#linkinpark dziś grają na festiwalu #rockamring
Ma być live, być może też na jutubie.
To by był czwarty koncert z from zero na żywo.
Po Brazyli (2024), Argentynie (2025) i Meksyku (2025). Co ciekawe w Meksyku to był festiwal, a zagrali pełnego stadionowego seta.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Matpiotr: Mega zagrali, oglądałem stream. Początek z With You i intrem do tego numeru z 2001 roku rozwalił totalnie. Jakby przeskoczyli w czasie 20 lat wstecz.
  • Odpowiedz

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Simon: dzisiaj zagrali poprawnie, ale jeżeli już ich widziałeś wcześniej, to na nic nowego bym raczej nie liczył. Ogólnie widać, że się starzeją, poza zmasakrowanym totalnie angerem (serio - żenua, w ogóle nie do rytmu, nie w tonacji), 3 razy zaczynali justice, bo się nie mogli zgrać, zostało wrażenie jakby już się trochę jednak odechciało chłopakom
  • Odpowiedz
@loczo: No właśnie nigdy nie byłem na ich koncercie, a teraz jak nadarzyła się okazja to od razu kupiłem bilet, bo mam wrażenie, że to może być już jeden z ostatnich koncertów w Polsce.
  • Odpowiedz