@TSoprano: Kacper Kuszewski tak, Marek Mostowiak nie. Zresztą, urodziny aktora to w dalszym ciągu spam w tagu.

Ale może się czepiam, bo nieprzespana noc za mną ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 1
@marcin1928: 'I was a regular Frankie fan' ( ͡° ͜ʖ ͡°) wspominam, bo to kultowy film (a nawet film-kult). Też lubię Grease i taka ciekawostka, że Brad z filmu (Barry Bostwick) grał Danny'ego w broadway'owskiej wersji Grease (jeszcze przed filmem)
  • Odpowiedz
Dwa premierowe Wagnery w ciągu kilku dni, to się w Polsce nie zdarza! :)

Po wizycie na Tannhauserze w Krakowie, o którym pisałem parę dni temu, nawiedziłem stołeczny TW-ON, żeby zobaczyć co tam duet Treliński & Kudlicka wymyślił w Tristanie i Izoldzie.

Scenografia fajna, współczesna, ale np. w 1. akcie widzimy przekrój przez kadłub statku i ludzi śpiewających z wnętrza tej wielkiej konstrukcji słychać słabo. No chyba, że to akurat kwestia zajmowanego
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, byliście ostatnio na czymś ciekawym w warszawskich teatrach? Chcę się na coś wybrac z zoną nie ograniczając wyboru to naszych "standardowych" teatrów :)

#teatr #warszawa #sztuka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Poszedł facet do teatru, ale w delektowaniu sztuką zaczął mu przeszkadzać brzydki zapach. Wyczuł źródło, pyta więc gościa, który siedział przed nim:
- Przepraszam, czy pan się zesrał?
- Tak. A o co chodzi?

#heheszki #teatr #kultura #truestory
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach