Wpis z mikrobloga

Mirki, robię #rozdajo. Mój różowy wysłał mi dziś linka do rezerwacji miejsca na spektakl Goplana w Operze Narodowej w #warszawa.
Okazało się, że dostałem linka do rezerwacji na zły termin. Zarezerwowałem, opłaciłem i zobaczyłem dopiero na biletach.
Przedstawienie odbędzie się dzisiaj o godzinie 19:00, a niestety my nie możemy iść. Teatr powiedział, że nie przyjmuje zwrotów i nie ma możliwości przeniesienia rezerwacji. Uokik powiedział, że bilety są wyłączone z możliwości odstąpienia od umowy zawartej przez internet (nawet jeśli wydarzenie się jeszcze nie odbyło). W związku z tym dwa bilety przypadną jednej z osób plusujących ten wpis. Losowanie przez #mirkorandom o godzinie 17:30. Bilety kosztowały 132 cbl za sztukę, także jest o co walczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°). Link do opisu spektaklu: http://teatrwielki.pl/repertuar/kalendarium/2016-2017/goplana/

#kultura #teatr #opera
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TheRealMikz: w związku z tym, że czasu jest mało do 19:00, proszę plusujących o trzymanie ręki na pulsie, osoba wylosowana będzie musiała podać maila do siebie w ciągu 10 minut, w innym wypadku powtórzę losowanie.
@aniaczy
@
  • Odpowiedz