Kolejna świetnie wyglądająca gierka na C64 w produkcji.

An experiment I'm working on to see if it's feasible to make a game with a gfx mode I call FLI Overlace (2nd line FLI with a layer of 8 sprites.) So far it seems to work, but there's a lot of work left, so who knows if it will ever be completed. The most obvious thing missing is of course enemies, but first
RzecznikWykopu - Kolejna świetnie wyglądająca gierka na C64 w produkcji.

 An experi...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TrueSlav: @supra107:

Ten port wyszedł długo po tym jak DOOM wyszedł na PCty, także ten ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Dokładnie. Gdyby w momencie wydania DOOMa on mógł chodzić na Amidze, choćby to była amiga 1200 z dodatkową kartą A60 to może jeszcze amiga by pożyła ze dwa lata dłużej. A tak do DOOM ją zabił.
  • Odpowiedz
@A_Band_Apart: Pracowali, bo wtedy nie było niczego lepszego. A teraz pracują, bo nadal do niektórych rzeczy nie ma niczego lepszego :)

Zapanowanie nad czymś więcej niż paręnaście obiektów w Illustratorze to mordęga - Menedżer obiektów w Corel Draw robi robotę, jak nic innego.
  • Odpowiedz
@wrexwaz: Jezu, kocham komputery osobiste i cały software z przełomu tysiąclecia (ʘʘ) A Windows 2000 to jest opus magnum Microsoftu, nie było i nie będzie lepszego systemu operacyjnego ()
  • Odpowiedz
@Kryspin013: byli i nie ma. Popytaj ludzi którzy prowadzą do dzis małe retro kanały, większość jako inspiracje wymieni RetroGralnie czy SSG. Kanał Borga ukształtował dzisiejszy retro comp na polskim yt. Janek, no przestań...
  • Odpowiedz
Zachęcam wszystkich do akcji URATUJ RETRO ZE ŚMIETNIKA. Wejdźcie na facebook i znajdźcie grupę Uwaga, śmieciarka jedzie - z waszego miasta lub miejscowości. Obserwujcie tam wszystkie posty, często ludzie oddają gry, konsole i inny sprzęt RTV. Warto też w poście Koncert Życzeń napisać czego poszukujecie. Ustawcie także powiadomienia o nowych postach z tej grupy, to wyprzedzicie innych!
Mi na grupie białostockiej udało się dostać pudełko na dyskietki i monitor LCD. O włos
A.....o - Zachęcam wszystkich do akcji URATUJ RETRO ZE ŚMIETNIKA. Wejdźcie na faceboo...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach