Rozważam kupienie RTXa 3060Ti w ramach "zaklepania" na morele.net. Wie ktoś ile mniej więcej wynoszą obecnie czasy oczekiwania? Oczywiście ile dokładnie trzeba czekać nie wie sam sklep, bo mają co im tam rzucą, ale może ktoś kupił dopiero co i się orientuje?

#nvidia #rtx #morele
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WD40: zamówiłem 29.12.2020 MSI GeForce RTX 3060Ti Ventus 2X OC 8GB. Z tego co się dowiedziałem od konsultanta, jestem 290 w kolejce, będę się cieszył, jeśli przyjdzie w styczniu
  • Odpowiedz
@wojna: Patrząc na jakieś tam zestawienia odnośnie relacji Procesor - karta, wyższa rozdzielczość, to mniejszy bottleneck, więc paradoksalnie do wyższych rozdzielczości będzie dawać radę bardziej.
  • Odpowiedz
@Marcin648: ja poluje na 3080 (kupiona na morele 2 miesiace temu jeszcze nie przyszla), ale teraz to juz nie wiem czy chce - poczekam na 3080ti ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#nvidia #rtx
Czy jest sens teraz tzn. w najbliższym miesięcy kupować 3070 lub 3080 (pewnie z allegro)?
Planuję kupić nowego PC, ale jaka jest sytuacja na rynku kart, wiadomo.
No i tu pytanie, czy sytuacja się w ogóle kiedyś poprawi? Bo bym się nie zdziwił, gdyby w marcu/ kwietniu, było to samo.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zajcu94: W lutym najprawdopodniej wyjdzie 3080ti, więc na Twoim miejscu bym poczekał.
Też zależy od rozdzielczości na jakiej będziesz grał. Jeśli nic powyżej 1440p, to śmiało można polować na 3070 (a czasami można wyłapać po „niezłej” cenie).
  • Odpowiedz
Mircy, jak myślicie, czy pod 5800x + RTX 3080 wystarczy zasilacz 750W czy lepiej kupić 850W? Z dodatkowego sprzętu to dysk nvme i 2x 2.5" sata, AIO , ze 3 wentylatory i jakieś podświetlenie LGBT ( ͡° ͜ʖ ͡°) Netowe kalkulatory to różnie liczą i sam już nie wiem..
#rtx #pcmasterrace #komputery
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@electroN: jeżeli są podobnej cenie, albo masz budżet w zapasie to możesz i nawet 1000W by pracował sobie na małym obciążeniu. Dobry zasilacz przeżyje i kilka komputerów i upgradów sprzętu, to się kupuje na lata, a w przeciwieństwie do używanych cpu/gpu nie warto później odsprzedawać

750'tka wystarczy do 3080. Natomiast jeżeli możesz sobie pozwolić, to lepiej brać z zapasem jakiegoś Seasonica 850W.

Sam mam obecnie FM1. Współczesne zasilacze od SPC
  • Odpowiedz
dobra wszystko przyszło, można składać. tylko niech mi ktoś powie jak ( ͡º ͜ʖ͡º)


ram tymczasowy, docelowo będzie 2x16gb crucial balllistix 3600, ale mi anulowali zamówienie i muszę czekać
dysk też zmienię na wd sn750 ale nie zdążył przyjść przed świętami ( ͡° ʖ̯ ͡°)
z gpu mam jeszcze asusa 3060 dual OC i 3070 vision, ale chyba je oddam i zostawię jak jest. chociaż ten asus 1000zł tańszy
revolta - dobra wszystko przyszło, można składać. tylko niech mi ktoś powie jak ( ͡º ...

źródło: comment_1608886496EsjWqxDpeIB8Z3mstaSMP6.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#rtx kupował ktoś rtx 3080 na morele ? Długo się czeka po zamówieniu z przedsprzedaży ? Zamówiłem tufa wczoraj i ciekaw jestem jak to teraz wygląda.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bielovr6: Kilka dni temu wysłałem zapytanie, który jestem w kolejce.
W odpowiedzi dostałem informacje że przede mną jest 90os ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jak mogę zagrać w #minecraft na #rtx? Wszędzie jest napisane że mam zainstalować mapę z minecraft marketplace, ale nigdzie nie mogę ich tam znaleźć xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hanok8 czas oczekiwania na zwrot pieniędzy zależy od formy płatności — przelew, płatność kartą lub DotPay/Blik. Zawsze staramy się wydać dyspozycję najszybciej jak to możliwe. Zależy do jednak od sesji bankowych lub pośredników przetwarzających zwrot (DotPay). Jeśli możemy jakoś pomóc, napisz w wiadomości numer zamówienia i sprawdzimy status :)
  • Odpowiedz
@ahojekk: ja poprosiłem ich o zwrot w piątek a w poniedziałek już miałem kasę na koncie, więc ze zwrotem się akurat postarali. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mirki, który #rtx 3060 Ti wybrać - Asus OC czy Palit (bez OC)? Przypadkowo zamówiłem dwie i muszę się jednej pozbyć. Różnica w cenie to 300zł. Jest sens dopłacać do Asusa? Czym one się różnią, odczuję rzeczywiście jakąś różnicę? Jestem raczej niedzielnym graczem ( ͡º ͜ʖ͡º)
#nvidia #pcmasterrace
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach