Co tak słabo wykopują to znalezisko? Kawałek historii warto zarchiwizować i wykopać dla lepszego rozgłosu.( ͡° ͜ʖ ͡°) https://www.wykop.pl/link/4246535/targi-gier-komputerowych-gambleriada-96-poprzednie-wideo-w-powiazanych/

Poprzednie znalezisko, które jest pierwszą (drugą?) częścią tego, ma 660 wykopań. Czy to przez to, że miniaturkę ma lepszą? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.wykop.pl/link/4239827/targi-gier-komputerowych-gambleriada-96/

#retrogaming #90s #gry #gambler #gambleriada #retrocomputing #targi
w.....z - Co tak słabo wykopują to znalezisko? Kawałek historii warto zarchiwizować i...

źródło: comment_QPZNejDDPIUt2RSBNFjCVjyTTbbJQ0Ou.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam do sprzedania nowe, zafoliowane dyskietki do komputerów PC lub Amiga - Platinet Media MF-2HD.

Licytacja od 1zł. Możliwość odbioru osobistego w Białystok.

Link do aukcji: http://allegro.pl/show_item.php?item=7270907751

#amiga #retrogaming #retrocomputing #allegro #atari #pc #komputery #dyskietki #dyskietka #floppy
A.....o - Mam do sprzedania nowe, zafoliowane dyskietki do komputerów PC lub Amiga - ...

źródło: comment_TB0qFaPWnvAACvNgfesBQextKZYtdV4C.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam do sprzedania nowe, zafoliowane dyskietki do komputerów PC lub Amiga. Sztuk w opakowaniu jest 10. Dyskietki w kolorze żółtym.

Licytacja od 1zł. Możliwość odbioru osobistego w Białystok.

Link do aukcji: http://allegro.pl/show_item.php?item=7270909790

#amiga #retrogaming #retrocomputing #allegro #atari #pc #komputery #dyskietki #dyskietka #floppy
A.....o - Mam do sprzedania nowe, zafoliowane dyskietki do komputerów PC lub Amiga. S...

źródło: comment_0njUxHoNuect2e7CqgEVaJ77GKB2AjBA.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Axelio: jak wchodzę na allegro, to albo sprzedają po 10, albo pi sztukę za dzikie pieniądze. Nigdzie nie widzę tych aukcji 326537257 dyskietek, co wszystkim na internetach udaje się kupić.

Dla porównania, pudełko ~10 dyskietek *ośmiocalowych* kupiłam w zeszłym roku za 80zł. Nie 800, nie 180, nie 80$. 80 złotych. To wystarczjaąco wysoka cena.
  • Odpowiedz
Mam do sprzedania kabel null modem do nagrywania dyskietek na Amidze oraz przejściówkę na USB do połączenia z komputerem PC. Stan bardzo dobry.

Licytacja od 1zł. Możliwość odbioru osobistego w Białystok.

Link do aukcji: http://allegro.pl/show_item.php?item=7270865072

#amiga #retrogaming #retrocomputing #allegro
A.....o - Mam do sprzedania kabel null modem do nagrywania dyskietek na Amidze oraz p...

źródło: comment_K2B0DsxDzyLZ9ubsDQGDgJH8tdOM4XBx.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam do sprzedania 36 dyskietek do Amigi z grami i programami (m.in.Workbench i Xcopy), większość to TDK MF-2HD. Wszystko w stanie bardzo dobrym.

Licytacja od 1zł. Możliwość odbioru osobistego w Białystok.

Link do aukcji: http://allegro.pl/show_item.php?item=7270802804

#amiga #retrogry #retrogaming #retrocomputing #allegro
A.....o - Mam do sprzedania 36 dyskietek do Amigi z grami i programami (m.in.Workbenc...

źródło: comment_dLbKucUefvHyGDLGmvflORtt1VtjNo0s.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam do sprzedania komputer Atari 65xe po renowacji, w której zostało naprawione lub wyczyszczone:
1) Obudowa wymyta i wybielona z żółtego na szary kolor
2) Wymyta klawiatura z kurzu i wybielona z żółtego na biały kolor
3) Wymieniona folia w klawiaturze na nową (do paczki dołączam też uszkodzoną starą, może komuś się przyda)
4) Wybielony i wyczyszczony magnetofon
5) Wymieniony pasek napędu w magnetofonie na nowy (do paczki dołączam stary oraz rachunek na zakup
A.....o - Mam do sprzedania komputer Atari 65xe po renowacji, w której zostało napraw...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przytuliłbym takie Pentium MMX. Do tego Riva TNT i gdzieś tak z 64 MB pamięci. Pieprzony sentyment. Nie, to nie był mój pierwszy sprzęt, ale na mniej więcej podobnej konfiguracji stawiałem swoje pierwsze kroki. Tak, są wirtualne maszyny, dosboxy, wine i inne takie, ale to jednak nie to samo. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#retrocomputing #komputery #informatyka
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach