Z innej beczki, osoby które dzisiaj dostały numer przesyłki z RTV piątkowego dropu z Demon's. Jaki macie status zamówienia?
W DHL już wam coś ruszyło? przekazano kurierowi albo cuś ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ps5 #rtveuroagd
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Panowie taki problem, rodzice zamówili do media expert jakąś tam pierdołę, miało to już dawno być w sklepie (i jest) ale wg. Systemu ta rzecz dalej jedzie. Dodam że zamówienie opłacone.
- w sklepie nie wydadzą bo nie mamy kodu (bo nie dostaliśmy bo to teoretycznie dalej jest w dostawie)
- infolinia nic
- na mailu odpisali że dołożą wszelkich starań
Co robić?
Pieniędzy nie ma, towaru nie ma(znaczy jest w sklepie xD) kodu nie ma
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W każdym systemie się zdarzają takie bugi. Trzeba wyjaśnić z infolinią, muszą to przesłać dalej do działu zamówień, ale ogólnie zaraz po tym powinno od razu zatrybić. Poza tym z tego co mi wiadomo to mają możliwość ręcznego sprawdzenia i edycji statusu. Więc zadzwonić i zasugerować coś takiego. Jak Pani słuchawkowa sama tego nie zasugerowała to może jakaś nowa kasia i sie uczy. Z Media Expert problemu być nie powinno. Możesz też
  • Odpowiedz
@patrycek123: W piątek dzwoniłem na infolinię - powiedzieli: wysyłamy w poniedziałek. Dzwoniłem teraz - najpierw słyszę, że w tym tygodniu potem, że dział marketingu nie przekazał informacji. Jak wytknąłem, że przekazuje mi dwie sprzeczne informacje to nastała cisza. Oni nic nie wiedzą (typowe dla infolinii typu korpo z mordoru), a pracownicy (adekwatni do zarobków) mają w------e.
  • Odpowiedz
Mirasy czy ktoś może wie czy #oleole albo #rtveuroagd odbierają od razu stary sprzęt przy dostawie nowego czy trzeba na to się dodatkowo umawiać w innym terminie?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzisiaj rezerwacja na bundle ze spidermanem gotowka przy odbiorze nadal brak emaila jedynie info ze będzie kontakt telefoniczny lub SMS ciekawe kiedy ( ͡° ʖ̯ ͡°) #ps5 #rtveuroagd
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, chcę kupić nowy telewizor o przekątnej ok. 30 cali do małego pokoju. Chciałbym taki z wyświetlaczem OLED, ale chyba nie produkują tak małych z tą technologią. Podobno QLED to technologia, która stoi między zwykłym LED a OLED i tutaj można już poszukać czegoś w okolicach 40 cali. Czy znacie inne, warte sprawdzenia technologie?
#telewizja #rtveuroagd #rtv #telewizory #tvpis
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Laszl0: w takiej wielkości to można rozglądać się za monitorami, tyle że będzie to znacznie droższe niż TV, no i dodatkowo trzeba dokupić jakiegoś TVBOXa więc też trochę lipa.
  • Odpowiedz
Cześć
Powiedzcie mi czy dobrze rozumiem system ratalny oferowany w sklepach. We wszystkich sklepach meblowych oraz RTV obecnie oferowany jest popularny wariant ratalny 0% zazwyczaj jest to 30x0%, 40x0% lub 60x0%. Moje pytanie:
Czy mając np. umowę na 60 rat mogę co trzeci miesiąc zapłacić np. wielokrotność 4 rat za jednym razem, tak aby szybciej spłacić kredyt ratalny i szybciej zakończyć umowę z bankiem, czy zazwyczaj w tych wszystkich promocjach jest to
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Kaolin28 musisz w terminie placic kwote raty, reszte mozesz sobie w dowolnym czasie nadplacac. Jezeli splaciles wszystko to raty sie koncza :)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kaolin28: dokładnie jak napisal @Bulva . Warto dodać może, że w RTV Euro jak masz raty w Aliorze to każda nadpłata jest rozliczana z tyłu, w sensie że jak spłacisz 5 z 20 rat od razu, no nie masz 5 miesięcy spokoju, tylko kredyt skraca ci się o te nadpłacone raty. W Santander od Media Markt było znowu inaczej, mogłeś nadpłacac ale brało z przodu więc zapłaciłeś 5 rat
  • Odpowiedz
Szukam telewizora 50' - 55' do 2300 zł.
Chciałbym żeby miał ambilight, ale widzę, że z tym może być kłopot w tych widełkach cenowych.
Nie znam firm, które weszły na rynek w ostatnich latach. Tcl to porządny sprzęt?
https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/telewizory/telewizor-tcl-led-55p715?gclid=EAIaIQobChMI-vH5uJ-U7gIVywCiAx2IfAgZEAQYASABEgIHnPD_BwE
#telewizory #tv #agd #rtveuroagd #telewizja
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mordoczlowieku: jak chcesz ambi to chyba tylko Philips wchodzi w grę.... Ja ze swoim miałem dość długo problemy (zawieszanie się, trzeba było z gniazdka odpinać i czekać ponad minutę i tak co drugi dzień) ale po jakiejś specjalnej aktualizacji od nich które dam musiałem wgrać teraz już jest OK. Co do minusów to pilot z klawa qwerty z mojego modelu pus7334 to tragedia. Skrzypi, łapie czasem podwójnie, generalnie tandeta.
  • Odpowiedz
Jeśli zamówię pralkę na stronie typu oleole/rtveuroagd i nie dopłacę 40zł za usługę wniesienie, to dostawca zostawi mi pralkę pod drzwiami czy jak? Dostawa jest na adres czyli pod drzwi, ale jak rozumieć to "wniesienie"? #zakupy #pralka #rtveuroagd #kurier
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@witchmat: Dostawa nastąpi do pierwszego zadaszonego pomieszczenia. Czyli np wiatrołapu przed domem czy klatki schodowej. Jak wykupisz wniesienie to panowie wniosą na dowolne piętro, rozpakują i postawią gdzie chcesz oraz zabiorą folie i styropiany.
  • Odpowiedz