@dobre_zielone: Odkopie, tylko ile eclipsy kosztuja? niecale 470 w dniu premiery, 350 praktycznie miesiac potem. But dopiero szlag trafił z podeszwą po niecałym roku, wiec jak na ta smieszna cene, wszystko git - no chyba, ze ktos oczekuje od butow za 400zl ktore sa glownie zrobione pod hale, wytrzymalosci podobnej do jedynek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Są tu jakieś sneakerheady? #sneakers #streetwear #adidas
Podobają mi się dwa modele adikòw, ale nie wiem jaki fit dobierać, oba mierzone i oba mają lekki luz do palca, z tym że 1ki bardziej dopasowane. Czyli jak nie obecne paznokci to będą trochę przymałe ;)
Oba wygodne, miękkie, ale pytanie ciągle brzmi:

1. Ultra boost
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jean-Paul_Sartre: prawidłami aż tak nie rozepchasz chyba, żeby było idealnie równo. Ja tego nigdy nie próbowałem, ale własnie jak na skórzane działa to na inne materiały chyba tym bardziej. Byle nie plastik ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Przyszly mi wreszcie EQT 93/17 i mam pytanko, bo wzialem je w sumie TTS i czuje, ze moglbym wziac je 0,5 rozmiaru wieksze. Czy ta siateczka w EQT ma sklonnosc do przecierania sie na wysokosci duzego palca jak w roshe'ach?
#streetwear #buty #sneakers
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakieś cztery miesiące temu kupiłem w sklepie Sizeer, New Balance 274 (MRL274GB). W obuwiu chodziłem trzy, cztery razy w tygodniu. Normalnie użytkowanie.

Czubki się rozklejają, co jest w sumie mało istotnym problemem w porównaniu do tego, że obicie za piętą jest w stanie katastrofalnym.

Jak za buty za trzy stówy to liczyłem na coś więcej.

Ktoś
trueno2 - Jakieś cztery miesiące temu kupiłem w sklepie Sizeer, New Balance 274 (MRL2...

źródło: comment_xjy8o2SBeMghzLWI0K8yZWsjJNSa5taq.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@budus2: gurwa ccc, trigger i ptsd. Nigdy więcej. U Niemca w dajśmanie reklamacja przyjęta od ręki, w ccc czekanie 2 tygodnie na odmowę. Prawda to, nie idzie z nimi wygrać normalnie, tylko sądowo. Ale komu się chce?
  • Odpowiedz
Siema, muszę oddać moje gel V do czyszczenia i renowacji (czarny zamsz się wytarł :( ), jakie firmy polecacie jako czyszczące i do renowacji sneakersów w Warszawie? Albo w Polsce? Google zwraca parę wyników ale nie wiadomo czy dobrze robotę robią. Dzięki za info! :)
#streetwear #buty #asics #warszawa #sneakers
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 1
@gobi12 jak zrobią porządnie to tak, wcześniej robiłem za 50zl i na prawdę dobrze wyczyścili ale firmy już nie ma więc jestem ciekaw która firma teraz dobrze czyści :)
  • Odpowiedz
Czy rozmiarówka adidasa jest ta sama co nike? Chce zamówić sobie EQT Support 93/17 rozmiar 44 2/3 wkładka 27,6cm. Od wielu lat kupowałem buty nike rozmiar 44,5 wkladka 27,5cm i było idealnie.
#adidas #buty #sneakers
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach