Wpis z mikrobloga

@#!$%@?: ładnie jej ceny się wahają. 2 lata temu kupiłem ją za 340 zł, rok temu poleciłem ją kolejnym osobom i kupili za bodajże 290 w x-komie, a teraz 400...
@#!$%@?: jak już kupisz to unikaj zamienników tonerów z allegro za ~10 zł. Od jakiegoś czasu to chłam. Na początku po kupnie drukarki kupowałem właśnie za ~10 zł z allegro tonery i było wszystko cacy, jakiś rok temu chyba firma (większość aukcji jest wystawiona przez jedną firmę, na różnych kontach - widać po adresie siedziby) chciała przyoszczędzić i zaczęli sprzedawać dużo gorsze tonery - wydruki były tragiczne, do tego stopnia, że ze
@lent Dzięki wielkie za polecenie! ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@toneryzagrosze_pl: No mireczku we wrześniu wziąłem od Ciebie 2 tonery na próbę i dają radę, bo te z allegro za dyszkę się mocno zdupiły więc teraz przerzucę się do Ciebie do sklepu ( ͡º ͜ʖ͡º) Wprawdzie tonery to tania sprawa więc jakoś ruchu Ci nie napędzę, ale znajomym już poleciłem więc 3 drukarki
@#!$%@?: widzę w kilku miejscach np. komputroniku, xcom, emag czyli gdzieś tam można kupić, to fjna drukarka i nie ma problemu z zamienikami, na pewno są actisy i active jety