Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 12
konto usunięte via Wykop
- 3
@tomwick55: o psie który jeździł koniem
- 14

- 0
Jestem w sumie dość na początku. Skończyła się zimą, zmieniliśmy obóz, pierwszy raz podjechaliśmy do miasta.
Jak są oznaczone misje główne, czy może wszystkie te "żółte" kółka na mapie to linia główna?
#rdr2
Jak są oznaczone misje główne, czy może wszystkie te "żółte" kółka na mapie to linia główna?
#rdr2
źródło: temp_file7437599038003100832
PobierzSekwencja powrotu z Guarmy Artura z "Unshaken" w tle to najlepszy moment w historii gier. Prove me wrong. #gry #rdr2 #reddeadredemption2

@LebronAntetokounmpo: albo to, wczytywalem save'a z 5 razy bo myslalem ze da sie to wszystko odkrecic :(

- 15
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 3
@tomwick55 Ja z kibla w klubie akurat postuje, więc nie mam takich dylematów.
konto usunięte via Wykop
- 3
@kiedys_cie_nie_znajde: następny oski ehhh
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@szejk_wojak: na padzie to znacznie lepsze doswiadczenie, polecam zakupic jakis bo duzo gier obecnie gryzie sie z klawiaturami
@szejk_wojak: a tam chyba jest auto celowanie, lewy trigger ci to resetuje, czyli jak nie trafisz to odpuszczasz lewy trigger żeby oddaliło kamerę i jeszcze raz naciskasz to auto celowanie poprawia. Ale polecam pady właśnie, zaczynałem z nimi zabawę właśnie po kilku minutach rdr2 na klawiaturze i ta gra jest tak długa że kończąc ja będziesz ogarniał pady w każdej następnej grze. Nawet udało mi się na padzie zrobić te
- 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@huopisko: zagraj w Kingdom Come Deliverance 2 ;) tam mozna utonąć. No i kolejne GTA na horyzoncie.
@huopisko: zagraj sobie jeszcze w baldurs gate 3 I zelde breath of the wild na emulatorze CEMU, też dwie gry które moim zdaniem popychają medium do przodu, zwłaszcza Zelda jest czymś zupełnie innym niż reszta
Piękna to była akcja z American Venom w tle
#rdr2
#rdr2

- 891
Mam wrażenie że wraz z premierą RDR2 dobiliśmy do graficznej ściany w grach wideo. Tytuły z najwyższej półki które ukazały się po tym arcydziele Rockstar może i miały większe wymagania ale nie oferowały przy tym bardziej realistycznej czy szczegółowej grafiki. Nadchodzące GTA VI po tym co mogliśmy zobaczyć na trailerach też tego poziomu raczej nie przebije.
#rdr2 #gry #grafikakomputerowa #pcmasterrace
#rdr2 #gry #grafikakomputerowa #pcmasterrace

@Rad-X:
Z całym szacunkiem, ale właśnie to mi się podoba w odróżnieniu do dzisiejszych gier. Gra ma mieć ładny i spójny styl graficzny a nie technologie. Unreal przykładowo napchał tych technologii a grając gry w nim często czuć, że niby ładne ale coś jest nie tak.
Zresztą nie tylko unreal ma ten problem. Cały ten
@Larsberg: już bez przesady, RDR2 jest ładne, ale widać że nie ma najnowszych technologii
Z całym szacunkiem, ale właśnie to mi się podoba w odróżnieniu do dzisiejszych gier. Gra ma mieć ładny i spójny styl graficzny a nie technologie. Unreal przykładowo napchał tych technologii a grając gry w nim często czuć, że niby ładne ale coś jest nie tak.
Zresztą nie tylko unreal ma ten problem. Cały ten
- 207
@Medonix: Gry na Unreal Engine są strasznie nierówne graficznie. Stalker 2 to najlepszy przykład gdzie pewne miejscówki przy odpowiednich warunkach pogodowych potrafiły wyglądać fotorealistycznie a w innych okolicznościach wiało grafiką sprzed 15 lat.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Ale spoko, przyzwyczaiłem się. Historia i gameplay dają dalej radę.
@MuszeZalozycKontoByFiltrowacGowno: wiadomy temat, się gra na tym co się ma, ja też ogrywałem Rdr 2x na ps3
- 1
@Mamiser: a myślałem, żeby sobie remastera kupić na ps4pro, ale z cena to ich p------o
- 1
Warto ograć red dead redemption z x360 na series x ?
W jedynke nigdy nie grałem.Rdr2 przeszedłem, jestem fanem tej gry tak samo jak GTA V. Ostatnio chodzi mi po głowie kupić albo gta trilogy albo gta4 z x360 lub rdr1 z x360 i chyba ten red ded mnie najbardziej zainteresował. Jak zestarzała sie ta gra? Jakie macie opinie i propozycje co wybrać ? #xbox #xboxone #xbox360
W jedynke nigdy nie grałem.Rdr2 przeszedłem, jestem fanem tej gry tak samo jak GTA V. Ostatnio chodzi mi po głowie kupić albo gta trilogy albo gta4 z x360 lub rdr1 z x360 i chyba ten red ded mnie najbardziej zainteresował. Jak zestarzała sie ta gra? Jakie macie opinie i propozycje co wybrać ? #xbox #xboxone #xbox360
Warto ograć rdr1 z x360 na series x ?
- Tak 76.0% (57)
- Nie 24.0% (18)
@needer: Gta trylogia jest słabo wykonana i miejscami jest regres w porównaniu do oryginału.
GTA iv we wstecznej nie ma żadnych usprawnień i wygląda paskudnie na series x, lepiej ograć na czymkolwiek innym/poczekać na remaster bo może się pojawi.
RDR1 ma fajne podbicie na series x wygląda bardzo dobrze, no i to świetna gra a dla fanów rdr2 obowiązkowa bo kontynuuje historie, jedyny mankament to język angielski bo na innych
GTA iv we wstecznej nie ma żadnych usprawnień i wygląda paskudnie na series x, lepiej ograć na czymkolwiek innym/poczekać na remaster bo może się pojawi.
RDR1 ma fajne podbicie na series x wygląda bardzo dobrze, no i to świetna gra a dla fanów rdr2 obowiązkowa bo kontynuuje historie, jedyny mankament to język angielski bo na innych
@needer no to podszlifujesz angielski, kowboju
- 5
Do rzeczy:
1. Nigdy nie miałem konsoli, grałem tylko na PC. Do czynienia z padem miałem tylko w przypadku FIFA/PES
2. Chciałem kupić sobie konsolę
3. Znajoma pożyczyła mi swojego PS5, bo ona wyjeżdża za granicę i nie potrzebuje tam, mam oddać jak wróci, czyli najszybciej za 1,5 roku.
4. Pograłem wczoraj w Borderlands 3 i myślałem, że dostanę k-----y przy poruszaniu się i obracaniu kamerą za pomocą gałek - bo zawsze w takich grach operowałem
1. Nigdy nie miałem konsoli, grałem tylko na PC. Do czynienia z padem miałem tylko w przypadku FIFA/PES
2. Chciałem kupić sobie konsolę
3. Znajoma pożyczyła mi swojego PS5, bo ona wyjeżdża za granicę i nie potrzebuje tam, mam oddać jak wróci, czyli najszybciej za 1,5 roku.
4. Pograłem wczoraj w Borderlands 3 i myślałem, że dostanę k-----y przy poruszaniu się i obracaniu kamerą za pomocą gałek - bo zawsze w takich grach operowałem
czy???
- przyzwyczaisz się 47.1% (219)
- spróbuj, tam sterowanie padem nie jest trudne 14.0% (65)
- odpuść 28.4% (132)
- nwm . sprawdzam 10.5% (49)
@rales: Kiedyś zastanawiałem się jak można grać na padzie. Jak po początkowych męczarniach w PES na PS2 się przyzwyczaiłem, tak od tamtej pory gorzej gra mi się na klawiaturze i myszce. Przywykniesz i z czasem stwierdzisz, że to dużo wygodniejsze. Akurat strzelanki nie są dobrym przykładem, bo tam faktycznie bywa czasem ciężej, ale takie RDR2 ogarniesz bez problemów. Sam przechodziłem na PS4 i było miodzio.
@rales: czemu nie ograles rdr2 na kompie?
- 1
Czy muszę mieć mapkę z legendarnymi zwierzętami, żeby odkrywać ich tereny? Bo chodzę sobie z mapka z neta i wchodzę na teren jakiegoś legendarnego i nic. Nie wyszukuje mi, że na tym terenie coś jest
#rdr2
#rdr2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@423frewq4f23: Mało grałem w gry z historią zawsze lubiłem strategie i katowanie potyczek tworząc własne scenariusze wojny, lecz znajomi namówili mnie na RDR2 no i kilka dni temu przeszedłem główną fabułę. Nie sądziłem nigdy, że mnie jakaś gierka tak skasuje emocjonalnie. Z jednej strony uważam że ta gierka i historia którą opowiada jest mistrzostwem z drugiej strony chciałbym zapomnieć że w to grałem i przestać o tym myśleć. Przez dwa
@slimi Też tak miałem, że zżyłem się z Arthurem, Johnem potem słabo mi się grało i nie czułem tego, lecz później się przyzwyczaiłem. Jak go Micach zabił też przeżywałem i byłem zły na niego. Dla mnie super fabuła na długo do pogrania, te detale, strzelaniny, scenki i samo łowienie ryb. Można na luzie delektować się grą. Dosyć ciekawa była. Nawet po przejściu lubię sobie w wolnej chwili odpalić i eksplorować lasy
- 10
źródło: 1000008403
Pobierz























Jeśli stworzona zostałaby