Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
@brakloginuf: No nie
- 0
czy na oryginalnym kablu galaxy note9 szybkie ładowanie działa tez tylko przez usb na komputerze? zawsze tak ladowalem tel ale zgubilem gdzies kabel. kupilem jakis zamiennik na allegro fas charging ale nie laduje szybko, a na pewno mi wczesniej szybciej ladowalo przy podlaczeniu tel-komp, bez ladowarki
#samsung #gsm #telefony
#samsung #gsm #telefony
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@presburger: nom, baseusy są spoko. Ja używam kabla od baseusa C-C i ładuję przez kompa i leci 1.5 - 2.0 A i jestem zadowolony. Z szybkiego ładowania nie korzystam.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
Pytanie - czy telefony #samsung mają granicę temperatury baterii po której odcinają telefon od zasilania?
Bo ostatnio zdarza się często że przestaje ładować baterię a patrząc na statystyki to bateria ma 40 stopni.
Patrzę przez Accubattery i sięga czasem 40+ i wywala mi odcięcie od prądu. Czy to normalne?
#kiciochpyta #android
Bo ostatnio zdarza się często że przestaje ładować baterię a patrząc na statystyki to bateria ma 40 stopni.
Patrzę przez Accubattery i sięga czasem 40+ i wywala mi odcięcie od prądu. Czy to normalne?
#kiciochpyta #android
@xDawidMx:
tak, przy zbyt wysokiej lub niskiej temperaturze proces ładowania jest przerywany
i z tego co wiem, działa to u każdego producenta
tak, przy zbyt wysokiej lub niskiej temperaturze proces ładowania jest przerywany
i z tego co wiem, działa to u każdego producenta
- 0
@PanKracy582: u mnie nie ma toasta :)
- 0
Samsung Galaxy A50 - wymiana baterii, polecicie jakiś serwis?
#samsung
#samsung
Mirki, planuje kupić telefon do ok. 2000 pln, początkowo wybór padł na #samsung a52 5g, ale nie ma go nigdzie na stanie. Polecicie coś wartego uwagi? Zależy mi na lepszym aparacie niż na ogólnej wydajności. Zastanawiam się jeszcze nad #xiaomi 11 lite 5g.
Zaznaczam, że zakup będzie na fv, więc raczej polska dystrybucja, nie wchodzi w grę allegro czy ściąganie zza granicy.
#telefony #smartfon
Zaznaczam, że zakup będzie na fv, więc raczej polska dystrybucja, nie wchodzi w grę allegro czy ściąganie zza granicy.
#telefony #smartfon
- 0
@mirkacz nad S20 FE też myślałem, ale z 5G to już są okolice 3000 pln
- 0
mordki widzę, że samsung idzie w ślady siałomi i wysrywa 1000 modeli rocznie różniących się jedną cyferką w specyfikacji
który #samsung ma aktualnie najlepszy stosunek ceny do jakości w budżecie ~1000zł? dobra bateria i w miarę szybki, reszta mniej istotna.
który #samsung ma aktualnie najlepszy stosunek ceny do jakości w budżecie ~1000zł? dobra bateria i w miarę szybki, reszta mniej istotna.
12
Lodówka Samsung seria RS, problem z firmą i moja walka z korporacją
Poniżej opiszę Wam swoją walkę z korporacją Samsung. Sprawa jest nadal rozwojowa ale robi się ciekawiej z dnia na dzień. Wstawiam Wam to w jaki sposób korespondowałem z firmą, która zwleka z wymianą wadliwego produktu na nowy. Proceduralnie jest to po prostu dramat i horror i śmiem przypuszczać,...
z- 4
- #
- #
- #
- #
@ROCKNROLLLA pytałem o włączony ekran i napisałeś w odpowiedzi na mój komentarz.
- 0
@ROCKNROLLLA: i jak?
- 0
Pierwsze uruchomienie lodówki Samsung RS65R54412C. Działa mi dystrubutor wody, natomiast kostkarka nie działa. Klikam przycisk cubed ice i nic nie leci. Przy otwartym zamrażalniku Wciskając przycisk test i jakby nalewa troche wody do tych pojemników na kostki lodu natomiast nie nie tyle żeby cokolwiek z tego zrobić. Ktoś wie jak to odpalić ?
#samsung #sidebyside #agd #budujzwykopem
#samsung #sidebyside #agd #budujzwykopem
- 3
@jajcek: ok dobra teraz nalało i trza czekać aż kostki się zrobią - widocznie musiało się odpowietrzyć xd
- 0
@qjava: Póki co jest mega, wszystko elegancko schłodzone, duży garnek i duża patelnia mieszczą się na jednej półce wbrew temu co słyszałem od sprzedawców gdzie straszyli mnie i chcieli sprzedać french door. Kostkarka, dystrybutor działa. Jedynie że te czarne to made in china a szare/grafitowe to made in Poland no ale trudno nie można mieć wszystkiego. Jestem zadowolony póki co.
Siema, nie znam się na inteligentnych zegarkach, więc potrzebuje waszej pomocy.
Szukam dobrego smartwatcha do 1800zł
#smartwatch #samsung #apple #xiaomi
Szukam dobrego smartwatcha do 1800zł
#smartwatch #samsung #apple #xiaomi
@OjciecMateusz: to imo AW. integracja wyśmienita, nie będzie problemów z połączneniem czy apką. miałem przed AW Huawei GT2 i apka miała ograniczone możliwości względem Androida (nie wiem jak jest teraz).
jedynie bateria AW minusem, ale szybko sie ładuje i idzie się przyzwyczaić do tego trybu użytkowania (ładowanie np. w pracy)
jedynie bateria AW minusem, ale szybko sie ładuje i idzie się przyzwyczaić do tego trybu użytkowania (ładowanie np. w pracy)
- 1
@OjciecMateusz: Poczekaj do przyszlego miesiąca na Galaxy Watch 4
- 0
@outkay: świeży i drogi telefon to nic dziwnego - kto ma na raty to pewnie jeszcze z rok je będzie spłacał, ci co kupili za gotówkę to też raczej nie po to żeby po pół roku zmieniać, mają przecież topowy model. Wolumen sprzedaży pewnie ogólnie też niski w porównaniu z jakimś Xiaomi to ciężko trafić na wyjątek ( ͡° ͜ʖ ͡°) to jak z tymi mitycznymi
- 3
Rozłączyło mi WIFI w telewizorze #samsung i gdy wchodzę w opcje sieci, w ogóle nie wyświetla listy dostępnych sieci tylko są opcje „użyj WPS”i dodaj sieć. Wcześniej normalnie pokazywała się lista wifi i się podłączalo po wpisaniu hasła. Wie ktoś o co chodzi?
@patoologiaa: pewnikiem w siptv nie wybrałeś epg i dlatego nie masz informacji co leci w danym momencie
Komentarz usunięty przez autora
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
O co chodzi z cenami #samsung m51?
Kupiłem swojego początkiem roku za 1500 Zeta. Dzisiaj kosztują ponad 3000 O.o
#smartfon #samsung #pytaniedoeksperta
Kupiłem swojego początkiem roku za 1500 Zeta. Dzisiaj kosztują ponad 3000 O.o
#smartfon #samsung #pytaniedoeksperta
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@ks2m: @ciezki_przypadek: może za dobry był i cofnęli produkcję
- 0






























LG
SAMSUNG
Za LG przemawia system oraz sterowanie za pomocą kursora. Samsung ma za to DualLED oraz ładniejszy design i chyba intensywniejsze kolory.
Mieliście