Szukam telewizora do 2500 zł. Moją uwagę przykuły 2 modele:
LG
SAMSUNG

Za LG przemawia system oraz sterowanie za pomocą kursora. Samsung ma za to DualLED oraz ładniejszy design i chyba intensywniejsze kolory.

Mieliście
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czy na oryginalnym kablu galaxy note9 szybkie ładowanie działa tez tylko przez usb na komputerze? zawsze tak ladowalem tel ale zgubilem gdzies kabel. kupilem jakis zamiennik na allegro fas charging ale nie laduje szybko, a na pewno mi wczesniej szybciej ladowalo przy podlaczeniu tel-komp, bez ladowarki

#samsung #gsm #telefony
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Pytanie - czy telefony #samsung mają granicę temperatury baterii po której odcinają telefon od zasilania?

Bo ostatnio zdarza się często że przestaje ładować baterię a patrząc na statystyki to bateria ma 40 stopni.

Patrzę przez Accubattery i sięga czasem 40+ i wywala mi odcięcie od prądu. Czy to normalne?

#kiciochpyta #android
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, planuje kupić telefon do ok. 2000 pln, początkowo wybór padł na #samsung a52 5g, ale nie ma go nigdzie na stanie. Polecicie coś wartego uwagi? Zależy mi na lepszym aparacie niż na ogólnej wydajności. Zastanawiam się jeszcze nad #xiaomi 11 lite 5g.
Zaznaczam, że zakup będzie na fv, więc raczej polska dystrybucja, nie wchodzi w grę allegro czy ściąganie zza granicy.
#telefony #smartfon
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mordki widzę, że samsung idzie w ślady siałomi i wysrywa 1000 modeli rocznie różniących się jedną cyferką w specyfikacji
który #samsung ma aktualnie najlepszy stosunek ceny do jakości w budżecie ~1000zł? dobra bateria i w miarę szybki, reszta mniej istotna.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pierwsze uruchomienie lodówki Samsung RS65R54412C. Działa mi dystrubutor wody, natomiast kostkarka nie działa. Klikam przycisk cubed ice i nic nie leci. Przy otwartym zamrażalniku Wciskając przycisk test i jakby nalewa troche wody do tych pojemników na kostki lodu natomiast nie nie tyle żeby cokolwiek z tego zrobić. Ktoś wie jak to odpalić ?

#samsung #sidebyside #agd #budujzwykopem
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@qjava: Póki co jest mega, wszystko elegancko schłodzone, duży garnek i duża patelnia mieszczą się na jednej półce wbrew temu co słyszałem od sprzedawców gdzie straszyli mnie i chcieli sprzedać french door. Kostkarka, dystrybutor działa. Jedynie że te czarne to made in china a szare/grafitowe to made in Poland no ale trudno nie można mieć wszystkiego. Jestem zadowolony póki co.
  • Odpowiedz
@OjciecMateusz: to imo AW. integracja wyśmienita, nie będzie problemów z połączneniem czy apką. miałem przed AW Huawei GT2 i apka miała ograniczone możliwości względem Androida (nie wiem jak jest teraz).
jedynie bateria AW minusem, ale szybko sie ładuje i idzie się przyzwyczaić do tego trybu użytkowania (ładowanie np. w pracy)
  • Odpowiedz
Chciałbym kupić używany #samsung galaxy s21+.
Ktoś wie o co chodzi, że na allegro nie ma ANI JEDNEGO używanego s21+ który nie jest sprzedawany przez lombard/obciążony sprzedażą ratalną :D?

#android #telefony
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@outkay: świeży i drogi telefon to nic dziwnego - kto ma na raty to pewnie jeszcze z rok je będzie spłacał, ci co kupili za gotówkę to też raczej nie po to żeby po pół roku zmieniać, mają przecież topowy model. Wolumen sprzedaży pewnie ogólnie też niski w porównaniu z jakimś Xiaomi to ciężko trafić na wyjątek ( ͡° ͜ʖ ͡°) to jak z tymi mitycznymi
  • Odpowiedz
  • 0
#android
#samsung

Po ostatniej aktualizacji nie mogę robić zdjęć seryjnych przy przytrzymaniu spustu, tak jak to miało miejsce kiedyś. Teraz podczas przytrzymania nagrywa się wideo chociaż jestem w trybie zdjęcia. Jak to zmienić?
Szukałem w ustawieniach i kicha
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rozłączyło mi WIFI w telewizorze #samsung i gdy wchodzę w opcje sieci, w ogóle nie wyświetla listy dostępnych sieci tylko są opcje „użyj WPS”i dodaj sieć. Wcześniej normalnie pokazywała się lista wifi i się podłączalo po wpisaniu hasła. Wie ktoś o co chodzi?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rad00: wygląda na to że jest problem z komunikacją pomiędzy płytą główną a modułem WIFI / BT.
BT działa bez problemu?
wyłącz tv z prądu na jakieś kilka minut, zrobi mu to porządny reset.
  • Odpowiedz
Mirki mam pytanie która apka jest najlepsza chodzi mi oto żeby była lista tego co obecnie leci na kanale jakis opis programu. Używam Smart IPTV oraz ss iptv i nie mam takiej opcji : /
#plusx #iptv #samsung
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach