Stonoga miał wrzucić coś, co zdyskredytuje cały zakon dominikański tak, że nic nie będą znaczyli.
Miało być w poniedziałek, jak do teraz nic nie ma.
Wiecie co się dzieje? Dlaczego nie wrzuca?
#stonoga
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach