W ogóle patrząc na Night City z #cyberpunk2077, a Vice City z #gtavicecity mam wrażenie, że #rockstar zamiast zatrudnić specjalistów woleli zatrudnić ucznia szkoły średniej (technikum), żeby zrobił im mapę do gry w edytorze #unity3d na zaliczenie z przedmiotu z informatyki.

Coraz bardziej podziwiam Redów, gdyż jest to ich pierwsza gra w takim świecie, a żadna część #gta od #rockstargames
wykopowicz_ka - W ogóle patrząc na Night City z #cyberpunk2077, a Vice City z #gtavic...

źródło: comment_1614423604K0UylZl98fTERQ99XyEx7S.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zamiast tworzyć GTA 6 powinni wrócić do projektu 'Agent' bardzo mnie ta gra ciekawiła, szkoda że do teraz praktycznie zero informacji jest o niej

#rockstargames
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@typowyhomar: żartujesz chyba. Moim zdaniem i tak już zbyt długo czekamy na kolejną część z serii GTA. Nie wiem co Rockstar szykuje, ale powinien zacząć częściej wydawać gry, bo mają w swoim portfolio gry, które aż proszą się o kontynuację, a mowa tutaj o takich tytułach jak choćby L.A. Noire, GTA, Max Payne(w tym przypadku zagrałbym w remake pierwszej lub drugiej części, z naciskiem na pierwszą) czy nawet Bully.
  • Odpowiedz
Przy próbie dołączenia do sesji znajomego wyskakuje „Przed dołączeniem do sesji należy ukończyć samouczek GTA Online”

O co chodzi? Mam ponad 300h w tej grze i nagle jakieś samouczki muszę robić? Jak to zrobić?
#gtav #pcmasterrace #rockstargames #steam
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dobra, oficjalnie zaczynam po raz czwarty najlepszą grę w jaką przyszło mi grać - Red Dead Redemption 1.
Tym razem za cel obrałem sobie przejście gry w 100% w trybie Hardcore Mode ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Poprzednie cele jakie miałem:
III podejście - przejść grę w 100% bez
t.....r - Dobra, oficjalnie zaczynam po raz czwarty najlepszą grę w jaką przyszło mi ...

źródło: comment_1613479778TyOAqJzua1FNMqLwxOzgMa.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Intelekt na Steamie 90 MB. To tylko bugfix i to też tylko jeden ważny z setek których się nie doczekamy.
A sama różnica w rozmiarze pliku do pobrania świadczy jak bardzo ich launcher jest prymitywny.
  • Odpowiedz
Hej mirki, czy jest mozliwość udostepnienia IP swojemu kumplowi? Kumpel posiada jakieś blokady, albo bana na IP w Rockstar Games. Z tego samego IP używa 15 osób, ale tak czy siak Rockstar nie nadaje banów IP, a dostawca nie wie o co chodzi. Czy istnieje jakiś darmowy sposób, który po garści poradników mógłby to ustawić.
#vpn #programy #pc #gry #rockstargames #software
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 5
@EnJoyyy To jest prawda. Politykę pokazywania (czyste mówienia o grze) gry długo przed premierą krytykowałem już za czasów Wiedzmina 3.
  • Odpowiedz
Witam,
Ostatnio wpadliśmy ze znajomymi by odkopać gta rp i znów coś zagrać ekipą. Niestety ja jako jedyny posiadam GTA V na Rockstarze, reszta na steamie i od kiedy wszedł nowy klient rockstara stary sposób z wklejeniem plików nie działa i pobieranie tak czy inaczej startuje od nowa. Czy jest jakiś sposób by przenieść te gta z dysku zewnętrznego na mój i odpalić je?
#rockstargames #rockstar #grandtheftauto
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema, mam problem z odpaleniem gta 5, a mianowicie, gdy uruchamiam grę, to przechodzi mi do aplikacji rockstar games i pisze "Łączenie z usługami Rockstar Games", po kilku sekundach automatycznie usuwa mi jakieś pliki, i od razu po tym wyskakuje jakiś błąd na epicu, że nie mogę sie połączyć offline (mam internet i mi działa normalnie, więc to nie to, wsm nwm czemu mi taki błąd się pojawia). A oprócz tego to
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ja próbowałem tego użyć (apka na ipadzie, gra na xone), ale bezskutecznie; najgorsze że nie jest podawana żadna sensowna wiadomość o rodzaju błędu
  • Odpowiedz