Wpis z mikrobloga

A tak pieprzyli przed premiera, ze zadnej polityki, ze wojna be, ze nie sa za agresja, a tu wyszlo. Szkoda, ze ludzie wiecej na twitterze pisali, jakie to hogwarts zle, bo kogos uczucia zranione niz o atomic heart. A na steamie w topce. Przykladow jest wincyj: https://ain.capital/2023/02/22/the-apolitical-russian-game-atomic-heart-makes-fun-of-the-killings-of-ukrainians/

#gry #atomicheart #steam #ukraina #wojna
pastaallacarbonara - A tak pieprzyli przed premiera, ze zadnej polityki, ze wojna be,...

źródło: 6A74BEFB-1F0D-4182-B2F1-2C174E8BC443

Pobierz
  • 12
No i właśnie dlatego zupełnym przypadkiem ruski dev wrzucił akurat tę puszkę do gry. Cóż za koincydencja

@salad_fingers: A co, mieli wrzucić paprykarza? XD Czasem serio nie wierzę w ludzi.

@pasta_alla_carbonara: ale Ty wiesz, że taka puszka naprawdę istniała w latach 50. i nie jest to żadne nawiązanie polityczne?
W ogóle, Twitter nie jest dobrym źródłem informacji - dużo tam krzykaczy, propagandzistów i manipulatorów.
francis0440 - > No i właśnie dlatego zupełnym przypadkiem ruski dev wrzucił akurat tę...

źródło: original

Pobierz
Tamtego komentarza już nie edytuję, a akurat przeczytałem kolejną brednię.

W grze są też zabite świnie z wyrytym w skórze Z.


@error101: Oczywiście też dałeś się nabrać na tamten wpis z Twittera? Zagraj w grę i zabij najbliższą napotkaną świnię - się zdziwisz, że tamta Z podejrzanie przypomina rany XD
@pasta_alla_carbonara: Wykopki: "hahaha patrzcie żółte i niebieskie barwy ale to nie Ukraina, czy to już jest Polska? Hahaha ruskie onuce wszędzie widzą ukraińskie flagi xDDDD"
Też wykopki: "TA PUSZKA FARSZU MA ŻÓŁTE I NIEBIESKIE BARWY TO NA 200% CELOWY ZABIEG ABY WYŚMIAĆ UKRAIŃCÓW ZROBIONY PRZEZ ZŁYCH ROSJAN KŁIII"

I tak za każdym #!$%@? razem z wami. xD

Tak dla przypomnienia, flaga Ukrainy wygląda następująco. Także nie kwiczcie że ta puszka to
supra107 - @pastaallacarbonara: Wykopki: "hahaha patrzcie żółte i niebieskie barwy al...

źródło:

Pobierz
@supra107: gościu, polowa gamedevu europejskiego bojkotuje ten tytuł, a Ty nie wiem jakim cudem dokopałeś się do wątku sprzed 2tyg i jeszcze na neigo odpowiadasz ;d

Ja nigdy nic o onucach nie pisalem na tym portalu, ale jeżeli chodzi o to studio gamedevowe to są oni znani na scenie producenckiej jako zwolennicy napaści czy zbieracze danych dla FSB i to jest fakt, sori. I nie wiem czemu do mnie piszesz per
@pasta_alla_carbonara: Podaj mi konkretne dowody na to że popierają wojnę i to że wysyłają dane do FSB. Bo z tego co wiem to oni nigdy się nie wypowiadali na ten temat i chcieli go przemilczeć, ale że ludziom #!$%@?ło to dorobili kłamstwo że milczą bo wspierają Putina, a klauzula o GSB tyczyła się tylko i wyłącznie Rosji, nie reszty świata. Cały ten bojkot to jeden wielki szum kłamstw, półprawd i emocji,