@Zeotares: Tekst całkiem składny i logiczny. Melodyjność poprawna, ale nie wpada w ucho. Wokal 9/10, Zbysiu brzmi całkiem czysto. Nie zabrakło trąbki, plus. Świetnie zrytmizowane, akcentowanie sylab zgrane wyjątkowo umiejętnie.
7+/10
  • Odpowiedz
#stonoga kiedyś chwalił sie ze ujawni kwity na rzekomy homoseksualizm Kaczyńskiego. Wiecie dlaczego nie ujawnił? Bo lekarz prowadzący jego osobę ma syna kry jest kochankiem karakana. Tak to wytłumaczył w wywiadzie dla Kuba wątły tv
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kelemele: Ale ty nie rozumiesz chyba mnie do końca. Nie interesuje mnie jakaś loteria czy coś, nie jestem fanatykiem, nie przyglądam się mu. Przejrzałem profil i filmy związane z pomocą tym dla tych co piszą do niego. Jeśli chodzi o fundacje i to jak piszesz z tym 15% to ok, niech bierze ale niech pomaga. Nie widzę w tym problemu jak mówi o tym otwarcie i ludzie dają mu hajs.
  • Odpowiedz
@Nomadus: ale to pospolity złodziej jest który udaje robin hooda. Cwaniak który przez poklask gawiedzi i motłochu żyje sobie z ich pieniędzy. On nie pomaga tylko on kradnie dzięki temu że nagra filmik jak komuś tam wózek kupi. Ludzie którzy czują się oszukani, są blokowani na fb, albo co gorsza wymyśla bajki że coś tam się nie udało. :) Niech sobie bierze? To w takim razie pomaga czy zarabia na
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach