Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@Szubrawski: w ogóle ciekawe czemu oficjalny partner sprzedaje karty po zawyżonych cenach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Palit dual 3060ti za 3435 zł XDDDDDDDDDDDDD
https://www.morele.net/karta-graficzna-palit-geforce-rtx-3060ti-dual-oc-8gb-gddr6-ne6306ts19p2-190ad-7469200/
#rtx #nvidia #komputery
https://www.morele.net/karta-graficzna-palit-geforce-rtx-3060ti-dual-oc-8gb-gddr6-ne6306ts19p2-190ad-7469200/
#rtx #nvidia #komputery
- 0
Wchodzę sobie sprawdzić status mojego #rtx #rtx3060ti na morele a tam cena z 2489, tyle jeszcze kosztowała gdy robiłem zakup, podwyższona na 2599 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#morele #ciekawostki
#morele #ciekawostki
@wojna: ciekawe jak oni układają te kolejki skoro ja zamówiłem 13.12 a karty dalej nie mam xD
- 0
@wojna: Patrząc na jakieś tam zestawienia odnośnie relacji Procesor - karta, wyższa rozdzielczość, to mniejszy bottleneck, więc paradoksalnie do wyższych rozdzielczości będzie dawać radę bardziej.
- 12
Nie wiem, może komuś pomoże taki alarm na dostępność RTX
https://www.twitch.tv/marcin648
Zrobione bardziej dla zabawy, całość na #raspberrypi bez ekranu. Flask + scrapy + chromium + ffmpeg
#pcmasterrace #rtx
https://www.twitch.tv/marcin648
Zrobione bardziej dla zabawy, całość na #raspberrypi bez ekranu. Flask + scrapy + chromium + ffmpeg
#pcmasterrace #rtx
@Zajcu94: W lutym najprawdopodniej wyjdzie 3080ti, więc na Twoim miejscu bym poczekał.
Też zależy od rozdzielczości na jakiej będziesz grał. Jeśli nic powyżej 1440p, to śmiało można polować na 3070 (a czasami można wyłapać po „niezłej” cenie).
Też zależy od rozdzielczości na jakiej będziesz grał. Jeśli nic powyżej 1440p, to śmiało można polować na 3070 (a czasami można wyłapać po „niezłej” cenie).
- 0
Mircy, jak myślicie, czy pod 5800x + RTX 3080 wystarczy zasilacz 750W czy lepiej kupić 850W? Z dodatkowego sprzętu to dysk nvme i 2x 2.5" sata, AIO , ze 3 wentylatory i jakieś podświetlenie LGBT ( ͡° ͜ʖ ͡°) Netowe kalkulatory to różnie liczą i sam już nie wiem..
#rtx #pcmasterrace #komputery
#rtx #pcmasterrace #komputery
- 1
@electroN: 750 to takie minimum
- 2
@electroN: jeżeli są podobnej cenie, albo masz budżet w zapasie to możesz i nawet 1000W by pracował sobie na małym obciążeniu. Dobry zasilacz przeżyje i kilka komputerów i upgradów sprzętu, to się kupuje na lata, a w przeciwieństwie do używanych cpu/gpu nie warto później odsprzedawać
750'tka wystarczy do 3080. Natomiast jeżeli możesz sobie pozwolić, to lepiej brać z zapasem jakiegoś Seasonica 850W.
Sam mam obecnie FM1. Współczesne zasilacze od SPC
750'tka wystarczy do 3080. Natomiast jeżeli możesz sobie pozwolić, to lepiej brać z zapasem jakiegoś Seasonica 850W.
Sam mam obecnie FM1. Współczesne zasilacze od SPC
- 9
dobra wszystko przyszło, można składać. tylko niech mi ktoś powie jak ( ͡º ͜ʖ͡º)
ram tymczasowy, docelowo będzie 2x16gb crucial balllistix 3600, ale mi anulowali zamówienie i muszę czekać
dysk też zmienię na wd sn750 ale nie zdążył przyjść przed świętami ( ͡° ʖ̯ ͡°)
z gpu mam jeszcze asusa 3060 dual OC i 3070 vision, ale chyba je oddam i zostawię jak jest. chociaż ten asus 1000zł tańszy
ram tymczasowy, docelowo będzie 2x16gb crucial balllistix 3600, ale mi anulowali zamówienie i muszę czekać
dysk też zmienię na wd sn750 ale nie zdążył przyjść przed świętami ( ͡° ʖ̯ ͡°)
z gpu mam jeszcze asusa 3060 dual OC i 3070 vision, ale chyba je oddam i zostawię jak jest. chociaż ten asus 1000zł tańszy
źródło: comment_1608886496EsjWqxDpeIB8Z3mstaSMP6.jpg
Pobierz#rtx kupował ktoś rtx 3080 na morele ? Długo się czeka po zamówieniu z przedsprzedaży ? Zamówiłem tufa wczoraj i ciekaw jestem jak to teraz wygląda.
- 9
@yokash no fajnie ale wiesz, że tyle nowa w sklepach kosztuje?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
X-kom twierdzi że w tydzień "awansowałem" o 60 miejsc w kolejce po RTX3080 TUF OC. W tym tempie dostanę ją gdzieś w połowie lutego. Masakra.
#rtx #pcmasterrace #xkom
#rtx #pcmasterrace #xkom
- 0
@Desolator: TUF bez OC to podobno w ogóle "biały kruk". Proshop z tego co wiem, ma jeszcze do zrealizowania 400 zamówień z samego dnia premiery.
Komentarz usunięty przez moderatora
- 0
Super gierka, #rtx zajebisty... #cdpr zrobili takie szol, razem z bugami, kontrowersjami, ze caly swiat uslyszal o CP2077 ze sto razy - caly tydzien trzesli internetem.
#cyberpunk2077
#cyberpunk2077
źródło: comment_1608493814Sw7HJNMdfqch0ITEs1Ibc0.jpg
Pobierz@6a6b6c: XD
- 0
- 0
- 1
@Hanok8 czas oczekiwania na zwrot pieniędzy zależy od formy płatności — przelew, płatność kartą lub DotPay/Blik. Zawsze staramy się wydać dyspozycję najszybciej jak to możliwe. Zależy do jednak od sesji bankowych lub pośredników przetwarzających zwrot (DotPay). Jeśli możemy jakoś pomóc, napisz w wiadomości numer zamówienia i sprawdzimy status :)
- 0
@ahojekk: ja poprosiłem ich o zwrot w piątek a w poniedziałek już miałem kasę na koncie, więc ze zwrotem się akurat postarali. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
Mirki, który #rtx 3060 Ti wybrać - Asus OC czy Palit (bez OC)? Przypadkowo zamówiłem dwie i muszę się jednej pozbyć. Różnica w cenie to 300zł. Jest sens dopłacać do Asusa? Czym one się różnią, odczuję rzeczywiście jakąś różnicę? Jestem raczej niedzielnym graczem ( ͡º ͜ʖ͡º)
#nvidia #pcmasterrace
#nvidia #pcmasterrace































Kiedy w końcu ceny GPU wrócą do normy i będzie normalna dostępność w sklepach, bo mam dość tego cyrku?
Kiedy kopanie tych coinow przestanie być takie opłacalne i firmy będą w stanie zaspokoić popyt ?
#kartygraficzne #gpu #nvidia #amd #rtx #komputery