Reziii chłoopie taki zajebisty program zrobiłeś!!
Juz po jednym odc moge powiedziec, ze program Reziego duzo lepszy od Friza. Bardziej dojrzaly, na wzór Agenta, uczestnicy też zachowują się normalniej, a Friza bardziej dziecinny i przeładowany lokowaniami produktu i stucznoscia. U Reziego jest pokazane dużo rozmów, takiego zycia poza wykonywaniem zadań i w ich trakcie, wspolne jedzenie, a tego u Friza brakowalo. Nagła teleportacja na zadanie, zrobienie zadania i potem jedyną fajną czescia
@corryand: Jeszcze tak dodam tylko, że na ten moment, że zadania wydają się jakieś bardziej jakościowe w Sabotażyście, bo w Mafii to trochę jakbym oglądała kolejny odcinek Genzie. Widać, że wzięcie ekspedycji express robi robotę.
On zamierza kiedyś wypuścić tą nową kolekcję ciuchów? Bo mam cały czas jedną bluzę z kapturem i jest dalej git, jakby jeszcze solidne buty zrobił w konkurencyjnej cenie do nike

wydałem 1000zł plus na buty polskie czy doiczmana i się po roku zesrauy a nike za 300zł wciąż są ok tylko pięta mi się zdarła ; /

#rezigiusz #rezi
Upadający Nitro ciągle zmieniający felgi w autach i robienie jakiś nieodpowiedzialnych manewrów finansowych jest tylko dla mnie nienormalne? On nie zrobił NIC by odbudować swój status, czy chociaż załatwić z youtubem cokolwiek. Zrobił stronkę do dodawania filmików i dodał tam coś parę razy i temat zdechł, a to mogło mieć potencjał. Jakby strona miała chociaż 30k (a vlogi miały po 300+) unikalnych odwiedzających dziennie (a myślę, że to spokojnie by to osiągnął)
@Oskaros: gościu, biorąc pod uwagę do wydawania jakich pieniędzy jest przyzwyczajony, to ta fortunka po sprzedaży bardzo szybko zniknie. Jeśli myślisz, że nitro nagle kupi 45m2 w wielkiej płycie na przedmieściach Wrocławia (co i tak będzie kosztowało z 600k) i zacznie żyć za 3-4k miesięcznie, żeby mu wystarczyło z tej fortunki do końca życia, to się grubo mylisz. Nie takie pieniądze ludzie rozpuszczali i potem mieli problemy finansowe i psychiczne. A
@hlebak: no cóż, a jednak od wczoraj już jest 150 tysięcy wyświetleń i poand 90% ocen pozytywnych. Po prostu nie jesteśmy targetem. Jak widać film dla osób do których jest skierowany jest świetny / zabawny i wart uwagi. Tak po prostu w życiu jest. Ty chodzisz po piwnicy z zażenowania, a on kasuje po 20 koła miesięcznie i się śmieje z takich typów jak ty xD