via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#szachy Czy jak ja mam kilka figur a przeciwnik tylko króla to da sie zrobić mata? Czy automatycznie jak jemu zostaje tylko król to zawsze mi wyjdzie pat?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GianlorenzoB:

Czy jak ja mam kilka figur a przeciwnik tylko króla


Na luzie, do mata wystarczy jeden hetman, albo jedna wieża, nie da się zrobić mata samym gońcem, albo skoczkiem.
  • Odpowiedz
Mógłby mi ktoś podać bezpośredni link do transmisji z Twitcha z niespodziewaną wygraną Xntentacion, po której rozpoczęła się burza na Wykopie?

#szachy #twitch
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach