Wpis z mikrobloga

Hej,

w revolucie mam problem z wygenerowaniem wyciągu w formacie .PDF z giedły (opcja "pobierz wyciąg" jest nieczynna/wyszarzona).

Mogę za to wygenerować excela, ale tutaj z kolei, nie chce się on wgrać na do kalkulatora giełdowego ani w formacie .xlxs, ani po konwersji w excelu do .csv. Po wybraniu pliku i klikniciu "importuj" nic się nie dzieje.

Jedyna opcja, którą udało mi się uskutecznić to pobranie z revoluta wyciągu zysków i strat w .pdf. On się ładnie wgrywa na kalkulatora, ale sam wyciąg jest okrojony o prowizje revoluta - no chyba, że to w niczym nie przeszkadza?

Ktoś wie co tu można zrobić?

#revolut #kalkulatorgieldowy
  • 5
@kuba-kacperek: rachunek zysków i strat nie ma prowizji więc nie można ich sobie odliczyć a fiskus się będzie cieszyć bo podatek będzie wyższy.
Revolut niestety ma jakąś awarię i nie generuje się część raportów.
Jak pobierasz raport CSV to pewnie otwiera się on w np. google spreadsheets i jak go zapisujesz zmienia się format.
Musisz pobrać niezmodyfikowany plik i go wgrać, będzie on od razu w formacie CSV.
Jak pobierasz raport CSV to pewnie otwiera się on w np. google spreadsheets i jak go zapisujesz zmienia się format.


@kalkulatorgieldowy: masz rację - otwiera się od razu w innej aplikacji. jest jakiś sposób jak to pobrać jako osobny plik? w pobranych nic nie ma. sam revolut też o nic nie pyta przy generowaniu pliku.
@kalkulatorgieldowy: niestety dalej bez sukcesu.

mam już csv wygenerowany prosto z revoluta, ale po zaznaczeniu źródła "Revolut - CSV", wskazaniu pliku i kliknięciu przycisku "importuj", nic się nie dzieje. żadnego komunikatu z błędem, nic. próbowałem też z wyłączonym adblokiem łącznie na trzech róznych przeglądarkach.

jest opcja podesłania do Was pliku i sprawdzenia czy wszystko w porzadku z tym plikiem?