Wpis z mikrobloga

Jakieś cztery miesiące temu kupiłem w sklepie Sizeer, New Balance 274 (MRL274GB). W obuwiu chodziłem trzy, cztery razy w tygodniu. Normalnie użytkowanie.

Czubki się rozklejają, co jest w sumie mało istotnym problemem w porównaniu do tego, że obicie za piętą jest w stanie katastrofalnym.

Jak za buty za trzy stówy to liczyłem na coś więcej.

Ktoś z Was reklamował New Balance, może nawet właśnie ten model? Jak do tego podchodzą w sklepie Sizeer, jak producent?

Rozmiar dobrany odpowiednio. Buty za każdym razem dobrze zawiązane, nie luźne. Przed ściągnięciem rozwiązywane.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

#buty #newbalance #streetwear #modameska #sneakers
Pobierz trueno2 - Jakieś cztery miesiące temu kupiłem w sklepie Sizeer, New Balance 274 (MRL2...
źródło: comment_xjy8o2SBeMghzLWI0K8yZWsjJNSa5taq.jpg
  • 16
@trueno2: zapiętki nie podlegają gwarancji, nigdzie. Idź do szewca, zrobi dobrze to będzie na lata.
Polecam mieć kilka par i nie chodzić dzień po dniu w jednej, znacznie wydłuża się żywotność buta.
@trueno2: @VoMax: no to niech podadzą parametry właściwego użytkowania, wraz z spasowaniem do stopy, obciążeniem dynamicznym na podeszwie i klasie ścieralności podłoża po którym ona chodzi, bo tak to można każdemu nagadac.
@trueno2: ja reklamowałem u nich ten model, ale z siatki, tylko że było to od razu po pierwszym założeniu (pofałdowana zapiętka kaleczyła pięte). Reklamacja uznana, wymienili, i jeszcze mi oddali 15 zł. bo tego dnia była promocja. :D