Hmm.. czuje się trochę oszukany i wycyckany. Od kilku dni staram się bezskutecznie dodzwonić do Teatru Polskiego w celu rezerwacji miejsc i cały czas zajęta linia. Spoko, może takie obłożenie mają. W końcu skorzystałem z formularza do rezerwacji miejsc przez internet i dodałem w uwagach, że jeżeli nie ma miejsc w terminie zaznaczonym w formularzu, to poproszę o inny dowolny listopadowy termin w rzędach 3 - 10, dwa miejsca obok siebie.

Wczoraj o
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#warszawa #teatr
Mirki, chcę wysłać rodziców do teatru na jakąś komedię. Ktoś z Was był ostatnio, możecie coś fajnego polecić ?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

myrmekochoria - Théâtre de la Renaissance, Francja, 1890. W drzwiach został uwiecznio...

źródło: comment_abOv6XiCrw5qpRaDwl0FD7QF8pO3eLHk.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach