@Amen_Pacierzu: dostałem SMS, że do odbioru 29 xD
Czekam na status w EURO ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W regulaminie od momentu dostarczenia masz trzy dni do odbioru. :> Wystarczy, że wyjeżdżasz na tydzień i już po zamówieniu :>
Jakoś jak są telewizory i inne duperele przedpremierowo to sprzedają wcześniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wybrałem się dzisiaj do sklepu RTV Euro AGD w CH Forum w celu zakupienia maszynki do golenia

Przyglądałem się maszynkom dokładnie, jeśli była taka opcja otwierałem je, a to co znalazłem w jednej spowodowało u mnie odruch wymiotny xD nawet nie chce znać historii tej golarki i tych włosów

Uważajcie przy zakupie maszynek xD

#gliwice #forum #rtveuroagd
JanuszKarierowicz - Wybrałem się dzisiaj do sklepu RTV Euro AGD w CH Forum w celu zak...

źródło: comment_lnQdVhe50WgUzWBJsnrMZaMS0vzdlM0a.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BobekNierobek: @JanuszKarierowicz: nie ma znaczenia gdzie są maszynki, jeśli to wystawówka to masz 100% szans, że jakiś seba z matim dla jaj sobie przejechali po ręce lub mordzie.
Jeśli były zapakowane lub masz pewność, że nie były "grzebane" to nie wiesz z kolei czy na ekspozycję w tym sklepie nie przyjechały z ekspozycji z innego, w którym już nie było jak upilnować ludzi...

Niektóre "księżniczki z bloków" też
  • Odpowiedz
Drogie Mirki od #tablet #tablety mam zagwozdkę.
Znalazłem taki tablet na #rtveuroagd i jest to to tyle ciekawa sytuacja, że ma 2 GB RAMu.
Jest to jedyny sklep jaki znalazłem co sprzedaje taką wersję, nawet na oficjalnej stronie #lenovo nie odnalazłem informacji, żeby ten tablet występował w takiej konfiguracji.
Dodatkowe podejrzenia wzbudza też fakt, że trzeba prawie miesiąc czekać na jego sprowadzenie.

Ma ktoś
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Tizukk: właśnie tam na stronie ktoś zadał pytanie czy tablet rzeczywiście ma 2GB i dostał odpowiedź od sklepu, że tak. Złożyłem zamówienie i na razie czekam. Dam znać jak przyjdzie bądź nie
  • Odpowiedz
Mircy, mam sprawe.
Moze ktoś z Was będzie robił w najbliższym czasie zakupy w rtv euro agd ?
Mam na zbyciu kupony rabatowe do tego sklepy na 1450zł (2x500, 2x200 i 1x50), a potrzebuje hajsu na laptoka, którego chce kupić w innym sklepie.
Może ktoś się skusi na legitną wymiane kupon->hajs ?

#wymiana #zakupy #rtveuroagd #kiciochpyta
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki znajoma chce wziąć telefon na raty 0% w rtv euro agd(Samsung Galaxy A5 wersja z tego roku). Pytanka dwa - czy na umowę zlecenie dają w rtv euro agd (czy tam banki/instytucje, które udzielają w euro), a jeżeli tak to jakie dodatkowe wymagania trzeba spełnić? Drugie pytanie - czy jeżeli na stronie internetowej raty 0% są ustalone na 10 rat to czy jest opcja, że dadzą dany produkt na więcej rat
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Heja, robie pierwszy raz #zakupy na #raty przez neta i czy to jest normalna praktyka, że chcą bym wykonał przelew za 1 zł ze swojego rachunku bankowego?
treść mejla jakiego dostałem:

Szanowny Kliencie,

miło nam poinformować, że Twój wniosek kredytowy otrzymał wstępną akceptację Banku.

Niezbędne jest potwierdzenie Twojej tożsamości poprzez przelew 1 zł z Twojego rachunku bankowego. Po weryfikacji tożsamości przelew 1 zł zostanie natychmiast do Ciebie zwrócony.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kupilibyście odkurzacz przez internet? Trochę się boję że kurier go r---------i w drobny mak po drodze, no i na gwarancję trzeba też kurierem wysyłać jakby coś było nie tak. #pytanie #agd #zakupy #kiciochpyta i kupuję w #rtveuroagd
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach