Wpis z mikrobloga

Niedawno wrzucałem info o nowej gierce z gatunku factory #techtonica. A teraz chcę zaprezentować kolejną #hydroneer

W przeciwieństwie do tej pierwszej, ta jest już dostępna, a dodatkowo do 15 maja jest promocja 30% i można kupić za 25zł, ale nawet za pierwotną kwotę to to są po prostu śmieszne pieniądze, a gra wygląda naprawdę świetnie i jest to już chyba (dopiero zaraz idę kupić, więc jeszcze nie grałem) totalne połączenie #minecraft (to mnie bardzo cieszy, bo czekam z niecierpliwością na #hytale), #satisfactory i #factorio. Nie tylko głównym zadaniem jest automatyzacja, ale również kopiemy, budujemy, robimy bronie (aczkolwiek chyba na razie nie ma PvE, jednak nie chcę skłamać) czy łowimy ryby.

Oceny na sam "Bardzo pozytywne", a ostatnio "W większości pozytywne".

https://store.steampowered.com/app/1106840/Hydroneer/

#satisfactory
DanteTooMayCry - Niedawno wrzucałem info o nowej gierce z gatunku factory #techtonica...
  • 2
@DanteTooMayCry: 9 maja wyszła wersja 2.0. Masa usprawnień itd. Z perspektywy przegranych 10+h możę niektórych #!$%@?ć - zwłaszcza na początku, ze wszystko musisz robić ręcznie, szczególnie te powtarzalne rzeczy. Każda grudka, którą musisz ręcznie przenieść itd. Ale właśnie taki urok tej gry. Teraz gram od początku w wersje 2.0 i się swietnie bawię. Ale trzeba lubić taką specyfikę :D