Mirki gdzie najlepiej sprzedać buty? XD Stockx? Czy lepiej poszukać na grupkach na fejsie?

Jak coś to mam Nike Air Jordan 1 Dark Mocha do sprzedaży.

#streetwear #sneakers
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ka4az: ja sprzedaje na stockX bo nie ma żadnego p---------a żeby niżej zejść. Ze coś nie tak z butem itp Na stockx jest prowizja ale wychodzi mniej więcej tyle ile bys mógł wziąć za nie na grupkach. Takie moje zdanie.
  • Odpowiedz
Czy gdzieś w polskim internecie lub internecie zagranicznym (ale z dostawą do Polski) da się kupić Airmaxy 1?

Niestety tutaj, w Finlandii kompletna pustka, więc zamówiłbym do PL i stamtąd ktoś już by przesłał :).

#airmax #nike #sneakers #buty
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#sneakers #streetwear

Może mi ktoś powiedzieć co się o-----o z Jordanem? Kiedyś było sporo fajnych modeli butów do chodzenia na co dzień, dzisiaj dosłownie nic.
Sneakerheadem byłem z 10 lat temu w liceum, także poleci ktoś coś na lekką zimę, za kostkę? Nawet nie wiem wśród jakich brandów szukać
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@smway: Proste, kiedyś wychodziło sporo kolorystyk, które kupowali wyłącznie sneakerheadzi, a teraz, kiedy aj przeszły do mainstreamu głównie poprzez influencerów i kolaboracje z offem, zaczęli je kupować wszyscy, nie wznawiano kolorystyk og, i popyt przekroczył podaż.
Poczekaj kilka lat a sytuacja znowu się ustabilizuje
  • Odpowiedz
siema marki, chce sobie kupić białe air max 90 tylko nie wiem czy pełna skóra czy te z siatką, troche się boje że siatka się zrobi żółta po jakimś czasie i nie będzie można jej doprać, jak to jest z nimi?
#airmax #nike #buty #sneakers
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema, orientuję się ktoś czy jak w am720 lekko odkleiła mi się podeszwa przez co uszło to powietrze to podlega to reklamacji czy tak samo jak z przebiciem lipa?
#sneakers
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Weidian to coś wartego zainteresowania czy bubel tego samego typu co buty na Allegro z wysyłka z Chin ? Pytam bo nawet na reddicie jest szał na kupowanie z tej strony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#sneakers #buty
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#streetwear #sneakers #asics

Miruny, jedyna marka która mi się z butów na co dzień podoba to Asics Gel Lyte III i V.
Wie ktoś co się dzieje z marką Asics, tych butów praktycznie nigdzie nie ma, a jak są to w gównianych kolorach, kiedyś było tego pełno.
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach