Wszystko
Wszystkie
Archiwum
0
ReZigiusz SzołMen Włatcaaa Wszystkich Pokemonów - YouTube

MeetUp 2016 Wrocław
z- Dodaj Komentarz
- #
- #
- #
- #
- #
- #
On zamierza kiedyś wypuścić tą nową kolekcję ciuchów? Bo mam cały czas jedną bluzę z kapturem i jest dalej git, jakby jeszcze solidne buty zrobił w konkurencyjnej cenie do nike
wydałem 1000zł plus na buty polskie czy doiczmana i się po roku zesrauy a nike za 300zł wciąż są ok tylko pięta mi się zdarła ; /
#rezigiusz #rezi
wydałem 1000zł plus na buty polskie czy doiczmana i się po roku zesrauy a nike za 300zł wciąż są ok tylko pięta mi się zdarła ; /
#rezigiusz #rezi
- 13
Upadający Nitro ciągle zmieniający felgi w autach i robienie jakiś nieodpowiedzialnych manewrów finansowych jest tylko dla mnie nienormalne? On nie zrobił NIC by odbudować swój status, czy chociaż załatwić z youtubem cokolwiek. Zrobił stronkę do dodawania filmików i dodał tam coś parę razy i temat zdechł, a to mogło mieć potencjał. Jakby strona miała chociaż 30k (a vlogi miały po 300+) unikalnych odwiedzających dziennie (a myślę, że to spokojnie by to osiągnął)
- paulinarekowska
- hanma
- FircykPiecyk
- dzuniorlump
- rtp_diov
- +8 innych
Jakby strona miała chociaż 30k (a vlogi miały po 300+) unikalnych odwiedzających dziennie (a myślę, że to spokojnie by to osiągnął) to by zarobił więcej na reklamach niż z adSense'a youtubowego.
@michalowoz: zapominasz o kosztach utrzymania serwerów z takim transferem danych
- WhiskeyIHaze
- puffpuff
- MrBeast
- ezoT
- meehow97
- +5 innych
@Oskaros: gościu, biorąc pod uwagę do wydawania jakich pieniędzy jest przyzwyczajony, to ta fortunka po sprzedaży bardzo szybko zniknie. Jeśli myślisz, że nitro nagle kupi 45m2 w wielkiej płycie na przedmieściach Wrocławia (co i tak będzie kosztowało z 600k) i zacznie żyć za 3-4k miesięcznie, żeby mu wystarczyło z tej fortunki do końca życia, to się grubo mylisz. Nie takie pieniądze ludzie rozpuszczali i potem mieli problemy finansowe i psychiczne. A
- 19
Czy przypadkiem Tromba nie chciał kiedyś nagrywać filmów z podróżowania? No to Melepeta patrz i się ucz, trochę chęci i można kogoś wynająć do zorganizowania i działać :)
#friz #rezigiusz #rezi #youtube #polskiyoutube
#friz #rezigiusz #rezi #youtube #polskiyoutube

- bsatow
- gazowany_bubleh
- konon6969
- mixaa4
- pns012
- +14 innych
@pyrrusowy_zwyciezca: o co chodzi?
@LasProteinasNoTienenCojones: zobacz se gościa co wypisuje na tagu
#!$%@?
Edit ja tam nie oglądam ale już wcześniej widziałem wpisy tego gościa otagowane xD
#!$%@?
Edit ja tam nie oglądam ale już wcześniej widziałem wpisy tego gościa otagowane xD
#adidas #ubrania #rezigiusz #modameska
Hejka.
Poszukuje pomocy. Czy ktoś wie co to za model bluzy/kurtki z Adidas original ma na sobie Remek? Szukałem na stronie oficjalnej ale nic nie znalazłem podobnego. Strzelam że to seria adicolor ale nie udało mi się znaleźć czegoś podobnego.
Minuta - 2:53 jeżeli coś nie zadziała z linkiem.
https://youtu.be/0xWlCXRotXc?t...
Hejka.
Poszukuje pomocy. Czy ktoś wie co to za model bluzy/kurtki z Adidas original ma na sobie Remek? Szukałem na stronie oficjalnej ale nic nie znalazłem podobnego. Strzelam że to seria adicolor ale nie udało mi się znaleźć czegoś podobnego.
Minuta - 2:53 jeżeli coś nie zadziała z linkiem.
https://youtu.be/0xWlCXRotXc?t...
@SzeregowyK: Adidas CLFN Windbreaker BK5939
@incognito1234: Dzięki wielkie, z tego co widzę to nie da rady dostać już tej kurtki nigdzie :/
- 19
Jak myślicie, #rezi #rezigiusz bedzie chciał odbudować swoją pozycję na YouTube tymi daily zastępując lukę, która wytworzył #friz ? Jak dla mnie przyjemnie się ogląda takie lifestylowe vlogi do obiadu, fajny montaż, dobra jakość, dynamika. Myślę, że gdyby zaczął to nagrywać długofalowo to cyferki poszłyby mocno do góry.
#polskiyoutube #youtube #ekipa
#polskiyoutube #youtube #ekipa
- drink_responsibly
- corryand
- EmperO
- tonamini
- kotlet200
- +14 innych
- 0
Diss na multiego, tigera bonzo, bodychrista w jednym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://youtu.be/w5NVo0Suyrw
#patostreamy #sebaszwed #tigerbonzo #bodychrist #wuwunio #heheszki #muzyka #rezigiusz
https://youtu.be/w5NVo0Suyrw
#patostreamy #sebaszwed #tigerbonzo #bodychrist #wuwunio #heheszki #muzyka #rezigiusz
Japienie ale żenua. Normalnie cringe tak potężny aż mi siurek się cofną w głąb mojego ciała
#polskiyoutube #youtube #izak #friz #rezigiusz #fortnite #cringe #rakcontent
#polskiyoutube #youtube #izak #friz #rezigiusz #fortnite #cringe #rakcontent

- HiT92
- Kubsior
- konto usunięte
- starskaj
- konto usunięte
- +32 innych
@hlebak: może z perspektywy targetu w jaki oni celują między 8-12 rokiem życie jest to interesujące XD
- imarid
- konto usunięte
- konto usunięte
- josedra52
- konto usunięte
- +29 innych
- 22
@hlebak: no cóż, a jednak od wczoraj już jest 150 tysięcy wyświetleń i poand 90% ocen pozytywnych. Po prostu nie jesteśmy targetem. Jak widać film dla osób do których jest skierowany jest świetny / zabawny i wart uwagi. Tak po prostu w życiu jest. Ty chodzisz po piwnicy z zażenowania, a on kasuje po 20 koła miesięcznie i się śmieje z takich typów jak ty xD
- Kai
- konto usunięte
- konto usunięte
- Artok
- adekad
- +17 innych
#polskiyoutube czy #rezigiusz i martyna zerwali?
@partycja_ Jako prawilny Mirek wprowadzę ją w świat podziemia (czyt. Wypoku)
XDDDDDDDDDDD, telewizja chyba zrozumiała, że z youtubem nie ma szans i zaczęła współpracować... w międzyczasie wybrała akurat najbardziej family friendly youtubera, szkoda ze magicala nie wezma #danielmagical #rezigiusz #telewizja
@PomrukOdbytu zobaczyłem tylko morde tego typa czyli jakaś sekunda.
1
Justin Bieber reZigiusz Blowek Unbox Therapy KrólAlbaniiTV Minecraft CS GO
SUBSCRIBE SUBSCRIBE
z- Dodaj Komentarz
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 11
- 8
- konto usunięte
- Ramzi96M
- Rowley
- KocieJaduo
- kasu
- +3 innych
@kpgamz: Nie wiem o czym piszesz i chyba wiedzieć nie chcę.
Komentarz usunięty przez autora



















Juz po jednym odc moge powiedziec, ze program Reziego duzo lepszy od Friza. Bardziej dojrzaly, na wzór Agenta, uczestnicy też zachowują się normalniej, a Friza bardziej dziecinny i przeładowany lokowaniami produktu i stucznoscia. U Reziego jest pokazane dużo rozmów, takiego zycia poza wykonywaniem zadań i w ich trakcie, wspolne jedzenie, a tego u Friza brakowalo. Nagła teleportacja na zadanie, zrobienie zadania i potem jedyną fajną czescia