Wpis z mikrobloga

Jak ja nie ogarniam #tauron to jest po prostu dramat. Czy to normalne że na fakturze do zapłaty mam aż o 600zł mniejszą kwotę niż na tym ich śmiesznym blankiecie? Z tych załączników do faktury nic nie rozumiem, ale różnica między "do zapłaty" na fakturze a "do zapłaty" na blankiecie jest kosmiczna xD I nie wiem w końcu co płacić (mam nadzieję, ze to mniejsze hehe) ( ͡º ͜ʖ͡º)
#pytanie #mirkopomusz
  • 6
@cytmirka możliwe ,że miałaś nadpłatę z poprzedniego okresu rozliczeniowego stąd jest mniej. Napisz do nich to Ci pomogą ,nie takie rzeczy człowiek musiał w pracy tłumaczyć i ja nigdy nie mam z tym problemu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@cytmirka: pewnie miałaś nadpłacone. Ja place co miesiąc wg prognozy a po pół roku przychodzi rozpiska i na końcu jest ile zostało do dopłaty lub ile jest nadplacone
  • 0
@CzarnyOwiec: @hoodoovoodoo @vitovia Czyli jest szansa, że na blankiecie nie uwzględniono nadpłaty i kwota rzeczywista do zapłaty jest na fakturze? Po weekendzie oczywiście skontaktuję się z tauronem żeby się dowiedzieć i upewnić, a póki co rozmyślam bo nie zdarzyła mi się wcześniej aż taka ogromna różnica ()