• 0
W #rtveuroagd i innych sklepach jak oferują 0 procent na raty to faktycznie tak można czy jakieś wciskają ubezpieczenia i wychodzi 200-300 więcej? #pytanie #banki
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RikBig: Najlepiej kupować przez internet, na stronie euro też masz raty 0%. Sprzedawcy w sklepach wciskają ubezpieczenie, bo mają z tego dużą prowizję i plany do zrealizowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Miesiąc temu w piatek (07-08-2020) oddałem do sklepu na reklamacje na podstawie gwarancji (rękojma) monitor lenovo y25f z powodu braku obrazu na porcie displayport oraz z zmienianiem automatycznego czasem odświeżania. Na forum lenovo czytalem ze to wada fabrayczna spowodowana ze monitor byl porodukowany w pierwszej lini produkcji. Przechodząc do meritum sprawy. Czekam juz miesiac na monitor co z nim zrobia. Pisze mi ze nadal jest w serwisie xd. W sklepie pracownik powiedzial
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@PanWysublimowany ustosunkowali się w ciągu 2 tygodni bo dali znać, że naprawia. Natomiast sama naprawa i przesyłka może trwać dłużej. W ustawie jest napisane, że jak najszybciej, natomiast jeżeli dla serwisu standardem są 3 tygodnie na naprawę to trudno, takie prawo
  • Odpowiedz
Mirki i Mirabelki uważajcie na swoich starszych członków rodziny żeby nie dali się zrobić w bambuko.
Zamówiłem dla cioci lapropa w #rtveuroagd do odbioru w sklepie bo chciała wziąć na raty. W zamówieniu zaznaczone, że nie chcę tych głupich ubezpieczeń dodatkowych za miliony monet co i tak nie działają. Goły laptop i tyle.
Oczywiście w sklepie typ jak zobaczył babkę 50+ to chciał jej wcisnąć najdroższy pakiet ubezpieczenia za 1200zł
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Cześć, jaki #odkurzacz bezprzewodowy pionowy polecacie? Budżet max 1000zl, ale lepiej mniej. Jakiś #xiaomi, ale jest ich trochę i szczerze nie wiem, który będzie optymalny? Biorę pod uwagę tylko wysyłkę z Polski, bo potrzebuję w ciągu tygodnia go mieć. #rtveuroagd #mediamarkt #mediaexpert
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przed wyjazdem na wakacje kupiłem powerbanka w #rtveuroagd. Po podłączeniu okazało się, że ładuje się tylko do dwóch kropek. Nie mam tej folijki w której był powerbank i instrukcji która była doklejona do opakowania. Przyjmą mi reklamację?

#zakupy
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 124
Zakupiłem RTV Euro AGD telewizor, dodatkowo zapłaciłem za usługę przywiezienia sprzętu, wniesienia, rozpakowania, przykręcenia podstawy i podłączenia. Ponieważ sprzęt przyjechał do domu jak mnie nie było, został odebrany przez rodzinę.

NIGDY nie dopłacajcie za nic więcej niż tylko dowóz i wniesienie sprzętu.

1. Telewizory tej firmy, którą wybrałem mają bardzo wygodny sposób rozpakowania. Wystarczy przeciąć taśmę zabezpieczającą górne skrzydła pokrywy, rozchylić je, następnie wyciągnąć z kartonu specjalne klipsy zabezpieczające i karton ładnie wychodzi. Ci
Viarus_ - Zakupiłem RTV Euro AGD telewizor, dodatkowo zapłaciłem za usługę przywiezie...

źródło: comment_1597563038WvsR6DotN45CYNqfaEdsUi.jpg

Pobierz
  • 95
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 802
@Wuja66 rozumiesz że mnie nie było przy dowozie sprzętu? Może i roszczeniowiec, jak płacę za sprzęt ponad 10k to mam prawo oczekiwać że ktoś kto przywiezie sprzęt będzie się znać na swojej robocie
  • Odpowiedz
Mirki.

Chciałem na promocji kupić TV w tym sklepie. Z powodu błędu na stronie nie mogłem go dodać do koszyka, więc nauczony doświadczeniem - zrobiłem screeny strony z produktem i z błędem, rano zadzwoniłem na infolinie (bo promocja była w nocy). Tam konsultant powiedział by kupić telewizor za pełną cenę i wysłać na adres mailowy sklepu internetowego screeny z opisem sytuacji i cena zostanie pomniejszona. Po dwóch dniach dostałem wiadomość, że mam
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach