Mirki byłem przed chwilą z dziewczyną w euro rtv agd z zamiar w kupienia tv na raty 0%. Wszystkie szło gładko dopóki nie powiedzieliśmy że nie chcemy 5-letniego ubezpieczenia za 1089zł. Sam telewizor kosztuje 3099, więc trochę duzo za to ubezpieczenie.

Siedzieliśmy przy biurku w punkcik sprzedaży ratalnej. Pani od raty zawołała panią ze sklepu, która stanęło nad nami, ręce położyła na oparciach krzeseł i zaczęła nawijać jakie super ubezpieczenie. Ja mówię
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Znajomy kupił w Ch Targówek laptopa. W donu się okazało, że jest zabezpieczony hasłem. To jazda do ChT a tam panowie, że nie wiedzą czemu. Cośtam pokombiniwali ale nic nie wyszło. Znajomy w domu zainstalował od nowa Win10. W trakcie wyszło, że dysk był podzielony na cztery partycje w tym jedna zablokowana hasłem. A laptop w pudełku nówka nieużywany ponoć :)
#rtveuroagd
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@l-da: mojej różowej przy zakupie aparatu podsunęli pod nos do podpisania pismo "że nie jest uszkodzony" na zaś. Lekko skonsternowana powiedziała, że jeszcze go nawet w dłoniach nie miała i nie może podpisać bez przetestowania xD Koniec końców podpisała z adnotacją "WIZUALNIE WYDAJE SIĘ OKEJ, TECHNICZNIE - NIE WIEM" XD
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Deiv1990: odblokowanie telefonu w takich sklepach, to dla pracowników chwila roboty, ale faktycznie - dużo jest takich poblokowanych telefonów przez śmieszków
  • Odpowiedz
Mirki poradźcie co robić.
Dwa miesiące temu kupiłem w rtv euro agd telegon lenovo k10. Telefon po 2 tygodniach oddałem do reklamacji z powodu losowego częstego wyłączania się. Był 4 tygodnie w serwisie i podobno została zmieniona płyta główna. Po tygodniu telefon znowu trafił do reklamacji z tego samego powodu. Zaznaczyłem, że żądam zwrotu pieniędzy ale po 2 tygodniach dostałem smsa z informacją, że tylko zmieniono mi oprogramowanie i telefon ma do
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nocnik123: pewnie że dzwoniłem, gdybym się do nich nie odezwał to by pewnie wzięli moje pieniądze, a zamówienie utknęło by na zawsze ze statusem 'Oczekiwanie na dokonanie płatności'. I tu kolejna ciekawostka, mimo, że płacisz za towar od ręki, to nadają mu taki status :D
  • Odpowiedz
Cześć potrzebna porada, kupiłem kino domowe w rtv euro agd i będę je musiał oddać na gwarancji a nie mogę znaleźć paragonu... Wiem, że na podstawie wyciągu z karty, który też jest potwierdzeniem transakcji można zrobić reklamację. Ktoś takiego czegoś próbował? Duże są problemy z tym?
#elektronika #rtveuroagd #rtv #prawokonsumenckie #gwarancja i #krakowkrakow bo tutaj sytuacja miała miejsce
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@angelNH: Ale wtedy kserują i dołączają kopię do Zgłosenia Reklamacynjego PORK. A tak to kierownik spisze reklamację a potem będzie kazał kasjerce znaleźć paragon w rolkach sprzed roku. Chyba, że będzie miała farta i sklep wyposażono już w drukarkę fiskalną z elektroniczną pamięcią to wtedy go sobie po prostu wydrukuje jeszcze raz z kasy.
Ogólnie nie będzie problemu z reklamacją.
  • Odpowiedz
Czyżby #rtveuroagd podniosło ceny Xiaomi Redmi 4A? Czytałem tu, że z kodem "VISA" można dorwać za 499zł wersję 32GB (po otrzymaniu rabatu 100zł). Jednak widzę, że teraz domyślna cena u nich to 699zł. Czyli po rabacie wyjdzie 599zł, co nie jest zbyt atrakcyjną ceną w porównaniu do gearbest.
#xiaomi #zakupyzchin #zakupy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sprzęt za 4-5k na raty bez zaświadczenia o zarobkach ale z zaświadczeniem o zatrudnieniu, gdzieś dostane? Mam umowe do września, ale na 100% będę miał przedłużoną co pół roku, ale większość internetowych sklepów chce mi tylko dać na 2 raty, co w sumie jest logiczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jakiś mediaexpert, euro, cokolwiek? Brał coś niedawno ktoś, lub może pracuje i się wypowie ( ͡° ͜ʖ
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chce kupić mamie Xiaomi Redmi 4A, w RTV Euro AGD jest za 599zł - 100zł z rabatu Visa Checkout.
Korzystał ktoś już z tego rabatu? Z konta jest pobierane 499zł czy może 599 a ta stówa zostaje na tym koncie Visa checkout?

Warty ten telefon swojej ceny?
Mama korzysta z www, whatsappa, apki mbanku itp ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#xiaomi #zakupy #rtveuroagd
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#rtveuroagd
Czy raty w euro faktycznie są 0%? :p Bo w sumie nie mam żadnej historii kredytowej i może bym sobie zrobiła... :D
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@biuna: A w sumie nie pamiętam jak to wyglądało z zakupem na raty przez internet. Mimo wszystko nie decyduj się na żadną dodatkową ofertę, bo to nic nie warte ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz