Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Vegasik69: byłem i koncert zajebisty. Widać że są w formie, sprawia im to radość i zagrali zajebiscie.
Na płycie akustyka była dobra, więc wszystkie kawałki świetnie wybrzmiały. Mega zadowolony opuszczałem stadion.
Iggy też dał radę!
Na płycie akustyka była dobra, więc wszystkie kawałki świetnie wybrzmiały. Mega zadowolony opuszczałem stadion.
Iggy też dał radę!
- 0
#rhcp co to były za kawałki, które John zagrał solo?
@throwyn: https://www.setlist.fm/setlist/red-hot-chili-peppers/2023/pge-narodowy-warsaw-poland-1ba67d80.html
Dreamboy/Dreamgirl i Neighborhood Threat
Dreamboy/Dreamgirl i Neighborhood Threat
@throwyn:
@fakemake
https://www.youtube.com/watch?v=VGNQfsB89dM Neighbourhood Threat
https://www.youtube.com/watch?v=bizsu5WYI7c Dreamboy/Dreamgirl
@fakemake
https://www.youtube.com/watch?v=VGNQfsB89dM Neighbourhood Threat
https://www.youtube.com/watch?v=bizsu5WYI7c Dreamboy/Dreamgirl

@fan_Kazika: Ja tam gdzies w polowie na plycie hasałem ;) Wiadomo szacunkowo ile było ludu?
@fan_Kazika: kurde mam wrażenie, że lepiej słychać niż z pod sceny XD
#redhotchilipeppers #rhcp
Super był to koncert, nie zapomnę go nigdy. Zdecydowanie weszli w rytm koncertowania. Solówka w Eddie genialna i jeszcze zagrali Otherside (╥﹏╥) mega, mega, mega.
Super był to koncert, nie zapomnę go nigdy. Zdecydowanie weszli w rytm koncertowania. Solówka w Eddie genialna i jeszcze zagrali Otherside (╥﹏╥) mega, mega, mega.
@the_fifth_horseman: Pięknie było, wspaniałe jamy i Anthony w swietnej formie, bangery z nowych plyt zagrane, ale nie brakowalo klasykow. Bylo duuzo lepiej niz w Krakowie kilka lat temu. Jaram sie z Toba ( ͡º ͜ʖ͡º)
- 3
@OstroS: tam gdzie ja byłem to akurat było poruszenie przy Eddiem, w przeciwieństwie do np. znakomitego Whatchu Thinking
- 13
źródło: Screenshot_20230621_221118
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Pepe_Roni zostaw mój portfel
dzisiaj #rhcp #redhotchilipeppers w #warszawa zdajcie relacje Mircy bo nie mogę być czego bardzo żałuję Pozdrawiam serdecznie:))
@Vegasik69: żałuj chłopie bo było zajebiście. Słucham ich od 20+ lat i pierwszy raz byłem na koncercie. Nie byłem w Chorzowie natomiast później był Josh i to mnie skutecznie odstraszało. Mój fav z dziś to my friends i otherside. Podróż w czasie. Iggy też był spoko.
@kubson93 o też mi tego zabrakło, za to było kilka innych perełek i podobały mi się te covery które śpiewał solo John
- 0
#rhcp Wiecie może. Czy na stadionie jest otwarty czy zamknięty dach ?
- 1
#rhcp mam na sprzedanie bilet na RHCP na płytę.
- 1
Wybiera się ktoś na koncert RHCP i orientuje się gdzie najlepiej zaparkować? Będzie można stanąć na parkingu pod stadionem?
#rhcp #redhotchilipeppers #warszawa
#rhcp #redhotchilipeppers #warszawa
@dziorki: Można ale będziesz 2h wyjeżdżać stamtąd. Najwygodniej gdzieś w okolicy drugiej linii metra i sobie spokojnie podjechać.
- 1
#rhcp Mam na sprzedaż bilet na płytę. Niestety rozłożyła mnie choroba :/ Sprzedam nawet za 300, oby odzyskać część kasy :D
Potrzebowałbym maila, imienia i nazwiska, bo bilet imienny i trzeba zmienić dane.
Potrzebowałbym maila, imienia i nazwiska, bo bilet imienny i trzeba zmienić dane.
- 5
- 0
@eRlak: No ja dla pewności walę pociąg o 4 rano, będę ze znajomymi się szlajał po barach jak jakieś znajdziemy
@eRlak:
To jest jakiś dramat organizacyjny, że mamy dwie doby do wydarzenia, a nie ma oficjalnego harmonogramu czasowego. Jak byłem rok temu w holandii to rozpiska była wysłana 10 dni przed koncertem i została zrealizowana z dokładnością do 15 minut.
Wrzucam tak dla ciekawostki, ale IMO to jest w tej chwili zgadywanka.
To jest jakiś dramat organizacyjny, że mamy dwie doby do wydarzenia, a nie ma oficjalnego harmonogramu czasowego. Jak byłem rok temu w holandii to rozpiska była wysłana 10 dni przed koncertem i została zrealizowana z dokładnością do 15 minut.
Wrzucam tak dla ciekawostki, ale IMO to jest w tej chwili zgadywanka.
źródło: rhcp
Pobierz#rhcp #redhotchilipeppers #koncert
Ktoś chętny na jakiś biforek przed środowym koncertem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ktoś chętny na jakiś biforek przed środowym koncertem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mirki,
Z ogromnym bólem (w przenośni i dosłownie, bo wczoraj złamałem jedna z kości stopy…) jestem zmuszony sprzedać 2 bilety na koncert Red Hot Chili Peppers na stadionie narodowym, który odbędzie się 21 czerwca (przyszła środa). Bilety są na płytę z możliwością wcześniejszego wejścia (GAEE). Sprzedam po cenie po której kupiłem 8 miesięcy temu w przedsprzedaży (625zl sztuka, przy komplecie możemy negocjować).
Jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszam priv.
#redhotchilipeppers
Z ogromnym bólem (w przenośni i dosłownie, bo wczoraj złamałem jedna z kości stopy…) jestem zmuszony sprzedać 2 bilety na koncert Red Hot Chili Peppers na stadionie narodowym, który odbędzie się 21 czerwca (przyszła środa). Bilety są na płytę z możliwością wcześniejszego wejścia (GAEE). Sprzedam po cenie po której kupiłem 8 miesięcy temu w przedsprzedaży (625zl sztuka, przy komplecie możemy negocjować).
Jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszam priv.
#redhotchilipeppers
Hej, wiecie może czy na koncert na PGE narodowy wpuszczą mnie z gipsem na nodze i o kulach? Bilety mam na płytę i też się zastanawiam, czy nie zadzwonić tam do nich i spytać czy nie mógłbym się ubiegać o jakieś wejście w strefę dla niepełnosprawnych/inwalidów żeby sobie siąść. Miał ktoś podobny przypadek? #warszawa #pgenarodowy #rhcp #koncert
konto usunięte via Wykop
- 3
@Rastaul13: napisz maila do livenation
- 14
@BGZZ: jajco
Wszedłem na Live Nation, sprawdzić po ile bilety na Red Hot Chili Peppers na Narodowym w czerwcu i doznałem potężnego szoku.
Na początku myślałem, że wybrało mi z defaultu opcję vip i pokazuje bilety od najdroższych, ale nie. To są ceny randomowe, dla zwykłego zjadacza chleba. Tak więc:
Cena za jeden bilet na płytę to 813 zł.
Sektory boczne 695 zł, 595 zł, 495 zł. EDIT: to jest cena OD. im niżej tym
Na początku myślałem, że wybrało mi z defaultu opcję vip i pokazuje bilety od najdroższych, ale nie. To są ceny randomowe, dla zwykłego zjadacza chleba. Tak więc:
Cena za jeden bilet na płytę to 813 zł.
Sektory boczne 695 zł, 595 zł, 495 zł. EDIT: to jest cena OD. im niżej tym
@Sam_Marton: miałem bilet na Chorzów w 2007 i kosztował 120 zł :/ niestety wyjazd trochę mnie przerósł bo byłem gówniarzem z drugiego końca polski i odsprzedałem. A za taki hajs to p------ę
@Sam_Marton:
FYI. Bilety na płytę teraz nieco potaniały. Jeden za 459 PLN śmiga.
FYI. Bilety na płytę teraz nieco potaniały. Jeden za 459 PLN śmiga.
- 2
Wie może ktoś dlaczego tak podrożały bilety na RHCP? Podobno na początku sprzedaży płyta była za 390. Jest szansa że ta cena wróci? Bo przegapiłem sprzedaż i teraz trochę drogo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#koncert #rhcp #pgenarodowy
#koncert #rhcp #pgenarodowy
źródło: comment_1672138713yY78YRjTneWxmdHQvJo5PT.jpg
Pobierz
























https://www.setlist.fm/setlist/red-hot-chili-peppers/2023/pge-narodowy-warsaw-poland-1ba67d80.html