Wszystko
Najnowsze
Archiwum
1
Pierwsza premiera w Starym po Klacie. Nieciekawy kontekst

Już dawno nie było w krakowskim teatrze tak długo i niecierpliwie wyczekiwanej premiery. Nie ze względu na tekst, reżysera, czy obsadę. Ze względu na dyrektora. „Dom Bernardy A.” to pierwszy spektakl po tzw. "dobrej zmianie" w teatrze.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 2
- 1
- 0
9
„Těšínské niebo” historia polsko-czeskiego spektaklu, który już się nie powtórzy

To wyjątkowy spektakl, który mógł powstać tylko na granicy państw. Opowiada o różnych historiach związanych z oboma Cieszynami - grają w nim zarówno aktorzy polscy jak i czescy i tak jak na naszych ulicach mówi się dwoma językami. W powiązanych playlista z piosenkami ze spektaklu z muzyką Nohavicy.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
1
Wydali miliony na remont teatru ale windy nadal nie ma

Miało być ładniej i wygodniej. Krakowska Groteska za sześć i pół miliona złotych zburzyła stare widownie i wybudowala nowe. Tyle, ze by docenić zmiany, wciąż trzeba się wdrapywac na czwarte piętro. Niepełnosprawni są wnoszeni po schodach przez pracowników.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- 5
- 1
Mirki ktoś pomoże da się gdzieś ściągnąć lub obejrzeć teatr telewizji pt. "Spór o wołowe łączki" główne role grali Fijewski i Barańska. Nigdzie nie mogę tego znaleźć ;/ w necie znalazłem zaledwie 7 minutowy fragment ;/
5
Co sprawia, że kino jest wciąż popularniejsze od teatru?

Kino w Polsce jest bardziej popularne niż teatr, co przede wszystkim wynika z tego, że bilety do kina są znacznie tańsze, aniżeli te, kt...
z- 8
- #
- #
- #
- #
13
Teatr Telewizji przechodzi rewolucyjne zmiany i zwiększa oglądalność.

Spektakle Teatru Telewizji powróciły do poniedziałkowego prime time, poszerza się repertuar, głównie o sztuki pisane specjalnie na potrzeby telewizji oraz literaturę polską. Te zmiany mają przywrócić telewizyjnemu teatrowi dawną świetność.
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 2
- 0
Jeżeli Teatr, to tak jak poprzednicy napisali - kółka teatralne, lub pół amatorskie teatry ( te mniejsze i prywatne )
- 0
- 1
Ponad rok już nie byłem z żadną, a ostatnio co poznaje różową to nie lubio chodzić. No jak tak można?
- 1
To już bym wolał skorzystać z jej zwyczajowych usług ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 2
- 5
- 0
- 2
- 2




















#teatr #sztuka #gdynia #trojmiasto #kiciochpyta
nie każdy musical musi być o romantycznej miłości w czasie wojny
tym bardziej, że Wiedźmin jest podobno świetnie zrealizowany