Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@OjciecMateusz: za swastyke to oczywiste ale panie swoją drogą to za mniej "drastyczne" avki banują typu wypięty ubrany tyłek no i swastyka nie może być ale dziesiatki gier z hitlerem w ich sklepie jak najbardziej
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
to kiedy ten source 2 bo już się chłopowi odechciało grać w tą gre, nie ma operacji, nie ma majora, nie ma nowego silnika paanie idz pan w ch00y ( ͡º ͜ʖ͡º)
@dracar: za to cheaterów od z-------a :D
- 0
FY?JK-JXGBH-5HIB4 - Winter
#steam ?=F
#steam ?=F
- 5
źródło: obraz_2023-03-01_105650254
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@pasta_alla_carbonara: przeciez to juz bylo wyjasnione, w zwiazku radzieckim w sklepach byla dostepna pucha z identycznym designem
@kexus512: No i właśnie dlatego zupełnym przypadkiem ruski dev wrzucił akurat tę puszkę do gry. Cóż za koincydencja
- 0
4
Steam Deck po roku od premiery - wciąż warto?

- 17
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
mam kilka itemów na steamie z cs go, jak to najlepiej wymienić na PLN? sprzedać na markecie i kupić coś? np steam deck? czy są lepsze sposoby? #steam #csgo #csgotrade
https://csgobackpack.net/index.php?nick=wirtuozcsgo
https://csgobackpack.net/index.php?nick=wirtuozcsgo
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@CreaOnion: ogólnie dostaniesz dokument sprzedaży, ale jeżeli pytasz czy możesz wrzucić to w koszty to nie możesz
@Rentowny_Gornik: co
@Rentowny_Gornik: aa ile na ns jeszcze się grało
#steam
Ostatnio ogrywamy z rozowa Unravel Two i mocno polecam. Fajna gierka jak ktos szuka co-op
Ostatnio ogrywamy z rozowa Unravel Two i mocno polecam. Fajna gierka jak ktos szuka co-op
Jakie znacie fajne gry (strzelanki) w których nie ma otwartego świata i miałkiej fabuły (ala Far Cry)? Bez cutscenek co chwile? Mogą być staroszkolne strzelanki. Fajnie mi się grało w Doomy te nowe, Return to Castle Wolfenstein, nowe Wolfy, Halo i Half-Life obie części. Data wydania bez znaczenia. #gry #komputery #steam #pytanie #pcmasterrace
@login4znaki: FEAR 1,2,3
2
Sons Of The Forest - Odcinek 1.

Siemanko ! Witam cię na moim kanale ! W dzisiejszym filmie chciałbym przedstawić ci naszą przygodę w Sons Of The Forest. #theforest #sonsoftheforest Chcesz wcześniej zobaczyć co się u nas dzieje ? Wbijaj na live ! twitch.tv/skiper2k16
z- 0
- #
- #
- #
17
Hogwarts Legacy bez Denuvo zyskał więcej fps? Ten materiał rozwiewa wątplwiości

Czyżby kolejna gra działała płynniej bez kontrowersyjnego Denuvo?
z- 6
- #
- #
- #
- #
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Mam problem z #apexlegends mam dwa monitory na jednym gram na drugim mam podgląd streama no i gra tego pierwszego monitora nie traktuje jako jeden. Nie ważne czy mam w oknie bez ramek czy full to i tak mi wskaznik myszki lata, a jak zrobie obrót w lewo i wskaznik wyjdzie na drugi monitor to przy próbuje strzelania minimalizuje mi grę i się grać nie da. Ktoś coś? #gry
@DurzyHarakter30: kopiuj wklej w translator, co ja mam czas tlumaczyc niby...
- 0
@Krafti dzięki działa































xcom2: 26YX7-8XG99-EFGIG