Wpis z mikrobloga

Reziii chłoopie taki zajebisty program zrobiłeś!!
Juz po jednym odc moge powiedziec, ze program Reziego duzo lepszy od Friza. Bardziej dojrzaly, na wzór Agenta, uczestnicy też zachowują się normalniej, a Friza bardziej dziecinny i przeładowany lokowaniami produktu i stucznoscia. U Reziego jest pokazane dużo rozmów, takiego zycia poza wykonywaniem zadań i w ich trakcie, wspolne jedzenie, a tego u Friza brakowalo. Nagła teleportacja na zadanie, zrobienie zadania i potem jedyną fajną czescia byly knucia po zadaniach, a tutaj wszystko jest pełne i zadanie było mega ciekawe, a nie przenoszenie jednego z uczestników, który sztucznie woła o pomoc xD
Sabotażysta jest mocno telewizyjny, do tego Rezi ma tą prezencję, sposób gestykulacji i ładnego wypowiadania się, że fajnie to buduje cały program. Do tego aktywnie bierze udział w zadaniach. Na plus zróżnicowanie influ i to takich, ktorzy sa wszystkim b. dobrze znani. I nie mozna zapomniec o ladnych widokach, piekne miejscowki w lesie i gorach, ktore umilaja ogladanie. Klimat ogniska i pochodni rowniez dodaje.
Brawo za ten program, oby kolejne odcinki byly rownie fajne.
Jeden ogromny minus- przy tak fajnym projekcie nie powinny az 2 osoby odpadac w 1 odcinku. Powinno to trwac dluzej i pierwszy odcinek moglby byc tym bezpiecznym by jeszcze nie bylo eliminacji.

#famemma #rezi #rezigiusz #friz
  • 19
  • 0
@danoneek: tak jak napisalem w poscie, po jednym odcinku juz moge ocenic ze widze przepasc pod wzgledem dojrzalosci i braku sztucznosci i bycia banerem reklamowanym co mnie odrzucalo w mafii. I program Reziego do mnie jako starszego widza trafia bardziej.
@corryand: Zgadzam się z całością wypowiedzi, mi mega siadło, lubię format Agenta a tu nawet trochę zahacza o Robinsonów. Nie wiem czy przegapiłam info, co jak Sabotażystę dobrze wytypują np. w 2/5 odcinku? No nic, czekam na kolejny :D

Jedyne co mi nie pasuje, to ciągłe wtrącanie się organizatorów, powinni być bardziej neutralni.
@danoneek: No właśnie to jest zastanawiające, bo w Agencie była inna droga eliminacji, więc Agent mógł być tam bezpieczny do samego końca, a tutaj w każdej chwili może się to stać.
  • 0
@justjane: chyba nie bylo tego info ;d mam nadzieje, ze wtedy typuja nowego Sabotazyste bo za szybko skonczylaby sie gra. Chociaz wtedy tez odbiega to sensem, nie wiem jak z tego mozna wybrnac by nie skonczyc gry.
O wlasnie tego nie pamietalem jak sie nazywalo to show ale klimat Robinsonow i Survivors ;D
@corryand: Ale powiem Ci, że ja bym zobaczyła full format Survivorsów w wykonaniu influencerów, KOCHAM całą otoczkę, intrygi, sojusze, ukryte immunitety, zdrady, blindsidey na sojusznikach, zwroty akcji... Mogłoby być to nawet uniwersum ekipy, obojętnie, ale tak tęsknie za tym formatem. Kiedyś grałam w taką grę jak smoki i gracze sami zorganizowali kilka edycji, które nazywają się Robinsonowie, jest totalna amatorka, nagrywane i montowane przez kilka osób. Zwykli ludzie, ale sporo fajnych
  • 0
@justjane: ojj tak, marzenie. I jeszcze jakby naprawde musieli walczyc o przezycie, zarcie i wyszlyby z nich wszelkie demony haha no piekne by to bylo. Nawet chociazby wersja Big brotherowa i ich zamknac na pewien czas w chacie gdzie sobie beda zyc, gotowac, sprzatac i sie bawic monitorowani 24h na dobe a potem wykonywac zadanie ktore dostarczy im zarcie lub nie. Juz nawet to albo podzial obowiazkow bylby u ludzi ktorzy
@corryand: Jeszcze tak dodam tylko, że na ten moment, że zadania wydają się jakieś bardziej jakościowe w Sabotażyście, bo w Mafii to trochę jakbym oglądała kolejny odcinek Genzie. Widać, że wzięcie ekspedycji express robi robotę.
co jak Sabotażystę dobrze wytypują np. w 2/5 odcinku?


@justjane: po prostu nie odpadnie? Przecież to jest #!$%@? 1:1 programu agent, który leciał ponad 20 lat temu na TVN, a później wznowili go tylko że z celebrytami. Tam głosy na agenta się nie liczyły i tyle.
@justjane: ach racja, zwracam honor. Posklejały mi się dwa programy w jeden. Aczkolwiek wydaje mi się, że w tym przypadku byłoby to jedyne sensowne rozwiązanie. Jeśli np. szyja jest sabo i dostała 8 głosów, a np. kociołek na drugim miejscu 4 głosy i to odpada kociołek mimo wszystko.
@corryand warto też pamiętać że niestety cała gra nie jest wymyślona przez reziego tylko przez jakąś firmę która się tym zajmuje na co dzień. Nadal uważam że branie dubiela nawet przed dramą to był błąd. Widać po niektórych że woleliby żeby go tam nie było ale przecież wprost tego nie powiedzą.