Rok temu rozpoczął się kolejny etapu festiwalu pt. "Bolek Wałęsa". Choć kraj obiegła wiadomość o istnieniu dokumentów Bolka z podpisem Wałęsy, włącznie z nieprawdziwą informacją "Wiadomości" o potwierdzeniu przez grafologa (ktoś pamięta jeszcze przeprosiny bez przeprosin Ziemca?) to jeszcze w kwietniu 2016 roku prezes IPN mówił o ekspertyzie grafologa mającej trwać około sześciu miesięcy. Nowy prezes w pażdzierniku publicznie zapowiedział opinię grafologa na 15 listopada. I czekamy, prace się przeciągają.

Jakie będą efekty analizy grafologicznej teczek Kiszczaka?

  • Niepodważalnie autentyczny podpis Wałęsy 67.7% (21)
  • Być może jest to pismo Wałęsy 12.9% (4)
  • Bez wątpliwości nie jest to pismo Wałęsy 3.2% (1)
  • Raczej nie jest to pismo Wałęsy 9.7% (3)
  • Ocena dokumentów nie jest możliwa 6.5% (2)
  • Inne (w komentarzu) 0% (0)

Oddanych głosów: 31

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Teczki z kieszenią na projekty

Dziś chciałbym wam przedstawić teczki z kieszenią na projekty wraz z opisem. Oprawa składa się z części opisowej, która jest wklejona na stałe do okładki i z kieszeni na plany/mapy. Kieszeń zrobiona została z płótna złożonego w harmonijkę, dzięki czemu dostosowuje się do ilości planów/map. Dużą zaletą tej oprawy jest możliwość wyjęcia planów/map i póżniejsze włożenie ich z powrotem. Przy tradycyjnych oprawach plany/mapy są zszyte na stałe
introligatorhermanowicz - Teczki z kieszenią na projekty

Dziś chciałbym wam przeds...

źródło: comment_VHdi3KENUHv6PnCqf2HilYvocmi1BkKx.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zauważyłam, że część mirków ciągle fascynuje się "teczkami" i "kapusiami". Tekst na ten temat warty przeczytania i przedyskutowania: https://www.facebook.com/notes/pawe%C5%82-kasprzak/teczki-wa%C5%82%C4%99sy/548484745313809/ Zwłaszcza ten fragment: "Znałem kilka innych osób, o których wiedziałem ponad wszelką wątpliwość, że donoszą na SB – że, co więcej, donoszą na mnie. Nie wyglądali na szczęśliwych – widać było, że w rzeczywistości przeżywają męki. Ja natomiast czułem się świetnie w charakterze szlachetnego rycerza słusznej sprawy i na ogół dobrze się bawiłem.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Andreth: to już z kilka ładnych lat temu taka mała p------------a co się działo na czacie gry 'curve fever' ;)

No ale już dawno porzucone wiec bierz i korzystaj
  • Odpowiedz