przez weekend jest promo na #xbox #xboxone w #rtveuroagd ceny od 999 za wersję 1 TB
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

basssiok
- 2
Zwrotu hajsu za awaryjny sprzęt mogę oczekiwać maksymalnie do sześciu miesięcy od zakupu czy liczy się może od daty ostatniej naprawy? #kiciochpyta #sprzetkomputerowy #rtveuroagd
Jestem ciekaw co na to UOKiK co w RTV odwalają, aż ręce opadają jak z drzewa wiśnie bęc. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rtveuroagd
#fifa17
#rtveuroagd
#fifa17
Wybrałem się dzisiaj do sklepu RTV Euro AGD w CH Forum w celu zakupienia maszynki do golenia
Przyglądałem się maszynkom dokładnie, jeśli była taka opcja otwierałem je, a to co znalazłem w jednej spowodowało u mnie odruch wymiotny xD nawet nie chce znać historii tej golarki i tych włosów
Uważajcie przy zakupie maszynek xD
#gliwice #forum #rtveuroagd
Przyglądałem się maszynkom dokładnie, jeśli była taka opcja otwierałem je, a to co znalazłem w jednej spowodowało u mnie odruch wymiotny xD nawet nie chce znać historii tej golarki i tych włosów
Uważajcie przy zakupie maszynek xD
#gliwice #forum #rtveuroagd
źródło: comment_lnQdVhe50WgUzWBJsnrMZaMS0vzdlM0a.jpg
Pobierz@JanuszKarierowicz: Daję 100zł że maszynka była nowa a jakiś seba z kolegami się golił już na ekspozycji.
@BobekNierobek: @JanuszKarierowicz: nie ma znaczenia gdzie są maszynki, jeśli to wystawówka to masz 100% szans, że jakiś seba z matim dla jaj sobie przejechali po ręce lub mordzie.
Jeśli były zapakowane lub masz pewność, że nie były "grzebane" to nie wiesz z kolei czy na ekspozycję w tym sklepie nie przyjechały z ekspozycji z innego, w którym już nie było jak upilnować ludzi...
Niektóre "księżniczki z bloków" też
Jeśli były zapakowane lub masz pewność, że nie były "grzebane" to nie wiesz z kolei czy na ekspozycję w tym sklepie nie przyjechały z ekspozycji z innego, w którym już nie było jak upilnować ludzi...
Niektóre "księżniczki z bloków" też
- 3
- 1
@Mirek_kwadrylion: dzieki za informacje. W pewnym sensie te bramki mnie bronia xD
- 1
Drogie Mirki od #tablet #tablety mam zagwozdkę.
Znalazłem taki tablet na #rtveuroagd i jest to to tyle ciekawa sytuacja, że ma 2 GB RAMu.
Jest to jedyny sklep jaki znalazłem co sprzedaje taką wersję, nawet na oficjalnej stronie #lenovo nie odnalazłem informacji, żeby ten tablet występował w takiej konfiguracji.
Dodatkowe podejrzenia wzbudza też fakt, że trzeba prawie miesiąc czekać na jego sprowadzenie.
Ma ktoś
Znalazłem taki tablet na #rtveuroagd i jest to to tyle ciekawa sytuacja, że ma 2 GB RAMu.
Jest to jedyny sklep jaki znalazłem co sprzedaje taką wersję, nawet na oficjalnej stronie #lenovo nie odnalazłem informacji, żeby ten tablet występował w takiej konfiguracji.
Dodatkowe podejrzenia wzbudza też fakt, że trzeba prawie miesiąc czekać na jego sprowadzenie.
Ma ktoś
- 1
@zwk-: Może pomyłka przy specyfikacji, ale była yoga w wersji 2GB tylko jest to model o oznaczeniu Yoga 3 X50F - ten ma faktycznie więcej RAM.
- 0
@Tizukk: właśnie tam na stronie ktoś zadał pytanie czy tablet rzeczywiście ma 2GB i dostał odpowiedź od sklepu, że tak. Złożyłem zamówienie i na razie czekam. Dam znać jak przyjdzie bądź nie
1718
AMA - (były) Sprzedawca/Doradca Klienta w EuroNet (RTV Euro AGD)

Cześć! Oto zapowiedziane w tym wpisie AMA na temat pracy w RTV Euro AGD oraz ich oferty dla klientów / poziomu obsługi. Zapraszam do zadawania pytań, jednakże zastrzegam sobie prawo do nieodpowiadania na takie, które mogłyby...
z- 846
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 2300
Chcecie #ama z kimś, kto pracował w RTV Euro AGD? Mam sporo informacji na temat tego czego tam nie kupować, na co uważać, które produkty sprzedawcy chcą wcisnąć, jak płacą, jakie dają umowy itp.
#rtveuroagd #pytanie #elektronika
#rtveuroagd #pytanie #elektronika
- 146
@MagnaPomerania: chcemy!
- 178
@MagnaPomerania: uważać na produkty z końcówką 06 w kodzie produktu, nie kupować zwrotów, omijać gwarancje. To wszystko, możesz iść do somu,
- 1
Mircy, mam sprawe.
Moze ktoś z Was będzie robił w najbliższym czasie zakupy w rtv euro agd ?
Mam na zbyciu kupony rabatowe do tego sklepy na 1450zł (2x500, 2x200 i 1x50), a potrzebuje hajsu na laptoka, którego chce kupić w innym sklepie.
Może ktoś się skusi na legitną wymiane kupon->hajs ?
#wymiana #zakupy #rtveuroagd #kiciochpyta
Moze ktoś z Was będzie robił w najbliższym czasie zakupy w rtv euro agd ?
Mam na zbyciu kupony rabatowe do tego sklepy na 1450zł (2x500, 2x200 i 1x50), a potrzebuje hajsu na laptoka, którego chce kupić w innym sklepie.
Może ktoś się skusi na legitną wymiane kupon->hajs ?
#wymiana #zakupy #rtveuroagd #kiciochpyta
- 1
Jak jest z reklamacją telefonu w #rtveuroagd w którym pojawiły się 2 białe pixele? Czy przyjmą to bez problemu, czy potrzeba do reklamacji jakieś pismo dołączyć o stosownej treści?
#kiciochpyta #prawokonsumenckie
#kiciochpyta #prawokonsumenckie
- 1
Mireczki znajoma chce wziąć telefon na raty 0% w rtv euro agd(Samsung Galaxy A5 wersja z tego roku). Pytanka dwa - czy na umowę zlecenie dają w rtv euro agd (czy tam banki/instytucje, które udzielają w euro), a jeżeli tak to jakie dodatkowe wymagania trzeba spełnić? Drugie pytanie - czy jeżeli na stronie internetowej raty 0% są ustalone na 10 rat to czy jest opcja, że dadzą dany produkt na więcej rat
Mirki i Mirabelki macie jakieś doświadczenia że sklepem neo24.pl albo oleole?
#neo24 #oleole #rtveuroagd #kiciochpyta #agd
#neo24 #oleole #rtveuroagd #kiciochpyta #agd
- 1
@mamFAJNYnick: Korzystałem z jednego i drugiego. Wg mnie OK. OLEOLE to internetowa i lekko tańsza wersja euroRTVagd.
- 0
@acedecoeur: zamowilem w neo24 i wszystko bylo ok
zamowilem w " #wlaczamyniskieceny " to po 5 dniach nadal nie wyslali pomimo informacji "wysylka w 24h"
i jeszcze niby z 5 dni czekania
wiec anulowalem zamowienie (dobrze ze za pobraniem)
zamowilem w " #wlaczamyniskieceny " to po 5 dniach nadal nie wyslali pomimo informacji "wysylka w 24h"
i jeszcze niby z 5 dni czekania
wiec anulowalem zamowienie (dobrze ze za pobraniem)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Dziś w RTV Euro AGD Call of Duty: Ghosts na Xbox One za 29,99 zł (standardowo 149,99). Po dodaniu do koszyka zostanie naliczony rabat.
http://www.euro.com.pl/gry-xbox-one/activision-call-of-duty-ghosts-xone.bhtml
#gry #cebuladeals #xboxone #konsole #rtveuroagd
http://www.euro.com.pl/gry-xbox-one/activision-call-of-duty-ghosts-xone.bhtml
#gry #cebuladeals #xboxone #konsole #rtveuroagd
- 1
@Peter_Parker: dzięki, zamowilem do sklepu :)
- 2
Mirki szukam kogoś kto pracował w rtveuroagd lub w mediaexpert/mediamarkt i opisałby swoje przeżycia i to jak się tam pracuje(jak najwięcej informacji). #kiciochpyta #rtveuroagd #praca #mediaexpert
- 2
Mirki anulowali wam już zamówienia na ten dysk GoodRam ? #rtveuroagd
- 1
Heja, robie pierwszy raz #zakupy na #raty przez neta i czy to jest normalna praktyka, że chcą bym wykonał przelew za 1 zł ze swojego rachunku bankowego?
treść mejla jakiego dostałem:
treść mejla jakiego dostałem:
Szanowny Kliencie,
miło nam poinformować, że Twój wniosek kredytowy otrzymał wstępną akceptację Banku.
Niezbędne jest potwierdzenie Twojej tożsamości poprzez przelew 1 zł z Twojego rachunku bankowego. Po weryfikacji tożsamości przelew 1 zł zostanie natychmiast do Ciebie zwrócony.
8
Walka z RTVeuroAGD - czyli reklamacja.
Pewnie nie jednym z was coś w życiu się zepsuło i chcieliście to reklamować. Jeśli wam się udało uzyskać reklamacje bez problemu to gratulacje bo jesteście w mniejszości. To będzie historia o walce ze znaną siecią, a dokładniej z RTVeuroAGD, po mimo iż wszystko trwa już prawie 2 miesiące końca nie..
z- 5
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
Kupilibyście odkurzacz przez internet? Trochę się boję że kurier go r---------i w drobny mak po drodze, no i na gwarancję trzeba też kurierem wysyłać jakby coś było nie tak. #pytanie #agd #zakupy #kiciochpyta i kupuję w #rtveuroagd






















Czekam na status w EURO ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W regulaminie od momentu dostarczenia masz trzy dni do odbioru. :> Wystarczy, że wyjeżdżasz na tydzień i już po zamówieniu :>
Jakoś jak są telewizory i inne duperele przedpremierowo to sprzedają wcześniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)