Wpis z mikrobloga

@Ollolo: jak dowiedziałeś się o tym, że jesteś na danym miejscu w kolejce? Dzwoniłeś czy coś? Bo ja jedyne co się dowiedziałem mailowo od pani, to że nie może mi podać miejsca w kolejce bo dodatkowo składane są zamówienia telefoniczne i mailowo.
  • Odpowiedz
@Ollolo: W sumie miło, że wiesz który jesteś, ja zamówiłem 29 października też 3070 EAGLE...i nie dostałem nadal żadnych informacji. Dwa razy pytałem "kiedy" to nie dostałem żadnej konkretnej odpowiedzi.
  • Odpowiedz
@YayaToure: zastanawiałem się czy nie przerzucić się na radeona, ale niestety ich też nie ma :( Nowy komputer stoi złożony, ale bez karty nie mogę nic sprawdzić :(
  • Odpowiedz
@k0sm085: ja mam podobny problem, ale o poziom niżej bo kartę wziąłem ze starej paki, i od maja gdzieś po cichu odkładałem na swój kawałek krzemu. Szkoda, że musiałem parować 1050 i r7 3700x tylko po to, żeby zamówić kartę która jest sweetspotem dla mojej rozdziałki i czekać na nią miesiąc, czy dwa, bo prawdopodobnie do końca stycznia już wleci ( ͡° ͜ʖ ͡°). Łączmy się
  • Odpowiedz
@k0sm085: Bardzo fajny i zakładam, że będzie uprawiany nie tylko gaming ;)
U mnie na pierwszym biegu lata jeszcze:
x570 tuf gaming plus
R7 3700X
G.Skille 3200
Crucial P1, będzie dokładany drugi dysk, już
  • Odpowiedz
@YayaToure: Jak wejdzie nowa grafika to posłuży Ci jeszcze długo.
Ja się bawię trochę wirtualizacją więc więcej corów = więcej zabawy :)
Komputer zmieniam średnio co 6-8 lat, a jak coś kupuję to przeważnie biorę wysoką półkę, żebym potem nie musiał się w to znowu bawić. Niestety cierpię na chroniczny brak czasu :)
  • Odpowiedz