Nowy mixik od Jurija Stogonova ( ͡° ͜ʖ ͡°) #heheszki #pis #j---------------e #stonoga
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
8
"We are number one" w wersji z polskich memów

Co się dzieje gdy polskie memy przejmą "We are number one"
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #

PolDun22
- 3


PolDun22
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

lolikon
- 0
@qwarqq: słyszałem, że twoją starą
- 5
Komentarz Stonogi do zamachu w Londynie xD https://www.facebook.com/zbigniewstonoga.ilovezuckerberg/videos/764965733662241/ #stonoga #heheszki #zamach
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
U #stonoga dziś było pite. Zdecydowanie.
źródło: comment_fKPTFml9WUqQiTmr7Jxty5r3HhCg9sDK.jpg
Pobierz@Bunkier: jeszcze go nie zamknęli?
- 47
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@DON_SOSNOWCA: OP są po prostu. Liberte w garnek z bliska jeszcze łatwo trafić, ale Defender to już inna bajka. Ta jego dolna płyta ma pancerz pomiędzy IS-8 a IS-7 no a przecież to 8 a nie 9 czy 10 tier. Boki też ma bardzo mocne.
- 1
@Gother: 110 z odległości rozwaliłem defendera bez utraty hp. Wbijam się w dolną płytę mając 215mm penetracji, o ile nie zdąży skątować. IS-3 ma łatwiej, bo penetracja wyższa. Potrafi dignąć, jak masz wylosowaną penetrację poniżej średniej lub zmieni kąt dolnej płyty przestawiając się. Defender jest mocny, jak jest blisko. Ogólnie premki IS-6, czy KV-5 nie mają podjazdu do tego czołgu. KV-5 bez golda nie ma szans przebić defendera, gdyż nawet
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Sasaki_Kojiro epickie
- 18
@Veuch: ale smiesznie polaka podpisali
@Iliilllillilillili to po portugalsku
Na sali sądowej potrafi zeznać, że pracował w Kancelarii Sejmu i że rząd wysłał go na placówkę dyplomatyczną do Niemiec (co jest bzdurą), a sędzia bez mrugnięcia okiem dyktuje to do protokołu. W Wikipedii przy wykształceniu Stonogi wpisano: „Uniwersytet Warszawski”. Jako źródło podany jest reportaż, w którym dziennikarka go cytuje, że studiował tam prawo. Wystarczy sprawdzić na UW: nikt nigdy o takim nazwisku tam nie studiował. Innemu dziennikarzowi mówił, że jest inżynierem,
- 2
- 0
Znalazłem wersję pastolektora ale mam nadzieję,że ktoś podeśle wersję tekstową
https://www.youtube.com/watch?v=Sdu4ymQRDL4
https://www.youtube.com/watch?v=Sdu4ymQRDL4
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Tatełe zrobił zakupy w Biedronce
Do zakupów dostał jakieś karty.
Otwieram pierwszy zestaw...
... aż mnie zaswędziało (✌ ゚ ∀ ゚)☞
#stonoga #heheszki #humorobrazkowy
Do zakupów dostał jakieś karty.
Otwieram pierwszy zestaw...
... aż mnie zaswędziało (✌ ゚ ∀ ゚)☞
#stonoga #heheszki #humorobrazkowy
źródło: comment_McRbdSgLe25jMsAoX4uV1S6jsxbrz20L.jpg
Pobierz- 0
@SzCzoteckY: spokrewniony z kuklami?
Z fb
Witam Was w to piękne niedzielne popołudnie.
Ogłaszam wielką akcję promocyjną na rzecz fundacji.
Każda osoba, która w dniach 19-23 marca obdaruje fundację kwotą 10 złotych weźmie udział w losowaniu prezentu ode mnie w postaci 50% zebranej w ten sposób kwoty, która będzie przeznaczona na cele statutowe fundacji a zatem na pomoc ludziom, którzy jej potrzebują.
Ogłoszenie zwycięzcy odbędzie się w najbliższy czwartek 23.03.2017 r., o godzinie 21.30 podczas czatu na żywo.
Witam Was w to piękne niedzielne popołudnie.
Ogłaszam wielką akcję promocyjną na rzecz fundacji.
Każda osoba, która w dniach 19-23 marca obdaruje fundację kwotą 10 złotych weźmie udział w losowaniu prezentu ode mnie w postaci 50% zebranej w ten sposób kwoty, która będzie przeznaczona na cele statutowe fundacji a zatem na pomoc ludziom, którzy jej potrzebują.
Ogłoszenie zwycięzcy odbędzie się w najbliższy czwartek 23.03.2017 r., o godzinie 21.30 podczas czatu na żywo.
źródło: comment_9m8d80Ljdp9vAInVEYZJ70Qz3MtxTW1p.jpg
Pobierz@washington czyzby argentynski system finansowania?
- 4
@washington: Na zdjęciu jedyny beneficjent tej fundacji
konto usunięte via Android
- 2
@MarianoaItaliano stonoga niszczy karakana odc. 142
- 5
konto usunięte via Android
- 3
@mroz3 wow! Sensacja ludzie wybrali jedna partie bo obiecala ze im cos da.To chyba pierwszy raz taka sytuacja miała miejsce w histori Polski.
- 0
@spokojnie_to_ja: daj spokój. Najgorsze jest to że te prymitywny z Polski b smia śmieć realizować te obietnice.



























