Mirki i Mirabelki, gdzie dobrze dziarają oldschool na śląsku? Póki co dziarałem się we wrocku w studiu Manta i Sławek jest miszcz, aczkolwiek teraz mam za daleko do niego ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#tatuaze #tatuazboners
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witajcie mirki, wiedzieliście, że zima to na najlepszy czas na zrobienie sobie tatuażu?


@StrzygaTattoo: jeden rabin powie tak, drugi powie, że bycie ofoliowanym pod 3 warstwami ubrań to średni fun.
  • Odpowiedz
  • 3
@ArekJ ja nie mam za złe, kuoczka to kuoczka, warta zaplusowania ( ͡° ͜ʖ ͡°), jednak główne wydanie kuoczki będzie dziś wieczorem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach