Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

butterball
- 4

PhoenixPneuma
via Android- 1
@butterball no tez auto dalem :) w miescie tnie quality mode... rtx psycho wyglada duzo lepiej ale tez tnie wiec takie atrakcje na nowa generacje :)

tryno
- 1
@PhoenixPneuma: XD, nie wierze w to co wlasnie przeczytalem. Az tak wam CDP mozgi wypral ze slaba optymalizacje tlumaczycie "wspaniala" grafika, kiedy taki rdr2 z 2018 chodzil i wygladal lepiej? X D
Mirki, co kupić do grania? Aktualnie mam 1070ti i monitor MSI mpg341cqrv. Chciałem kupić Asus ROG 3080 OC, ale nigdzie nie ma. Nie wiem czy czekać na 3080TI czy może kupić 3090? Jeśli oczywiście którąkolwiek się gdzieś pojawi.( ͡° ʖ̯ ͡°)
Wiem, że pytanie jest trochę z czapy, ale to wyczekiwanie na dostępność tych kart sprawiło, że wpadłem w takie rozkminy chyba.
#pcmasterrace #gpu
Wiem, że pytanie jest trochę z czapy, ale to wyczekiwanie na dostępność tych kart sprawiło, że wpadłem w takie rozkminy chyba.
#pcmasterrace #gpu
@lordw: Na 3080Ti bym nie liczył, bo to są tylko plotki i to bardzo mało prawdopodobne ("Ti", to zawsze były karty robione na podstawie czipu o poziom wyższego (np. 2080 - Czip 104, 2080Ti czip 102), gdzie chip 102 był zawsze najlepszym układem generacji. Zarówno 3090 jak i 2080 są robione na układzie 102, więc nie ma już wyższego)
3090 do gier jest bez sensu, prawie żadna różnica za 2x
3090 do gier jest bez sensu, prawie żadna różnica za 2x
@Sierkocz: Możliwe, że zrezygnowali z nazwy "Super" i zrobią biedo-Ti, albo w sterach się ktoś walnął i będzie to Superka.
Jedno jest za to pewne, jeśli będzie na GA102, to nie warto będzie jej kupować. Będzie musiała być po między 3080 i 3090, a tam jest 10-15% różnicy, (Powiedzmy, że będzie 10% mocniejsza od 3080). Cena pewnie też będzie pomiędzy, (pewnie bliżej 3090), czyli patrzymy na coś ponad 1000$ (MSRP,
Jedno jest za to pewne, jeśli będzie na GA102, to nie warto będzie jej kupować. Będzie musiała być po między 3080 i 3090, a tam jest 10-15% różnicy, (Powiedzmy, że będzie 10% mocniejsza od 3080). Cena pewnie też będzie pomiędzy, (pewnie bliżej 3090), czyli patrzymy na coś ponad 1000$ (MSRP,
- 1
- 1
- 0
@YayaToure: Jak wejdzie nowa grafika to posłuży Ci jeszcze długo.
Ja się bawię trochę wirtualizacją więc więcej corów = więcej zabawy :)
Komputer zmieniam średnio co 6-8 lat, a jak coś kupuję to przeważnie biorę wysoką półkę, żebym potem nie musiał się w to znowu bawić. Niestety cierpię na chroniczny brak czasu :)
Ja się bawię trochę wirtualizacją więc więcej corów = więcej zabawy :)
Komputer zmieniam średnio co 6-8 lat, a jak coś kupuję to przeważnie biorę wysoką półkę, żebym potem nie musiał się w to znowu bawić. Niestety cierpię na chroniczny brak czasu :)
Mam do odebrania w punkcie kartę ale niestety siedzę w domu na kwarantannie. Czy tą kartę może odebrać mi kolega czy może potrzebują w komputroniku jakiegoś dokumentu czy coś? Dzięki z góry :)
#zakupy #komputronik #sprzet #rtx
#zakupy #komputronik #sprzet #rtx
Dla wszystkich PCtowców którzy którzy narzekają na słabą jakość/wydajność cyberpunka, wrzucam pare informacji które znalazłem na reddicie na temat poprawy wydajności gry.
Tłumaczenie: najbardziej wymagająca opcja to Cascaded Shadows Resolution. Zmniejszenie jej da
There's one specific setting that absolutely tanks performance for me, namely Cascaded Shadows Resolution. Changing this from high to medium more than doubled my FPS instantly. Not only that, but character dialogue went from single digit FPS to actually watchable.
Tłumaczenie: najbardziej wymagająca opcja to Cascaded Shadows Resolution. Zmniejszenie jej da
- 0
jaka w obecnych realiach będzie uczciwa cena za rtx 2060 z roczną gwarancją?
#rtx #nvidia #pcmasterrace
#rtx #nvidia #pcmasterrace
- 0
- 0
@dominixq 23.11 było
- 4
Stery nvidi pod cyber 2077 http://www.nvidia.pl/Download/driverResults.aspx/167543/pl
#cyberpunk2077 #nvidia #rtx #gtx #latoptwojejstarej
#cyberpunk2077 #nvidia #rtx #gtx #latoptwojejstarej
Mireczki, gdzie najlepiej zamówić kartę graficzną RTX 3080, żeby jak najszybciej doszła? I który model? Wiem, że pewnie i tak trochę na nią poczekam, ale wolałbym poczekać krócej niż dłużej ( ͡º ͜ʖ͡º)
#komputery #rtx #gry #grykomputerowe #pytanie #pytaniedoeksperta #sprzetkomputerowy #pytaniezdupy #zakupy #internet #nvidia #
#komputery #rtx #gry #grykomputerowe #pytanie #pytaniedoeksperta #sprzetkomputerowy #pytaniezdupy #zakupy #internet #nvidia #
@BrandonTorrent: Nigdzie. Nie ma gwarancji że któryś sklep dostarczy szybciej od innego.
@BrandonTorrent: Przecież sporo ludzi tak zrobiło ;)
- 2
Minecraft RTX wyszedł już dla wszystkich z wersją na win10
https://www.nvidia.com/en-us/geforce/news/minecraft-rtx-dlss-official-release/
#minecraft #rtx
https://www.nvidia.com/en-us/geforce/news/minecraft-rtx-dlss-official-release/
#minecraft #rtx
Z której godziny wysyłają MSI 3060ti gaming x trio z X-kom?Bo kupiłem o 15:07 i się zastanawiam czy 15.12 to realny termin
#xkom #rtx #nvidia #pcmasterrace #kartygraficzne
#xkom #rtx #nvidia #pcmasterrace #kartygraficzne
@ozon96: Problemy to oni mają od września, sam czekam na kartę 82 dni xD
- 1
@ozon96: moja gotowa do odbioru od dzisiaj, godzina zamówienia to 15:06. Napisałem od momentu zakupu dwa maile zero odpowiedzi i nagle dzisiaj SMS ze czeka na odbiór... status na stronie nadal w realizacji, dopiero kilka godzin później mail. Muszą mieć naprawdę spore problemy obsługowe.
- 0
Czesc,
Co mysliscie o Gainward GeForce RTX 3060 Ti Ghost 8GB GDDR6? Jakies opinie? Nigdzie nie moge znalezc zadnej recenzji, uslyszalem jedna opinie, ze karta jest dosyc glosna. Udalo mi sie dorwac ta karte za 2260 i zastanawiam sie czy jest sens doplacac 240 zl do modelu gaming.
#rtx #nvidia #rtx3060ti
Co mysliscie o Gainward GeForce RTX 3060 Ti Ghost 8GB GDDR6? Jakies opinie? Nigdzie nie moge znalezc zadnej recenzji, uslyszalem jedna opinie, ze karta jest dosyc glosna. Udalo mi sie dorwac ta karte za 2260 i zastanawiam sie czy jest sens doplacac 240 zl do modelu gaming.
#rtx #nvidia #rtx3060ti
- 12
- 2
@supra107: Sam nie wiem %)............. ale tak serio to pod grafike 3D
- 1
@grafixautozine: Dokladnie jak tak jak piszesz , w zastosowaniach pro czuc ze ta generacja daje rade.
Arnolda jeszcze nie probowalem, poki co jestem na bieda subskrypcji Octane i jakos sie przyzwyczailem. Mozna rownoczesnie w Arnoldzie leciec GPU i CPU render w dwoch instancjach? :)
Arnolda jeszcze nie probowalem, poki co jestem na bieda subskrypcji Octane i jakos sie przyzwyczailem. Mozna rownoczesnie w Arnoldzie leciec GPU i CPU render w dwoch instancjach? :)
Jakie znacie dobre, stacjonarne sklepy komputerowe w Krakowie? Oprócz bit computera i pc projekt.
#rtx #komputery #pcmasterrace
#rtx #komputery #pcmasterrace
- 1
@jandiabeldrugi: napisalem z 4 maile, odpisało mi 3 różne osoby z x-kom i kazda inne informacje.... takiej żenady w życiu nie widziałem, dla osłodky kupiłem xbox series x w cenie z preodera, wiec coz, z 1-2 mc bede mial na czym pograc, a pozniej moze wpadnie ten rtx
- 0
@ozon96: nie wyslali, napisali mi ze jestem w pierwszej 90 oczekujacych i maja globalny problem
37 dzień czekania na ASUS RTX 3080 STRIX OC po informacji ze przewidywany czas dostawy producenta to 3-4 tygodnie, 4K pięknie zamrożone
#xkom #niepolecam #nvidia #rtx #rtx3080 #x-kom
#xkom #niepolecam #nvidia #rtx #rtx3080 #x-kom
@kamil514: Ty w to serio wierzysz? Chyba nadal nie zrealizowali zamówień złożonych na ten model w dniu premiery. Ja czekam na TUFa 3080 już 81 dni (!).
- 1
@Desolator: Moja karta to chyba akurat najdroższy model 3080 oprócz extreme od aorusa wiec myślałem ze będzie trochę mniejsza kolejka i większa dostępność, ostatnio pojawiły się nowe 3 recenzje pod produktem wiec jednak ktoś te karty dostaje. Nie wiem co gorsze, czekanie na prawdziwa dostępność w jakimś sklepie i ryzyko tego ze nie zdąży się kupić czy takie ustawianie się w kolejce po towar którego nie ma ale za to
- 109
@typowy_marek: to fascynujące, ale nie widzę, żeby ktokolwiek Cię pytał xD















