#serial #serialnawieczor #disneyplus #startrek #gwiezdnewojny #starwars #orville #theorville W sumie spoko ten serial The Orville, są 3 sezony na razie, nie wiadomo czy bedzie 4. W 3 widac że dostali duzo większy budżet bo efekty zupełnie inaczej wygladają i chyba ze 2 takie duże bitwy kosmiczne były. Przy czym na początku to chyba nie za bardzo
ZawzietyRobaczek - #serial #serialnawieczor #disneyplus #startrek #gwiezdnewojny #sta...

źródło: b03e2c324436412364119d6f36e4ade896922ca99f47a4c8900f4ab438daea00

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@schreder: @amamoh no ja osobiście zaczałem oglądać z myślą że bedzie to pastisz i komedia, gdzieś tak do 2-3 odcinka było, potem zrobiło się powaznie, choc jeszcze elementy koediowy się pojawiały, a juz od mniej wiecej końcówki 2 sezonu to już tak na powaznie wszsytko.. ale całościowo dobrze się ogląda
  • Odpowiedz
#scifi #orville #theorville #serial Oglądam se The Orville, w sumie spoko się ogląda.. niestety coraz więcej "woke".. natomiast strasznie rzuciło mi się oczy potraktowanie dwóch podobnych wątków: wątku skrajnie patriarchalnej planety oraz skrajnie matriarchalnej planety.. oczywiście zero zdziwienia. Wątek zniewolenia kobiet przez mężczyzn jest traktowany bardzo poważnie i są poruszające sceny - a watki te sa w wielu odcinkach. Natomiast wątek gdzie to mężczyżni
ZawzietyRobaczek - #scifi #orville #theorville #serial Oglądam se The Orville, w sumi...

źródło: rattrapage-the-orville

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WLADCA_MALP: pamiętam, że w dzieciństwie miałem zeszycik w którym zapisywałem te wszystkie super patenty myśląc, że kiedyś sie przydadzą w dorosłym życiu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ponoć nowa wersja nie jest taka zła.

Szkoda, że nie dałeś Malcolma, jeden z moich ulubionych seriali i niedawno zrobiłem sobie powtórkę całej serii.

Ogólnie jak zwykle szacun dla Ciebie za podnoszenie poziomu wypoka i czekam na kolejne wpisy i
  • Odpowiedz
Szukam serialu podobnego do Peaky Blinders. Bardziej mi chodzi o jakby klimat, różne wątki, parę sezonów. Fajnie jakby tam było po prostu wszystko czyli jakaś akcja, intryga, różne strony, romanse itd.

#seriale #serial #netflix
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WLADCA_MALP: po pierwsze obsada. Dzisiaj nie ma tak dobrych aktorów. Jak patrzy się na lata 60, 70, 80 i porównuje z dzisiaj to mało jest wybitnych aktorów w wieku poniżej 65 lat. A chyba teraz jest więcej wybitnych 75+ niż młodszych niż 40. W Alternatywy grało tyłu aktorów bardzo dobrych i wybitnych, że ciężko wyliczyć. Gajos, Wilhelmi, Gołas, Pyrkosz, Turek, Siemion (znów na planie razem jak w 4 pancernych :)
  • Odpowiedz