Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 5
@enforcer: browsing reddit today, czy jakos tak?
- 3
Komentarz usunięty przez autora
A na Reddit cały czas jazda #reddit #cebuladeals Ciekawe jak jej mąż wyjdzie z Ponzi Scheme i 150 baniek w plecy?. Reddit chyba idzie na dno z taką CEO
źródło: comment_dl6ePlWEmFUlvqcIt01yOCdLrzhZ9mmk.jpg
Pobierz@saltacme: @cool_de_luxe: adminkę, nie moderatorkę, ona była pracownikiem reddita. Warto nadmienić, że była osobą odpowiedzialną za organizowanie i wspieranie ama na /r/books, /r/science i /r/iama, jak również według moderatorów była jedyną responsywną osobą w administracji. CEO ją wywaliła bez słowa w kierunku modów, zostali bez słowa z nożem w plecach więc się w------i i zablokowali w/w reddity. Potem się okazało, że frustracja przez administrację jest poza skalą, bo
źródło: comment_tp8EcooiqhZNk94Iw1UtxUSYafADxwq7.gif
Pobierz- 3
@Firenz: Masz plusa. Ja tylko skrótowo strzeliłem :) AMA chodziła o Jessie Jacksona ;) Admin dostawał minusy ale non stop też i gold , też dlatego się ludzie w------i. Bez jaj, Pao r---------i Reddita szybciej niż każdy myśli.
edit Szkoda że ci więcęj plusów nie mogą dać :/
edit Szkoda że ci więcęj plusów nie mogą dać :/
r/cynicalbrit też dołączył do tej akcji redditowej, że prywatny? no to jest akurat głupie. Gdzie tu teraz poczytać dyskusje związane z TB, skoro modki postanowiły, że sobie zamkną suba, który raczej wiele wspólnego z całą tą akcją nie ma : / #reddit
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Czy ktos mógłby wyjasnic mi te aferę na #reddit?
To wszystko przez tą sukę, nie? #reddit
źródło: comment_DlRogVAsAws7upRZ728oOVx8htDs521H.jpg
Pobierz@binerek: Podobno lewaczka i feministka. Czy da się bardziej przegrać?
- 3
@Straszny_Potwor: głód, wojny i ubóstwo
Pao odejdzie, nie ma szans, żeby została, teraz jeszcze takie kwiatki wychodzą na wierz. https://www.reddit.com/r/SubredditDrama/comments/3c0p3x/we_thought_it_couldnt_get_worse_it_did_reddit/
#reddit
- 3
@chapeaunoir: AFAIK Pao trzyma się swojego kierowniczego stołka, a społeczność Reddita murem stoi za wyrzuconą organizatorką AMA - Victorią, którą zwolniono za przeciwstawienie się jadących komerchą rozwiązań administracji.
@AdamZz: ah no tak, wszystko pomieszałem. Dzięki.
- 6
4
Petycje przeciwko CEO reddita podpisalo 14,000 ludzi.
- 1
- #
- #
- #
- 4
jakaś inba na reddicie? zablokowali podobno większość subredditów w tym mojego /r/swtor ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#reddit
@daray89: yep, w związku ze zwolnieniem jakiejś babeczki, chyba moderatorki AMA
edit: ach. ( ͡º ͜ʖ͡º)
edit: ach. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@mallavi: zwolnili adminkę, która była kluczowa w organizacji AMA i teraz cała reszta nie potrafi się pozbierać, modzi czują się zdradzeni bo nikt im nic nie powiedział, a potem się drama rozlała na całego reddita, bo 80% społeczności uważa, że admini (wstaw odpowiednie sformułowanie), narzędzia moderacyjne i modmail ostatnio updatowane w 2013, "are sloppy at best", reagują po roku, lekceważą modów i w ogóle mają w poważaniu obecny stan strony.
@pila_mechaniczna: Czyli twierdzisz, że Wypok jest lepszy, bo użytkownicy mają mniej do gadania?
@pila_mechaniczna: Moderatorzy tagów to bardzo głupi pomysł, wypaczający ideę tagów.
@Turrsky: włącznie z gonewild i nsfw? :( co ja teraz zrobię :(
- 1
- 3
- 116
dobrze że r/spacedicks nadal działa #reddit



















#reddit #android
źródło: comment_cVN7cFVttBnxBkJftEfgZpS1y7RFAZCY.jpg
Pobierz