Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

muak47
via Android- 1

konto usunięte
- 1
@muak47: Linki do wersji non-root są w trzecim poście w temacie na xda, ale wyręczę cię. Wersja z normalnym interfejsem: https://androidfilehost.com/?fid=962157660013071392 ; z czarnym interfejsem: https://androidfilehost.com/?fid=673791459329073056 i dodatkowy moduł który pozwoli ci się zalogować na swoje konto Google w aplikacji: https://androidfilehost.com/?fid=745425885120744371

muak47
- 0
@Thunderlane dziękuję dobry czlowieku
konto usunięte via Android
- 1
Mirki mam prośbę czy ktoś z posiadaczy #s8 lub #s8+ mógł by wrzucić fotę porównawczą trybu adaptacyjnego oraz Kino AMOLED, najlepiej jeżeli uważacie że wasz telefon nie posiada wady różowego ekranu, wczoraj kupiłem S8 sprawdziłem łącznie ok. 10 sztuk w tym S8+ i dosłownie każda miała problem z tym różem, jedne mniej drugie więcej, wybrałem taką która tego różu w trybie adaptacyjnym nie ma praktycznie w ogóle
@eMAGieIKa44 rysuje się na równym poziomie jak inne kolory
- 1
@eMAGieIKa44: W pracy mamy s8+ ja mam orchid grey, jeden z kolegów właśnie coral blue i oba nie noszone w żadnym pokrowcu, na obu zero widocznych rys. A podatność na rysy i inne uszkodzenia w pracy bardzo duża.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@Adziorroo: szklo hartowane przeciez w niczym nie przeszkadza a potrafi w niejednej sytuacji ochronić wyświetlacz
- 2
@Adziorroo: ja żadnych folii ani szkieł nie uznaje, ale bez case'a raczej ciężko. Rys żadnych nie mam po 6 miesiącach, ale znam też ludzi nie używających niczego i też nie narzekają.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@Adziorroo: Te z allegro mogą być wzięte od operatorów na raty. Kupisz telefon, poprzedni właściciel przestanie płacić raty i zostaniesz z przyciskiem do papieru bo operator zablokuje.
- 0
@Thunderlane: Przecież jak weźmie z Play albo Orange to nic mu nie zablokują, prawo nie działa wstecz. W T-mobile i Plus obejmuje telefony dopiero po wprowadzeniu blokowania.
- 2
- 1
- 0
@nabavzbjl: chodziło mi o linka którego podałem (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) co nie zmienia faktu że spełnia identyczną role jak ta za 169 zl ;) szybko ładuje za 1/3 ceny. A dwa że jedno i drugie jest z chin ;)
@Jasik123: Zgaduję, że na Ali kupiłem jakieś osiemnaście razy więcej rzeczy, niż większość normalnych ludzi, więc ustalmy na wstępie - nie mam nic do zakupów z tego źródła.
ALE:
1) mówimy o ładowarce do flagowego telefonu,
ALE:
1) mówimy o ładowarce do flagowego telefonu,
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Qontrol: Jeśli chodzi o PKO BP to można płacić zbliżeniowo NFC przez ich apkę mobilną IKO.
@lunga: @runieeee: @FHA96: Właśnie jeden problem, kiedyś rejestrowałem te IKO na LG V10... i teraz nie mogę nigdzie indziej tego zainstalować i używać. Muszę iść do banku i się tłumaczyć że zmieniłem telefon... wrrr
@Qontrol
Bzdura, zmieniałem wielokrotnie telefon i za każdym razem na innym płaciłem zbliżeniowo przez iko. Logujesz się na kompie do iko, wchodzisz na zakładkę aplikacji iko, w----------z stara, dodajesz nowa i
7
Mężczyzna powiesił się przy trasie S8

Przy trasie S8 pomiedzy 44 a 45 kilometrem w kierunku na Warszawę, pracownicy partolu S8 znaleźli mężczyznę, który powiesił si
z- 6
- #
- #
- #
W jakim punkcie gsm w #krakow najlepiej założyć szkło ochronne na telefon? Jeśli to ma jakieś znaczenie to telefon Samsung S8.
- 1
- 1
@estetka
Ok ok ;V
Ok ok ;V
3
Samsung GUARD

Samsung GUARD - Wasze doświadczenia? Witam Wszystkich,Zastanówcie się zanim skorzystacie z Samsung GUARD. Chyba, że potrzebujecie szybko sprawy telefon i jesteście pewni swojej usterki. Zwróćcie przede wszystkim uwagę na ten pkt. W regulaminie "Przez nowe urządzenie rozumie się urządzenie...
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 2
ten budowany wiadukt na #s8 na zjeździe niemiry/długosiodło jest jakiś strasznie wąski. jakby tam był tylko jeden pas... co oni, rowery będą tam puszczać?
@Pimpuszek: Dokładnie coś takiego: https://www.aliexpress.com/item/Warmsea-USB-3-1-Type-C-Adapter-with-HDMI-for-Nintend-Switch-dock-Samsung-S8-DEX/32849687498.html?ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_2_10152_10151_10065_10344_10068_10342_10343_10059_10340_10314_10341_10534_100031_10084_10604_10083_10103_10304_10307_10615_10301_10142,searchweb201603_36,ppcSwitch_4&algo_expid=af28cc7d-8e4c-4bc1-b550-4ea8453fe9a9-15&algo_pvid=af28cc7d-8e4c-4bc1-b550-4ea8453fe9a9&priceBeautifyAB=0
Jednak obecnie nie kupowałbym już tego, ponieważ niestety adapter nie działa pod Androidem 8.0 (jedynie kopiuje ekran, nie odpala już Dexa)
Jednak obecnie nie kupowałbym już tego, ponieważ niestety adapter nie działa pod Androidem 8.0 (jedynie kopiuje ekran, nie odpala już Dexa)
- 1
@Thunderlane: Ok, dzięki.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Ja pierdziele... #samsung #s8 robi takie dobre foty, ze nawet zdjecie srubki czy sprezynki wyglada jak jakas atystyczna fota z ambitnego insta...
#oswiadczenie #smartfon #telefony
#oswiadczenie #smartfon #telefony
- 1
- 0
@CoreInside: whitestone dome glass, ale cena zabija bo ok. 200zł.
- 0
@CoreInside: weź ich nie słuchaj, za ok. 100 zł jest szkiełko X-ONE FULL FACE 4D, testowałem już różne szkła i te jest na prawdę spoko. Dobrze przylega, brud nie dostaje się pod szkło tak jak ma to miejsce w tych tańszych.
@Nieprawidlowy_login: Już wyjaśniamy :) Telefony z naszej strony nie są blokowane. Blokada SIM Lock od 2015 roku nie jest już zakładana na naszych aparatach, natomiast wyjątkiem telefony firmy Apple - tutaj taka blokada jest dostępna.
@OrangeEkspert: Czy coś się zmieniło, lub zmieni w temacie blokowania telefonów? W jednym ze stacjonarnych salonów dowiedziałem się, że Orange dołączyło do Plusa i T-mobile w kwestii blokady za niezapłacone raty.
@JanekZeStudzianek: Czekaj czekaj. Na obwodnicy Marek?
- 0
@TypoweKontoDoPrzegladaniaWPracy tak, zjazd do węzła zielonka





















