Nie jestem jakimś wielkim fanem (chociaż wszystkie filmy widziałem), ale obejrzałem sobie dzisiaj najnowsze #starwars #rogueone i szczerze mówiąc kupiłem tą koncepcję, która odrobinę odbiła od tego przygodowego schematu z robotami rzucającymi sucharami, skakaniem z planety na planetę w poszukiwaniu przygód. Poprzednim filmem byłem szczerze zawiedziony, bo nie reprezentował sobą absolutnie nic - ani nowej koncepcji, ani nowej fabuły, po prostu zero. Nowy film, chociaż wciąż dość bezpieczny,
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 4
3
Pamiętacie pomnik Lorda Vadera w śniegu? Tym razem to nie przypadek...

Z okazji premiery "SW: Rogue One" Wejherowo przygotowało małą niespodziankę. Częściowo na fali popularności zeszłorocznego zdjęcia i premiery nowej części Star Wars miasto przygotowało małą niespodziankę. Na jeden dzień pomnik zamienił się w Lorda Vadera.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 3
Uwaga drobne spoilery, kto nie oglądał ROGUE ONE, nie czyta
Udało mi się uporządkować myśli, film jest naprawdę dobry, mniej więcej taki jakiego oczekiwałem, wywołał u mnie emocje i pewne sceny przejdą do historii, bardzo ładne lokacje, wszystko naprawdę bardzo starannie przygotowane i wyważone, praktycznie nie widać gdzie były efekty CGI a gdzie prawdziwe rekwizyty, wiele smaczków i bardzo dobry wstęp do ANH, no i dobrze, że do SW wkradło się więcej szarości,
Udało mi się uporządkować myśli, film jest naprawdę dobry, mniej więcej taki jakiego oczekiwałem, wywołał u mnie emocje i pewne sceny przejdą do historii, bardzo ładne lokacje, wszystko naprawdę bardzo starannie przygotowane i wyważone, praktycznie nie widać gdzie były efekty CGI a gdzie prawdziwe rekwizyty, wiele smaczków i bardzo dobry wstęp do ANH, no i dobrze, że do SW wkradło się więcej szarości,
- 1
@Sihill_pl: tak naprawdę to byłoby trochę kłopotliwe wtedy, ale może po prostu główna bitwa miała przebiegać trochę inaczej, a zakończenie by się nie zmieniło
@jakubeskulap: zgadzam się, jako zamknięta całość film jest naprawdę dobry i dlatego myślę, że LucasFilm na pewno nic by nie stracił na trochę mroczniejszych historiach, ale Disney niestety..
@jakubeskulap: zgadzam się, jako zamknięta całość film jest naprawdę dobry i dlatego myślę, że LucasFilm na pewno nic by nie stracił na trochę mroczniejszych historiach, ale Disney niestety..
- 0
@jakubeskulap: tak prawdę mówiąc, to TFA także można uznać za zamkniętą historię, bo chodziło tam o zniszczenie Stalkiller Base a także dokonało się tytułowe "przebudzenie mocy" tylko jeszcze nie wiemy kogo ono się tyczy, logika nakazuje przypisać to Rey, ale może chodziło o jakieś inne jeszcze postaci, albo zupełnie inną historię, w tym się zgodzę i myślę, że naprawdę trzeba będzie poczekać, zobaczymy ale póki co ja jestem spokojny, Rogue
- 8
1
Łotr 1 (Rogue One) - opinia bez spoilerów!

Co tu dożo gadać i się rozpisywać... kolejna odsłona Star Warsów i moja opinia na jej temat. ZNAJDZIESZ MNIE TUTAJ: Oficjalny blog: https://rainfarn.wordpres...
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 4
- 1
@qlink: Najlepsza recenzja xDDDD
- 0
@Bromatologia: dobrze rozumujesz, bo oglądam Ichaboda i musiało to na mnie jakoś wpłynąć. Ale jak widzisz moje fonty są jednak inne podobnie jak układ tekstu. Od zawsze stosuję też intensywne gradienty zalewające grafiki i "przeszklenie".
Sporo osób stosuje ostatnio stylizowane ręcznie malowane fonty, taka moda.
... Kiedyś używałem Bebas, ale kiedy font ten zaczął pojawiać się dosłownie wszędzie, zacząłem szukać czegoś innego :)
Sporo osób stosuje ostatnio stylizowane ręcznie malowane fonty, taka moda.
... Kiedyś używałem Bebas, ale kiedy font ten zaczął pojawiać się dosłownie wszędzie, zacząłem szukać czegoś innego :)
zajebisty mozna isc pa
#rogueone
#rogueone
- 5
#starwars #rogueone
Ale ten film jest dobry, o ja p------e. Myślałem że po Przebudzeniu już nic lepszego nie zrobią a tu...Cała sala biła brawo. Kreacja złodupca mistrzowska, a jak Vader pojawia się to ciary murowane. Aktorka też miła dla oka. Zajebiście zazębia się z Nową Nadzieją. Polecam naprawdę mocno.
Ale ten film jest dobry, o ja p------e. Myślałem że po Przebudzeniu już nic lepszego nie zrobią a tu...Cała sala biła brawo. Kreacja złodupca mistrzowska, a jak Vader pojawia się to ciary murowane. Aktorka też miła dla oka. Zajebiście zazębia się z Nową Nadzieją. Polecam naprawdę mocno.
- 3
- 44
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Joz: Wybieram się dzisiaj, nie spodziewam się dobrych gwiezdnych wojen. Moim zdaniem z tym filmem będę miał ten sam problem co z Przebudzeniem Mocy. Ja to sobie po prostu nie wyobrażam GW bez Jedi.
- 7
@Joz: Wyjąłeś mi to z ust. Dialogi były tragiczne, a najgorsze jest to, że ludzie tego nie rozpoznają. Gadam dzisiaj w pracy z osobami, które oglądały i słyszę "nie znasz się, w SW nie chodzi o dialogi przecież". No kurna. Niestety gdyby ten film nie był z universum to krytycy nie zostawiliby na nim suchej nitki. I tu nie chodzi o fabułę jako taką, bo fabuła jest dobra.
To naprawdę
To naprawdę
3
Najlepsza część Gwiezdnych Wojen

lepsza od Łotra 1 ;)
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 609
- 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@lesnyczlek: w sumie to nie głupie by było, główny bohater karzeł łotrzyk ze sztyletami świetlnymi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Panoramiks a mogła zabić... :-)
Film trzyma poziom, pomimo, że wiadomo jak się skończy, pod koniec siedzi się jak na szpilkach ;)
Edwards odwalił kawał dobrej roboty, klimat starej trylogii, wojna no i oh my - Vader na końcu <3
Jak dla mnie chyba lepsze niż przebudzenie mocy. Kupa nawiązań, ale nie tak nachalnych.
Fani będą zadowoleni
#starwars #rogueone
Edwards odwalił kawał dobrej roboty, klimat starej trylogii, wojna no i oh my - Vader na końcu <3
Jak dla mnie chyba lepsze niż przebudzenie mocy. Kupa nawiązań, ale nie tak nachalnych.
Fani będą zadowoleni
#starwars #rogueone
- 0
- 3
- 3
#starwars #gwiezdnewojny #lotr1 #rogueone
Zaczynają pojawiać się recenzje "made in Poland":
1) http://filmyfantastyczne.pl/recenzje/lotr-1-gwiezdne-wojny-historie-recenzja
2) https://naekranie.pl/recenzje/lotr-1-gwiezdne-wojny-historie-recenzja-filmu-1482089
3) http://moviesroom.pl/recenzje/recenzje-premier/9592-lotr-1-gwiezdne-wojny-historie-pierwsza-w-polsce-recenzja-filmu
Zaczynają pojawiać się recenzje "made in Poland":
1) http://filmyfantastyczne.pl/recenzje/lotr-1-gwiezdne-wojny-historie-recenzja
2) https://naekranie.pl/recenzje/lotr-1-gwiezdne-wojny-historie-recenzja-filmu-1482089
3) http://moviesroom.pl/recenzje/recenzje-premier/9592-lotr-1-gwiezdne-wojny-historie-pierwsza-w-polsce-recenzja-filmu























Z takich dużych minusów to faktycznie statek taranujący powinien być większy.
Muzyka niekiedy przypominała mi Medal of Honor Allied Assault, ten sam autor więc dla mnie bardzo na plus. Choć