konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@DDD777: "Ja do Ciebie nic nie mam typie, ale budzisz we mnie głębokie obrzydzenie"
Spore trudności w logicznym myśleniu, widzę. Wyjaśniłem dziś obszernie gdzie się mylisz w stosunku do mnie, więc nie będę się powtarzał
  • Odpowiedz
@Nudziarz-Spokojny: przy tym 97% powinno być "płacą" w cudzysłowie, bo w Polsce jest najwięcej dłużników alimentacyjnych per kapitan w Europie. Z tym że idą do więzienia jak ich nie stać też nieźle urojenia XD
Uprzedzając atak nie mam bachorków i mieć nie będę ale czemu tak się wypinasz na fakty?
  • Odpowiedz
@MPXD: I to jest powód by sądy zasądzały niesłusznie wysokie alimenty? Gdyby mi w-----i alimenty 2 tysiące na jedno dziecko bo zarabiam 5k, co jest realnym scenariuszem, sam bym nie płacił i uciekł, i byłaby to najlepsza decyzja. Chyba nie wiesz jak wygląda utrzymanie dziecka, i jak wygląda życie przeciętnej alimenciary, która 1/3 wydaje na dziecko a resztą chowa do kieszeni.

"Z tym że idą do więzienia jak ich nie stać
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Przychlast: ja miałem talent przez duże T do bramkarstwa, zajebisty refleks i reakcje. Ale 50cbl na miesiąc to za dużo było na kocmołucha a zresztą chodzenie do kościoła popoludniami i koszenie trawy dla krów było ważniejsze i stary mówił że wyjde dzięki temu na ludzi, troche się pomylił jak pokazał czas
  • Odpowiedz