Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Paranoija
- 44

Nawrotex
- 4
@Paranoija: bez kitu ja tak samo xD Zaczęło sie od sióstr botEz aż do romansu z Nemo i friendzonu z Manianeczką. Piękne uniwersum ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nawrotex
via Zakop- 1
@Skyler: no właśnie tez zacząłem od sióstr bigos i później to co mi yt polecał to oglądałem xD wiec oglądaj wszystko polecane jak leci, a jak coś to na kanale Dzikie Shoty jest dużo szotów.
Zapraszamy dzisiaj 12 kwietnia na kolejny turniej szachowy godz. 18.00, 9 rund, 3m + 2s. Sponsorem turnieju jest Playerly fundator trzech miesięcznych subów na playerly.com, platforma do nauki gry w szachy (nagrody rozlosujemy spośród wszystkich uczestników, którzy zagrają wszystkie 9 rund)
✅ LINK do turnieju https://www.chess.com/live#t=2240779
✅ Klub do którego trzeba dołączyć https://www.chess.com/club/szkola-szachowa-szachmistrz-kalisz
#szachy #szachujzwykopem #gry #grybezpradu #gryplanszowe #szachoweanegdoty
✅ LINK do turnieju https://www.chess.com/live#t=2240779
✅ Klub do którego trzeba dołączyć https://www.chess.com/club/szkola-szachowa-szachmistrz-kalisz
#szachy #szachujzwykopem #gry #grybezpradu #gryplanszowe #szachoweanegdoty
źródło: comment_1618211490Jp6Qm6mtKVJ2lq8f0HXNZl.jpg
Pobierz- 0
@szachmistrz: no to widziałem, ale nie do końca spełnia moje oczekiwania. ( ͡° ʖ̯ ͡°) w playlistach jest to porozrzucane, a w we wszystkich filmach mamy po kolei ale od najnowszego, a gdy się da od najstarszego to trzeba się przekopywać przez wiele filmów z początku istnienia kanału, a ja bym chciał po prostu oglądać po kolei samą serie #szachy ( ͡° ʖ
- 0
@Skyler: no to tylko https://www.youtube.com/user/szachmistrzeu/videos i scrollowanie w dół
- 2
Czy ma ktoś z was pdf-a książki "Graj jak Kasparow. lekcje z arcymistrzem"
#szachy
#szachy
@fan_comy: @MateuszHadeusz: @Defined: Patrzcie na to! Calsenowi ktoś zagrał nielegalny ruch, a ten w odruchu ruszył... po czym drugi koleś zawołał sędziego, ale jako, że to Carlsen powinien zawołać to Carlsenowi zaliczyli przegraną! https://youtu.be/PRo1fM_TMqk?t=313
- 5
@TheUlisses: Trzeba zaznaczyć, że ostatecznie to Carlsen wygrał, a decyzja sędziego rundowego była błędna. Gość chyba był w szoku, bo jak można donieść na siebie samego z powodu nieprawidłowego ruchu. Sędzia główny skorygował rezultat. Sprawa odbyła się szerokim echem w środowisku szachowych. Tu jest cała opisana https://chessbase.in/news/Carlsen_Inarkiev_controversy
- 1
źródło: comment_1618174936zeR8roPMtEupEMP7ikHXFr.jpg
Pobierzna jakiej stronie gracie?
- chess.com 52.3% (113)
- lichess.org 41.7% (90)
- chess24.com 0.5% (1)
- kurnik.pl 5.6% (12)
- inne(jakie) 0% (0)
- 9
@Dipolarny: Przecież normalnie na lichess masz ranking od zadań, im masz wyższy tym trudmiejsze ci losuje.
- 3
@Dipolarny: nie byłem na lichess nigdy xd polecam chesstempo tam są zadanka fajne(bo na chess.comie gdzie gram trzeba bulić mamone niestety) ogólnie ja też jakimś maniakiem postępu w rankingu nie jestem i nie potrzebuje tak bardzo tego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zapraszam na stream http://www.twitch.tv/akanemsko, gdzie nemo rapuję po polsku xD
#xntentacion #szachy #twitch
#xntentacion #szachy #twitch
Nemo właśnie rapuje dwutakt na 200k obserwujących xD
#szachy #akanemsko #nemo #patoszachy
potrzebny tag na uniwersum bartoszowe, może te patoszachy?
#szachy #akanemsko #nemo #patoszachy
potrzebny tag na uniwersum bartoszowe, może te patoszachy?
źródło: comment_1618173738WsYYYmYXdtDdnzQ9yhxVsM.jpg
Pobierz@msichal: Przecież ona szybciej się polskiego nauczy niż Bartosz angielskiego xDD
- 33
@wykopowynowociota: już są na podobnym poziomie xD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@CyganAnonek: Chciałem zagrać 1+2, Czyli 1-minutówki z czasem dodawanym 2 sekund, wygrywa osoba z 5 wygranymi partiami
@TheBloody: Teraz wszystko jasne. Moglbym tak zagrac kiedys tylko wczesniej musielibysmy sie ustawic. Raczej nie jestem bulleciarzem, za slaby mam ranking i mnie to mocno nie rozwija, ale tak czasem dla fanu mozna zagrac.
Grywam w #szachy z taką jedną dziewczyną. Jak często powinienem jej dać wygrać żeby nie było frajerami ale żeby nie jebła tym xd? #kiciochpyta
- 28
Nie moge z tego co aktualnie dzieje się na #twitch jak zwykle wystarczy że jakikolwiek streamer z zza granicy wspomni cos tylko o Polsce to polaczki już dostają cieczki z podniecenia i nabijają takiej osobie popularność za darmo, ten karaluchowski naród nigdy nie pozbędzie się "kompleku polaka" i już na zawsze zostanie tylko memem jak turcy czy pajeeci
#szachy #xtentacion
#szachy #xtentacion
- 9
@OddajButa123: wstawaj
- 19
https://www.twitch.tv/botezlive
https://www.twitch.tv/akanemsko
Jedna bałnsuje do polskiego rapu, a druga się uczy rapować po polsku. Co mnie ominęło i czemu p0lska przejeła twitcha? XD
#szachy #twitch
https://www.twitch.tv/akanemsko
Jedna bałnsuje do polskiego rapu, a druga się uczy rapować po polsku. Co mnie ominęło i czemu p0lska przejeła twitcha? XD
#szachy #twitch
@shichibukaii: to przez skromnego chłopaka z radomska
- 3
Komentarz usunięty przez moderatora
@parlament: Chcialem wpasc, ale jak widze juz chyba po streamie :/
- 2
@CyganAnonek: takie testy ale zawoł↑am w przyszlości, dziękowka! :D
@TheBloody: genialne :D
Uwielbiam ten moment gdy po podwaleniu figury i prawie mata zauważam szach w jednym który okazuje się matem xddd
#szachy
#szachy
źródło: comment_1618137654f6O2LDq6guDuC9TGjjzzqK.jpg
Pobierz- 4
No nie powiem to była wyrównana walka xd
#szachy
#szachy
źródło: comment_1618136730FxxmC9h4uLEOx4zJo7GexP.jpg
PobierzTakie granie w niedziele :D
#szachy
#szachy
źródło: comment_16181349500gTrbAIZZG95vqF0PAqosw.jpg
Pobierz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 7
@CyganAnonek: @Sigfried: jest moda na szachy i bardzo dobrze! Ja nie umiem grać, ale cieszę się że jest taka moda(。◕‿‿◕。)
@CyganAnonek a nie wiem, nie odnosiłem się do Ciebie, tylko odpowiedziałem subopowi skąd teraz taki hype na szachy
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
Ruch białych, ostatnim ruchem czarnego było f6. Znajdź najlepszy ruch, jaki może wykonać biały w tej sytuacji.
Sprawdzę rano, czy ktokolwiek odpisał ( ͡° ͜ʖ ͡°) dobranoc
#szachy
Sprawdzę rano, czy ktokolwiek odpisał ( ͡° ͜ʖ ͡°) dobranoc
#szachy
źródło: comment_1618096743rmTZfRl5znN71k9pRs6TuO.jpg
Pobierz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@CyganAnonek: Pan odda tego gońca za darmo, mam horo curke.
























