Wszystko
Najnowsze
Archiwum
36
Unboxing i PIERWSZE uruchomienie 486 DX33. 25 lat w magazynie…

Komputer nigdy wcześniej nie był używany.
z- 10
- #
- #
- #
- #

- 14
14
Commodore History Part 3 - The Commodore 64 [The 8-Bit Guy]
![Commodore History Part 3 - The Commodore 64 [The 8-Bit Guy]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/link_4YMAISArbrx9WteYC5zH0UljBuTAiGTs,w220h142.jpg)
Historia komputerów Commodore. (wcześniejsze części w powiązanych)
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 6
konto usunięte via Android
- 7
O,kurka wodna co ja w kartonach z rupieciami znalazłem (ʘ‿ʘ)(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#gimbynieznajo #staregry #retrocomputing #gry #pcmasterrace
#gimbynieznajo #staregry #retrocomputing #gry #pcmasterrace
źródło: comment_MZs6pQTn3At22JAGvwKrw1oOTlKyA1M5.jpg
PobierzKolejna świetnie wyglądająca gierka na C64 w produkcji.
An experiment I'm working on to see if it's feasible to make a game with a gfx mode I call FLI Overlace (2nd line FLI with a layer of 8 sprites.) So far it seems to work, but there's a lot of work left, so who knows if it will ever be completed. The most obvious thing missing is of course enemies, but first

- 1
11
Instalacja Office 97 z dyskietek

Ponad godzina mozolnego instalowania z kilkudziesięciu dyskietek starego pakietu biurowego. Dobrze że mamy teraz pojemne i szybkie pendrive oraz dyski SSD.
z- 1
- #
- #
- #
- #
@miaudoczka: Ococho? Chyba nie jestem dość retro. :( Którego z nich i za co?
- 10
Komentarz usunięty przez moderatora
@miaudoczka: zerknij sobie na moje tło przy avku :>
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
- 8
A w dzisiejszym niedzielnym #modnadzis będą... trzy moduły Zixaq/Ephidrena ( ͡° ͜ʖ ͡°) Playlista:
00:00 Flux
03:45 J358_mainpart
08:14 Scream
#amiga #demoscena #retrocomputing #muzykaelektroniczna #protracker
00:00 Flux
03:45 J358_mainpart
08:14 Scream
#amiga #demoscena #retrocomputing #muzykaelektroniczna #protracker

Ale mi się nudzi i jak ludzie dawali radę w tym pracować.
#retrocomputing
#retrocomputing
źródło: comment_JzeJu6P7lrChLZpNcF7nC0RlbJujoNgv.jpg
Pobierz@A_Band_Apart Ja wciąż nie rozumiem jak dają radę pracować w Corelu
@A_Band_Apart: Pracowali, bo wtedy nie było niczego lepszego. A teraz pracują, bo nadal do niektórych rzeczy nie ma niczego lepszego :)
Zapanowanie nad czymś więcej niż paręnaście obiektów w Illustratorze to mordęga - Menedżer obiektów w Corel Draw robi robotę, jak nic innego.
Zapanowanie nad czymś więcej niż paręnaście obiektów w Illustratorze to mordęga - Menedżer obiektów w Corel Draw robi robotę, jak nic innego.
79
Techno w Niemczech oraz Atari 1040ST

Pierwsza połowa lat dziewięćdziesiątych. Niemieccy techno producenci składają techno produkcje w swoich domowych studiach nagraniowych. Nieodzownym elementem wystroju jest wtedy Atari 1040ST.
z- 7
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 8
Tammo Hinrichs (KB): 2nd Reality (part 3) (。◕‿‿◕。)
#c64 #commodore #sidnadzis #retrocomputing #demoscena #muzykaelektroniczna #chiptune
#c64 #commodore #sidnadzis #retrocomputing #demoscena #muzykaelektroniczna #chiptune

@wrexwaz: Jezu, kocham komputery osobiste i cały software z przełomu tysiąclecia (ʘ‿ʘ) A Windows 2000 to jest opus magnum Microsoftu, nie było i nie będzie lepszego systemu operacyjnego (。◕‿‿◕。)
@wrexwaz: Wsiadaj do mojego DeLoreana, #jedziemtam
Śmiało można stwierdzić że od tego filmu w polskim yt wybuchła moda na retro. Borg robi dobrą robote po dziś dzień.
#retrogaming #retrocomputing #retro #polskiyoutube
#retrogaming #retrocomputing #retro #polskiyoutube

- 1
@Kryspin013: byli i nie ma. Popytaj ludzi którzy prowadzą do dzis małe retro kanały, większość jako inspiracje wymieni RetroGralnie czy SSG. Kanał Borga ukształtował dzisiejszy retro comp na polskim yt. Janek, no przestań...
- 1
Swoją drogą, okrutne żeśmy z mfx'em filmy kiedyś kręcili :)
Zachęcam wszystkich do akcji URATUJ RETRO ZE ŚMIETNIKA. Wejdźcie na facebook i znajdźcie grupę Uwaga, śmieciarka jedzie - z waszego miasta lub miejscowości. Obserwujcie tam wszystkie posty, często ludzie oddają gry, konsole i inny sprzęt RTV. Warto też w poście Koncert Życzeń napisać czego poszukujecie. Ustawcie także powiadomienia o nowych postach z tej grupy, to wyprzedzicie innych!
Mi na grupie białostockiej udało się dostać pudełko na dyskietki i monitor LCD. O włos
Mi na grupie białostockiej udało się dostać pudełko na dyskietki i monitor LCD. O włos

- 0
@wytrzzeszcz: no to nie znam miejsc gdzie wywalają elektrośmieci niestety...
@Axelio: ok spoko

















#c64 #commodore #commodore64 #retrocomputing #strangerthings