Wpis z mikrobloga

Dwa pytania:
1. Opłaca się przejść na zużycie realne? Jak to zrobić, poprzez serwis? Mam prognozowane, a czytałem (i słyszałem) że jakimś cudem ludziom rachunki pospadały i nie wiem na jakiej zasadzie ma to działać. Plus na pewno taki że płaci się tyle ile się zużyje.
2. Gdzie będzie wliczony ten "bon" na 125 zł skoro właśnie mam prognozowane? Przy rozliczeniowej dopiszą?

#tauron #prad #energetyka #pytanie
  • 6
@Gandezz: ogólnie od zawsze jestem na realnym zyzciu - co miesiąc dostajesz FV za wykorzystany prad
właściwie nie wiem jak prognoza ma działać, maja szklana kule ? potem bawisz się w jakieś rozliczenia #!$%@? moje.

plus mam miernik na wejściu do domu i pi razy oko kontroluje co oni mi wypiszą...
@Gandezz: oczywiście, że opłaca się przejść na rozliczanie miesięczne lub dwumiesięczne. Ja miałem tak z dupy prognozy, że co roku miałem niedopłaty po kilkaset złotych ;f Odkąd jestem na odczytach miesięcznych (mam licznik ze zdalnym odczytem) - jeszcze zanim zapłacę wiem, ile będzie wynosiła najbliższa faktura - po prostu sobie przeliczam. Te prognozy są z pipy strasznie.