@PanSwiatla: 17:11 już nic nie ma, produkt niedostępny. Wcześniej widziałem jak powoli schodziło z 114/73 na 75/45 i teraz nic.

I niech mi ktoś powie, że to nie jest spisek, że jakimś cudem ten ekogroszek schodzi poprzez jakieś inne kanały dostępu. To jest po prostu nierealne. Widocznie ktoś na lewo z sieci lokalnej serwera może to łatwo kupić bo nie ma problemów z lagami. Chore!
  • Odpowiedz
#tauron #prad

hej, zmienilem w tauronie rozliczenie z 1 miesiaca na co dwa. Umowe dostalem jakos tydzien temu (czyli w sierpniu), a w appce pokazuje mi ze moge juz podac licznik, czy tak ma byc? Rozumiem ze jak podam teraz odczyt to nastepny bedzie do podania za miesiace (co by mi bardzo odpowiadalo).
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy ma ktoś z Was taryfę #komfort na prąd w #tauron ? Ile więcej to kosztuje w stosunku do zwykłej taryfy G11?

Chciałbym mieć możliwość podawania odczytów licznika przez neta i na tej podstawie generowania rachunku za prąd z dnia na dzień (podobnie jak to wygląda w rachunkach np za #gaz w #pgnig). Jest takie coś możliwe?

#energetyka #prad
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MetroStation: Dla potomnych: można zadzwonić na infolinię i podać samemu odczyt, a konsultant wygeneruje rachunek na podstawie odczytu na dany dzień. Inkasent sprawdzi to na końcu okresu rozliczeniowego swoim odczytem. W przypadku efaktury taki wygenerowany rachunek powinien być widoczny max kolejnego dnia.

Można też zmienić okres rozliczeniowy w ramach tego samego pakietu. Wtedy inkasent przychodzi z odczytem co miesiąc/dwa/kwartał.
  • Odpowiedz
Chyba zaczynamy powoli przygotowywać ludzi na zimowe blackouty. W miejscowości Głogoczów pod Krakowem 2 raz w ciagu dwóch tygodni "przypadkowa" awaria o 23:00 do rana (zero wiatru , żadnej burzy)

#tauron #prad #blackout #energetyka
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aha, nie wiem jak to możliwe, ale strona Tauronu wczytała mi się 17:06 (refresh 16:59:58) pierwszy raz jak wywaliło serwer i było po zabawie, 17:03 na tel na LTE gdzie było już tylko 14 sztuk o dziwo gdzie ping wyższy. Jakieś blokady ala świetne pgg, że komuś udało się kupić czy jak?
#pgg #tauron
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@expo: mi 17:02 już wywaliło "Ta witryna jest nieosiągalna" ze wszystkich przeglądarek i urządzeń. Do tej pory strona się nie podniosła. Jest w tym prawdy, że kręcą duże lody na boku i blokują połączenie zewnętrzne aby wewnątrz mogli wykupić i sprzedać potem drożej z os. prywatnych. Tak jak pod koniec czerwca byłem w stanie 2 razy pod rząd kupić tak teraz na każdej sesji nawet koszyka nie widzę a jedynie
  • Odpowiedz