Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko158
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
belu89

belu89

Dołączył 4 lata i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 3
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 0
_Ollqa_
_Ollqa_
_Ollqa_
23 godz. i 31 min temu
  • 0
#sabotazysta Hejka, udało mi się dojść do 3 Etapu w dziennku sabotażysty. Z podanych u samej góry strony liczb: 10 5 19 20 5 19 - 2 12 9 19 11 15 wyszło mi JESTES - BLISKO. Nie mam pomysłu co trzeba zrobić dalej, ale wiem, że autorem cytatu napisanego na czerwono na dole jest Mikołaj Rej. Czy macie jakieś tipy jak rozgryźć ten etap?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

belu89
belu89 9 godz. i 49 min temu via Wykop
  • 0
Jak weźmiesz ten ciąg znaków co jest u góry JFDFPNSEEJTPOVCDLIYFCPNNQLMNKJCEGCIYKIARO i spróbujesz rozszyfrować Szyfr Vigenère’a za pomocą hasła "graf" (dlatego ta grafika błazna na dole) to wychodzi: DODAJWSZYSTKIECYFRYAWYNIKUMIESCZALITERAMI
Wydawało mi się że trzeba wziąć w takim wypadku nasz kod z etapu 2 (O13NWd80GKx) i wyjdzie wtedy (ONWdGKx12) co w sumie wyglada jakby mogło być linkiem ale nie pasuje do odpowiedzi. Ale zostaje nam jeszcze JESTESBLISKO zamienione na TOKWOKHAIKUL.
  • Odpowiedz
marcus777
marcus777
19.06.2026, 16:34:39
  • 0
Zapraszam do dyskusji : OCB
#sabotazysta #rezigiusz #youtube
marcus777 - Zapraszam do dyskusji : OCB
#sabotazysta #rezigiusz #youtube

źródło: zagadka-odc-3

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

belu89
belu89 19.06.2026, 18:10:24 via Wykop
  • 3
@madarczyk: odpowiedź to O13NWd80GKx
  • Odpowiedz
belu89
belu89 19.06.2026, 18:20:56 via Wykop
  • 0
@madarczyk: żółty nokia N8
niebieski labirynt prowadzi od d do x
czerwony miał 1 sąsiada, dwie owce ukradli jedną zjedli więc 3, 0 owiec za oknem bo nie był u siebie, była noc i owce nie były na pastwisku
Zielone spisałem od kogoś więc nie wiem
  • Odpowiedz

Robert Czarnik

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 03.02.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking