Dzień dobry. Zapraszam do RWM FM od 18.30 na audycję #odkurzamyzakurzone. Dziś będę grał wyłącznie polskie zespoły. Szczególnie zapraszam przed głośniki "staruszków", babcie, dziadków, ogólnie starsze pokolenie bo będzie okazja do wspomnień. Muzyka lat 70 nazywana rozrywkową i prezentowana w radiu w tamtych latach.

#rwmfm #70s #polskamuzyka #pop #radio #muzyka #odkurzamyzakurzone

Linki:
strona radia -
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie będę tego umieszczał gdzieś w tagu ale poprosiłeś więc na pm dostajesz. Dziękuję za słuchanie:

[18:31] Anna Jantar - Staruszek swiat
[18:37] Dwa plus Jeden - Chodz pomaluj moj swiat
[18:40] Halina Frackowiak - Napisz prosze
[18:47] Kasia Sobczyk - Maly Ksiaze
  • Odpowiedz
Mam trochę czasu, także dzisiaj wieczorem zagramy sobie kolejną audycję #mirkodens poświęconą #eurodance w Radiu Wolne Mirko FM. Wszystkich spragnionych brzmienia hitów lat 80' i 90' zapraszam na godzinę 20:00.

Do godziny 19 możecie wysyłać swoje propozycje, najlepiej na PW tak by nie zdradzać innym od razu, co poleci ;)

Do usłyszenia!

#rwmfm #dance #muzyka #radio
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzień dobry !

Kawa – kawunia- kawusia  #kruczanki – Kawa po co siedzieć w ciszy samotnie kiedy można z nami napić się ciepłego napoju i posłuchać co kracze Kruk - zapraszam serdecznie od godziny 12:00 do 14:00 na Radiu Wolne Mirko Fm #dziendobry #pop #rock #muzyka #radio #rwmfm

Coś do posłuchania:

https://www.youtube.com/watch?v=asDT9orOzfc
Krukwbieli - Dzień dobry !

Kawa – kawunia- kawusia  #kruczanki – Kawa po co siedz...

źródło: comment_9BMk0w03bIqCihovHjr4e4qDaJlsdxqJ.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Drogie słuchawki i słuchacze! Już dzisiaj o godzinie 19:30 przed maszynką do robienia radia zasiadam ja, @posuck, i ugoszczę Was dobrą muzyką rockową w Radiu Wolne Mirko FM - RWMFM
Warto przyjść, bo prawdopodobnie 90% utworów, które pojawią się na mojej audycji, usłyszycie po raz pierwszy w życiu.
Kto wie, może poznacie coś ciekawego?
Aby rozwiać te wątpliwości, zapraszam na stronę rwmfm.pl, już od 19:30.
Zaraz po mnie, wystąpią inni
posuck - Drogie słuchawki i słuchacze! Już dzisiaj o godzinie 19:30 przed maszynką do...

źródło: comment_Q5sLCtJbL3gm0KhEuSWsHp0SIzimFxaZ.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#poraporapowac

Miała być dziś audycja, ale przez to, że jestem DEBILEM to się ona nie odbyła (a słyszałem, że ktoś jednak czekał, nawet mi miło :D ). Przepraszam Was z całego serca, wybaczcie mi, proszę. Usłyszymy się zatem jednak we wtorek.
Kajam się, proszę o litość, błagam o przebaczenie, zapraszam na wtorek. 5!

#rap #rwmfm #radio
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zapraszam już teraz na dzisiejszy wieczór do Radia Wolne Mirko FM na kolejne wydanie audycji #muzykaparanoika :)

Na dzisiejszą 10 już audycję(a więc w sumie mały jublieusz) wreszcie udało przygotować mi się 3 rzeczy - czołówkę(która ponoć całkiem nieźle wyszła), jingiel dla cotygodniowego cyklu "zespół nieznany" oraz podkład pod moje opowieści - tak by nie powtórzyła się sytuacja z poprzedniego tygodnia ( ͡° ͜ʖ ͡°).

W tym tygodniu prawie cała setlista
mpower - Zapraszam już teraz na dzisiejszy wieczór do Radia Wolne Mirko FM na kolejne...

źródło: comment_P2drE0EEKC0UyoapvdhYEylE04GXINfv.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DS18B20: mi juz się trochę znudziło krotkofalarstwo, mam licencję od 25lat, jak dostałem bylem najmłodszym krotkofalowcem w SP... to bylo fajne w czasach przedinternetowych
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: Nadają mniej więcej w tych godzinach, a potem chyba zmniejszają moc bo siła o 23:00 spada tak, że nic nie słychać. Radio oczywiście jest pewnie trochę propagandowe, choć pewności nie mam. Są wiadomości, trochę nauki chińskiego i sporo piosenek chińskich oczywiście.

@alibaba848: Ja zrobiłem sobie kopię całego SDR# w innym folderze i do niego później wrzuciłem patch
  • Odpowiedz