@saltacme: @cool_de_luxe: adminkę, nie moderatorkę, ona była pracownikiem reddita. Warto nadmienić, że była osobą odpowiedzialną za organizowanie i wspieranie ama na /r/books, /r/science i /r/iama, jak również według moderatorów była jedyną responsywną osobą w administracji. CEO ją wywaliła bez słowa w kierunku modów, zostali bez słowa z nożem w plecach więc się w------i i zablokowali w/w reddity. Potem się okazało, że frustracja przez administrację jest poza skalą, bo
F.....z - @saltacme: @cooldeluxe: adminkę, nie moderatorkę, ona była pracownikiem red...

źródło: comment_tp8EcooiqhZNk94Iw1UtxUSYafADxwq7.gif

Pobierz
  • Odpowiedz
@Firenz: Masz plusa. Ja tylko skrótowo strzeliłem :) AMA chodziła o Jessie Jacksona ;) Admin dostawał minusy ale non stop też i gold , też dlatego się ludzie w------i. Bez jaj, Pao r---------i Reddita szybciej niż każdy myśli.
edit Szkoda że ci więcęj plusów nie mogą dać :/
  • Odpowiedz
r/cynicalbrit też dołączył do tej akcji redditowej, że prywatny? no to jest akurat głupie. Gdzie tu teraz poczytać dyskusje związane z TB, skoro modki postanowiły, że sobie zamkną suba, który raczej wiele wspólnego z całą tą akcją nie ma : / #reddit
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@chapeaunoir: AFAIK Pao trzyma się swojego kierowniczego stołka, a społeczność Reddita murem stoi za wyrzuconą organizatorką AMA - Victorią, którą zwolniono za przeciwstawienie się jadących komerchą rozwiązań administracji.
  • Odpowiedz
jakaś inba na reddicie? zablokowali podobno większość subredditów w tym mojego /r/swtor ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#reddit
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mallavi: zwolnili adminkę, która była kluczowa w organizacji AMA i teraz cała reszta nie potrafi się pozbierać, modzi czują się zdradzeni bo nikt im nic nie powiedział, a potem się drama rozlała na całego reddita, bo 80% społeczności uważa, że admini (wstaw odpowiednie sformułowanie), narzędzia moderacyjne i modmail ostatnio updatowane w 2013, "are sloppy at best", reagują po roku, lekceważą modów i w ogóle mają w poważaniu obecny stan strony.
  • Odpowiedz
I dlatego na wypoku nigdy nie będzie moderatorów tagów, bo gdyby taka akcja powtórzyła się tutaj np. z okazji #zboze to Michaił Bialkovic miałby lipe.
Wykop >>>>>> reddit

#reddit
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No i wszystkie suby na #reddit, które regularnie przeglądałem padły ( ͡° ʖ̯ ͡°) no dobra, jeszcze /r/creepy zostało ale to nie na miłe popołudnie w pracy ( ͡° ʖ̯ ͡°) #smuteczek
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#reddit #wykop #afera
Mirko to jest moment żeby nasz wykop wynieść na arenę światową.
Przecież jakby teraz wykop wyskoczył z wersją anglojęzyczną i otworzył się na uciekinierów z reddita to mielibyśmy niezłą rewolucję w internecie.
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach