Wpis z mikrobloga

w #!$%@? nas zrobili i to bardzo. Napisałem im dwa maile to nie chcą nic powiedzieć. "Nie mają informacji kiedy bedzie wysyłka". Wstyd jak można tak ludziom robić. Niech chociaz sami anulują albo napiszą że nie mają i trzeba czekać miesiąc. Dawno bym zrezygnował i dosał gdzie indziej.
  • Odpowiedz
@patrycek123: ja mam za to numer śledzenia, 3 razy potwierdzenie rozmowy z nimi że mam być spokojny paczka wyjdzie dzisiaj i na FB też takie zapewnienie, ale na stronie status przygotowanie dla kuriera a termin będziemy się kontaktować telefonicznie lub e-mail XD

Odświeżam cały czas DHL :)
  • Odpowiedz
@pociong: @GrayBlacksmith: @patrycek123: poczekajcie jeszcze 2/3dni imo maja #!$%@? z tymi konsolami, pewnie kilka magazynów dostało ps5;tki i będą wysyłać... to i tak od piątku krótki czas jeśli chodzi o realizacje ( ͡° ͜ʖ ͡°) przypominam że osoby które zamawiały 18.12.2020 dostały tydzien temu konsole ( ͡° ͜ʖ ͡°) chyba że chcecie szybko #!$%@?ć na alle/olx to troche przypał bo z
Tyskiee - @pociong: @GrayBlacksmith: @patrycek123: poczekajcie jeszcze 2/3dni imo maj...

źródło: comment_1611684744bGdt6km3sXo2EIWCZfGafv.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz