Wpis z mikrobloga

#gielda kupiłem z poł roku temu #micron za 8k USD. Dał ładnie zarobić, ale cały czas myślę, że można było kupić więcej (zwłaszcza, że rozważałem wtedy też #sandisk) i teraz częściowo czuję się jak peroniarz.

Co robic?

  • Czymać, obserwować 27.6% (32)
  • Dokupić Microna 27.6% (32)
  • Sprzedać Microna 19.8% (23)
  • Kupić SanDiska 12.9% (15)
  • Kupić SK Hynix 12.1% (14)

Oddanych głosów: 116

  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@forfiterex: sandisk też pewnie wzrośnie ale już raczej nie dużo, obstawiam do 2000$ i rynek będzie rotować m.in do microna i pewnie do mniejszych pamięciuchów pokroju seagate. Według mnie z tego zestawienia co dałeś micron zrobi największy zwrot procentowo.

SK Hynix cierpi na problem braku dostępności do handlu dla sporej grupy inwestorów i dopóki nie ogarną duallistingu na nasdaq to będzie kiblować i patrzeć jak reszta peronu odjeżdża
  • Odpowiedz
@Zgagarast: Niestety nie mogę odnaleźć czasu przypomnienia.

Aby dodać przypomnienie, użyj formatu:
@Przypomnienie kiedy lub @Przypomnienie kiedy "co"
kiedy – po jakim czasie chcesz otrzymać powiadomienie, np. za rok.
"co" – w cudzysłowie wpisz treść przypomnienia, którą
  • Odpowiedz