Wpis z mikrobloga

@szczeki32: według mnie też, ale mi się nie udało tego uruchomić pod windowsem 10 i ubolewam z tego powodu

także ostatnio w to grałem jak miałem windowsa 8.0 jeszcze na pececie.
@szczeki32: dla mnie najgorsza.
Brak tuningu, najgorsza optymalizacja, nie ma ani jednego dobrego utworu muzycznego, kilka sportówek reszta to zwykłe samochody lub bardzo brzydkie (wedlug mnie), broni jest mało a dźwięki z broni najgorsze z całej serii.

Dla mnie najlepszą częścią jest San Andreas.
@Eskim0s: Przecież dźwięki wystrzałów z broni w IV to mistrzostwo w porównaniu z tym gównem jakie jest w V, gdzie każdy wystrzał i efekt wystrzału wygląda jakby strzelało się z jakiegoś ASG (do tego z tłumikiem) + zerowy odrzut broni...
@Blunszkin: w GTA 4 są najgorsze wystrzały.
Są słabe jak w amatorskich grach na Androida.
W GTA 5 są niesamowite dźwięki strzałów i ogólnie jest więcej broni, są lepsze i modyfikacja broni.
@Blunszkin: zdecydowanie lepsze niż w 4ce.
Przypominają te prawdziwe.
Nie raz byłem na prawdziwej strzelnicy, nie raz oglądałem filmy pokazujące prawdziwą broń.
Te z 4ki są tandetne, zbyt sztuczne i jedynie irytują.
@Blunszkin
@Eskim0s tu macie rację ale wolę gorsze efekty strzałów niż słaba fabułę. W IV czuje ze gram tym ruskiem, dialogi, klimat ponurego miasta jest kozak. Uwielbiam wracać do tej gry jesienią/zima, nie pomijam żadnej sceny z misji ani dialogu. W V czułem się jak w grze dla 15 latka, kolorowo wesoło. Przeszedłem cała żeby nie było ale jednak IV jest u mnie na pierwszym miejscu. Nie grałem w dodatek liberty city
@szczeki32: Mnie 4ka fabularnie nudziła, głos Niko irytował może dlatego że właśnie ,,ruski" akcent też mnie irytuje, optymalizacja jest tak zła, że odstrasza od tej części.
Dla mnie GTA 4 ma więcej wad niż wszystkie pozostałe części GTA razem wzięte.
optymalizacja jest tak zła, że odstrasza od tej części.


@Eskim0s: To jest też powód dla którego wielu się do tej części zraziło (i całkowicie to rozumiem). Grając na PS3/Xbox360 wszyscy byli zadowoleni, ale próbując jej na PC wielu dało sobie spokój. Jak dla mnie patrząc z perspektywy czasu (no i tego że ogrywałem na ps3) to chyba najlepsza gra serii.