Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 9
Komentarz usunięty przez autora
- 1
@kozackikozak: chyba tylko youtube'ową udostępniał
@kozackikozak tylko tą z YouTube pokazywał
- 0
- 2
@smexy1x: poradniki na https://chess.com
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
BOT EZ
#szachy
#szachy
- 23
- 0
co to znaczy brać pod skórkę?
#szachy
#szachy
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Dlaczego Qe4 to dobry ruch? Przecież przeciwnik może obronić tego gońca
https://lichess.org/training/R6H6l
#szachy
https://lichess.org/training/R6H6l
#szachy
#szachy Czy jak ja mam kilka figur a przeciwnik tylko króla to da sie zrobić mata? Czy automatycznie jak jemu zostaje tylko król to zawsze mi wyjdzie pat?
konto usunięte via Android
- 1
@GianlorenzoB da rade
- 1
@GianlorenzoB:
Na luzie, do mata wystarczy jeden hetman, albo jedna wieża, nie da się zrobić mata samym gońcem, albo skoczkiem.
Czy jak ja mam kilka figur a przeciwnik tylko króla
Na luzie, do mata wystarczy jeden hetman, albo jedna wieża, nie da się zrobić mata samym gońcem, albo skoczkiem.
6
30 najgłupszych algorytmów.

Jak napisać najsłabszy, najśmieszniejszy, najdziwniejszy, najbardziej nietrywialny algorytm do grania w szachy. Okazuje się, że eksploracja możliwych rozwiązań gry w szachy jest równie ciekawa, jeśli nie ciekawsza "w tę stronę"
z- 0
- #
- #
- #
- #
- 0
- 17
Kret dzisiaj gra w turnieju streamerów, pierwsza runda z Alex Botez. Jedziesz ją tam Bartosz
#szachy
#szachy
źródło: comment_1617868632xpUtqNT4jn1oFJIfgSgv7e.jpg
Pobierz- 2
Tania Sachdev. Mogła by mi konia zbić. #szachy
źródło: comment_16178615569JOSMQ3UGLg3dRw6XKCWPy.jpg
Pobierz






















#szachy #twitch