Wpis z mikrobloga

#rhcp Mirki jak myślicie o której koncert się skończy? Zastanawiam się, żeby pojechać pociągiem z #lodz i o 22:55 jest jakiś powrotny ze stacji stadion
  • 11
@eRlak: @ulsterboy Średnia pokazuje 4,5 godziny od bram? 1 godzina 40 minut na występ + 20-30 minut przygotowania przed + godzinka Iggiego + 15 minut przed iggim + Mars cośtam 30-45 minut + czekanie po otwarciu bram daje nam eee... No właśnie 5,5 godziny XD Jest spora szansa, że skończy się koło 21 XD
Umeraczyk - @eRlak: @ulsterboy Średnia pokazuje 4,5 godziny od bram? 1 godzina 40 min...

źródło: Screenshot_649

Pobierz
@Umeraczyk: niezłe statystyki, nie wiedziałem, że ktoś to zbiera. Tak mi się wydaję, że ten pociąg jest bezpieczny ale nie wyobrażam sobie wyjść przed końcem i dlatego się zastanawiam jeszcze. Kolejny dojeżdża do Łodzi około 5 rano, więc raczej odpada ¯\(ツ)/¯
@Umeraczyk: to chyba za stary jestem i w takiej opcji pojechałbym autem ( ͡° ʖ̯ ͡°) @Blaszczykowski_Robert jak patrzeć na te rozpiskę (choć nie ma potwierdzenia l, że to dobry pomysł) to skończy się koncert koło 22 w Warszawie.
Dzięki za link do tej strony