#pcmasterrace #anthem #gry #kartygraficzne #rtx #battlefield
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Jak ktoś nadal czeka na dobra okazje z grami za karty RTX to spieszcie sie bo kody na BFV i Anthem juz sie koncza. W wielu sklepach juz kodow nie ma mimo ze nadal maja banery o promo.
#pcmasterrace #anthem #gry #kartygraficzne #rtx #battlefield
#pcmasterrace #anthem #gry #kartygraficzne #rtx #battlefield
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@LewitujacyMnich: Nie dostałem xD W tamtym tygodniu w środę było podobno 7 sztuk i się nie załapałem. Może w tym lub przyszłym. Jutro zadzwonię i zapytam
- 0
@Tysiak: Skąd masz info ile było sztuk? Ja dzwonie co 2 dzień, pisze mejle i nie chcą mi uparcie powiedzieć, który jestem w kolejce.
- 0
Witam cały Mikroblog,
Planuję kupić nowy komputer i tak jak resztę komponentów mam już wybraną, tak ciągle zastanawiam się nad kartą graficzną. Dylemat mam pomiędzy MSI GeForce RTX 2080 GAMING X TRIO a odpowiednikiem TI. TI niby lepsza ale też 2k droższa, kwestia czy ta różnica w jakości jest/będzie aż tak zauważalna. Biorę po plusie od każdej strony i słucham argumentów.
-Komputer ma mi posłużyć przez kilka ładnych lat
-Komputer będzie służył głównie do grania
Planuję kupić nowy komputer i tak jak resztę komponentów mam już wybraną, tak ciągle zastanawiam się nad kartą graficzną. Dylemat mam pomiędzy MSI GeForce RTX 2080 GAMING X TRIO a odpowiednikiem TI. TI niby lepsza ale też 2k droższa, kwestia czy ta różnica w jakości jest/będzie aż tak zauważalna. Biorę po plusie od każdej strony i słucham argumentów.
-Komputer ma mi posłużyć przez kilka ładnych lat
-Komputer będzie służył głównie do grania
#rtx #pomocy #komputery
Problem jak w załączniku, przy zmianie na wyższą rozdzialke wyskakują takie artefakty, przy gowno rozdzialce wszystko ok. Testowane na 2 monitorach. Win przeinstalowany, karta przy obciążeniu 72c procek 65c. Reset biosa, nic nie pomaga. Occt też obciazylem i nic.
Jakieś pomysły?
2700x /2070 / ocz600mxsp
Problem jak w załączniku, przy zmianie na wyższą rozdzialke wyskakują takie artefakty, przy gowno rozdzialce wszystko ok. Testowane na 2 monitorach. Win przeinstalowany, karta przy obciążeniu 72c procek 65c. Reset biosa, nic nie pomaga. Occt też obciazylem i nic.
Jakieś pomysły?
2700x /2070 / ocz600mxsp
źródło: comment_PJhLmjdbMqflQKPoJEa1SFPHfI8WsbGj.jpg
Pobierz@Aggressiv: Od razu oddawaj do sklepu. Wszystkie RTXy są potencjalną miną, jak cokolwiek się dzieje, to zwracaj i bierz inną.
- 0
Mirki, o co chodzi w taktowaniu rdzeniów?
W RTX 2070 jest 1410 MHz
a w RTX 2060 jest 1830 MHz
Potrzebuję czegoś do gierek w moim HTPC a prawdopodobnie również do renderowania projektów wnętrz.
W RTX 2070 jest 1410 MHz
a w RTX 2060 jest 1830 MHz
Potrzebuję czegoś do gierek w moim HTPC a prawdopodobnie również do renderowania projektów wnętrz.
@wycz: a wszystko bez taktowania to ch*j
- 1
Jak myślicie, wraz z dzisiejszym wejściem RTX-ów 2060 które biją na łeb performancem w grach GTX-y 1060 czy ich ceny polecą drastycznie w dół zważywszy na to że rtx ma bardzo dobrą cenę i można już go kupić 300zł drożej od GTX-a 1060 6GB MSI GAMING (ta z czerwono czarnym chłodzeniem)
#komputery #pcmasterrace #pytanie #technologia #kiciochpyta #pc #kartygraficzne
#komputery #pcmasterrace #pytanie #technologia #kiciochpyta #pc #kartygraficzne
Czy GTX-y 1060 6GB potanieją w opór?
- TAK 31.3% (20)
- NIE 68.8% (44)
@s-k-fantasyfactory: xD
- 0
2
Evolution of NVIDIA GeForce 1999-2018 (GeForce 256-RTX...

Evolution/History of NVIDIA Geforce from 1999 to 2018 (Geforce 256 to RTX 2080Ti). GeForce is a brand of graphics processing units (GPUs) designed by Nvidia. As of the GeForce 20 series, there have been fifteen iterations of the design. The RTX 20 series is based on the Turing...
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
@ly000 Rtx'y mają obecnie problem z akceleratorami, komputery miewają problemy z grami a nawet czasem zwieszają komputery przez co trzeba je resetować. Można spodziewać się że wraz z nowymi sterownikami, coś się poprawi, ale jak na razie polecałbym poczekać i zobaczyć czy to częste problemy.
Czekaj, aż się Radeon VII pojawi, wtedy ruch zrobi NV i możliwe że RTX stanieje a do tego czasu będą znane też benchmarki i wyniki wydajności nowego Radeona. Nie spiesz się, gry Ci nie uciekną.
- 0
Mirki mam problem z #rtx #nvidia
Kupiłem dziś monitor 2k 144hz i w grach które działają powyżej 30FPS karta zaczyna piszczeć (chyba cewki)
Z-----y model mi się trafił karty graficznej i zwracać?
Czytałem żeby zasilanie do karty podpiac dwoma osobnymi kablami.
Teraz mam na jednym i jest rozdzielacz na drugie wejście i karta działa.
Piszczenie jest dość głośne więc dla mnie nie do przyjęcia
#pcmasterrace
Kupiłem dziś monitor 2k 144hz i w grach które działają powyżej 30FPS karta zaczyna piszczeć (chyba cewki)
Z-----y model mi się trafił karty graficznej i zwracać?
Czytałem żeby zasilanie do karty podpiac dwoma osobnymi kablami.
Teraz mam na jednym i jest rozdzielacz na drugie wejście i karta działa.
Piszczenie jest dość głośne więc dla mnie nie do przyjęcia
#pcmasterrace
- 1
@lyman11: Cewki, to jest zawsze loteria. Pamiętam że w 970 sprzedawali karty z wyizolowanymi cewkami z układu, nie zakleisz ich niestety raczej bo cewki w kartach są ukryte i miniaturowe. Jak masz jeszcze 14 dni od zakupu karty to możesz spróbować oddać i wziąć inną sztuke.
RIP RTX 2070 od #xtreem Karta wytrzymała całe 2 tygodnie. Ja jebię. Dziś włączam kompa, a tu wentylatory karty na full, zero obrazu ( ͡° ʖ̯ ͡°) akurat w okres świąteczny - thx NVIDIA.
#pcmasterrace #rtx #nvidia
#pcmasterrace #rtx #nvidia
- 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@Overwatch-PL: Strzelajmy, że psuje się te 5% kart, to jest bardzo dużo i to nie jest normalne. Zawsze na początku dany sprzęt ma jakąś chorobę wieku dziecięcego, ale nie w takiej skali.
Dla mnie to jest chore, że ktoś kupi kartę za 6-7 tysięcy i nie ma pewności, że ona została w jakiś sposób przetestowana. Największa afera była właśnie z 2080 Ti, ludzie robili sobie z nich np. SLI i
Dla mnie to jest chore, że ktoś kupi kartę za 6-7 tysięcy i nie ma pewności, że ona została w jakiś sposób przetestowana. Największa afera była właśnie z 2080 Ti, ludzie robili sobie z nich np. SLI i
- 3
Dobra mirki, może ktoś z was będzie umiał mi pomóc, temat jest na reddicie ale na was też liczę #nocnazmiana (╥﹏╥), skromnie proszę o pomoc speców bo mi się kończą pomysły i moja wiedza informatyczna wymięka.
Opis problemu z kompem:
Specyfikacja:
Opis problemu z kompem:
Specyfikacja:
@Cryolite: format C
- 1
@Bezzalogowy: Był 2 razy, nie pomogło ( ͡° ͜ʖ ͡°) Testowane na W10H i W10P, czyste systemy, sterowniki tylko do mobo i GPU, nic więcej. Żadnego bloatware od producentów. Z dodatkiem do GPU od Gigabyte było tylko gorzej.
- 1
Sprytny trik z nazewnictwem ze strony AMD, jestem ciekaw jak wypadnie w testach ten RX 3080 i ile osób kupiło go myśląc że to nowszy i tańszy RTX 2080 XD
https://wccftech.com/amd-rx-3080-3070-3060-navi-gpu-specs-prices-leaked-rtx-2070-gtx-1070-gtx-1060-challengers-at-249-199-129/
#pcmasterrace #amd #ati #rtx #rx #nvidia
https://wccftech.com/amd-rx-3080-3070-3060-navi-gpu-specs-prices-leaked-rtx-2070-gtx-1070-gtx-1060-challengers-at-249-199-129/
#pcmasterrace #amd #ati #rtx #rx #nvidia
źródło: comment_m6WpVd4bwDSEvdDYQHzvVfrreqARFXde.jpg
Pobierz- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@gustawny Sama technologia tak, robi wrażenie ale póki co to tylko ciekawostka. Nawet najmocniejsze rtxy miękną z włączonym RT. Myślę, że jeszcze z 2 generacje kart musimy przeczekać, żeby działało to tak jak powinno. Dopiero do 4k się ledwo przystosowalismy, a to i tak na ten moment drogie konfiguracje.
- 1
Siema #pcmasterrace #nvidia #rtx szukam posiadaczy Gigabyte RTX 2070 Windforce 8g/OC. Mam problem i chcę się dowiedzieć czy jestem w tym przypadku odosobniony czy ktoś jeszcze ma podobnie.
@koorekk: może to kwestia BIOSu karty graficznej? Patrzyłeś czy są update-y?
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
4
GeForce RTX 2080 Ti - wadliwe karty naprawiano przed sprzedażą

Niektóre karty graficzne GeForce RTX 2080 Ti ulegały awarii parę dni po pierwszym użyciu. Ktoś przy nich grzebał i nie są to konsumenci.
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
2
Raytracing od AMD? Tak, jeżeli słabsze GPU sobie z nim poradzą

David Wang, wiceprezes AMD ds. Technologii ujawnił, że Czerwoni nie będą implementować DXR w GPU, dopóki nie będzie to możliwe także dla tańszych układów.
z- 10
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 48






























#komputery #pcmasterrace #pytanie #technologia #kiciochpyta #pc #kartygraficzne #nvidia #gtx #