@OjciecMateusz: za swastyke to oczywiste ale panie swoją drogą to za mniej "drastyczne" avki banują typu wypięty ubrany tyłek no i swastyka nie może być ale dziesiatki gier z hitlerem w ich sklepie jak najbardziej
  • Odpowiedz
to kiedy ten source 2 bo już się chłopowi odechciało grać w tą gre, nie ma operacji, nie ma majora, nie ma nowego silnika paanie idz pan w ch00y ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
#steam #grypc
jak opłaciłem abonament w gierce za pomocą blika na jeden miesiąc (bez podawania danych karty) to jest szansa, że abo sam może się odnowić na kolejny miesiąc i pobrać kasę bez pytania?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wirtuoz: przy takiej wartosc najlepiej bedzie ci kupic steam decki i je opylić na allegro lub olx, nie wiem jak z nimi teraz ale wczesniej schodzily za wiecej niz mozna bylo za nie zaplacic na stimie
  • Odpowiedz
Jakie znacie fajne gry (strzelanki) w których nie ma otwartego świata i miałkiej fabuły (ala Far Cry)? Bez cutscenek co chwile? Mogą być staroszkolne strzelanki. Fajnie mi się grało w Doomy te nowe, Return to Castle Wolfenstein, nowe Wolfy, Halo i Half-Life obie części. Data wydania bez znaczenia. #gry #komputery #steam #pytanie #pcmasterrace
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam problem z #apexlegends mam dwa monitory na jednym gram na drugim mam podgląd streama no i gra tego pierwszego monitora nie traktuje jako jeden. Nie ważne czy mam w oknie bez ramek czy full to i tak mi wskaznik myszki lata, a jak zrobie obrót w lewo i wskaznik wyjdzie na drugi monitor to przy próbuje strzelania minimalizuje mi grę i się grać nie da. Ktoś coś? #gry
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach